Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

çok acil ve çok önemli bir konu

Motovento
    REKLAM ALANI
    elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    Arkadaşlar gece evimin çevresinde yaklaşık 2 saat bir araç dolandı ve sürekli beni gördüğünde gidip geri geldi jandarmayı aradım ancak haber çıkmadı.plakayı versem siz siteden bakabilirmisiniz e devlet şifresi ne sahip değilim henüz sorgulayamyorum sizden yardım bekliyorum 34 ue 4805
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Arkadaşım hemen 155'i ara. Gittiği istikameti gördüysen görevli memura bildir, durumu anlat. Anında enselerler...

Bir de konuştuğun memura sonuç alındığında bilgilendirilmek istediğini söyle.

Motosikleti
    YA JANDARMAYI ARADIM AMA GALİBA ONLAR TIRSTI SABAH ARICAKLAR HERALDE NUMARAMI ALDILAR YARIN Bİ SONUÇ ÇIKMASSA SABAH İLK İŞ POLİSE GİDİCEM
    ÜLKEDE GÜVENLİK 0

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

ayrıca araç beyaz bi clio plakadan şahsi bilgilere ulaşan olursa burdan yada özelden acil mesaj atsın

GAME OVER TRY AGAIN

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Plakadan şahsi bilgilere ulaşılmaz. Jandarma'dan bahsettiğine göre polisin yetki alanı dışındasın ve 155'i arasan da seni gene oraya yönlendireceklerdir sanırım. Jandarma da zaten gelip sadece kimlik sorar ama bu adamların tırsıp uzaklaşmasına yetebilir.

Motosikleti
    dediğim şuki adamlar ortada yok plakadan önce sahiplerinin bulunması gerek kim olduklarını nerden gelip nereye gittiklerini bilen yok netten sorgulanıyo fakat e devlet no diye bişi istiyo

GAME OVER TRY AGAIN

Motosikleti
    NX 400
    Ben halen oradalar zannederek yazdım, gecenin bu saatinde okuduğumu tam anlamamışım. Ancak durum dediğim gibidir, biz vatandaş olarak plakadan kişi bilgisine ulaşamayız. Şifrem ezberimde değil, ofisimde, o yüzden bakamıyorum da ama sana sonuç veremeyiz zaten. Jandarmaya haber vermişsin, rahat uyu sen Mutlaka ilgileneceklerdir.

Motosikleti
    teşekkürler ancak yazıp bakabilirsin tc kmlik numaran ve devlet numaran ile sorgulayabiliyosun eğer deneyip bakarsan çok sevinirim iyi akşamlar iyi geceler

GAME OVER TRY AGAIN

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakadan şahsi bilgilere ulaşılmaz. Jandarma'dan bahsettiğine göre polisin yetki alanı dışındasın ve 155'i arasan da seni gene oraya yönlendireceklerdir sanırım. Jandarma da zaten gelip sadece kimlik sorar ama bu adamların tırsıp uzaklaşmasına yetebilir.
    Daha dün başımdan şu şekilde ilginç bir olay geçti; bir yolcum vardı, ana yol ağzında motor üzerinde gidona dayanmış bekliyordum.Sonra bir iki tur attım, yakın bir yerde başka bir kavşakta aynı şekilde beklemeye devam ettim. Bir baktım biri sakince arkamdan yaklaştı ve; "genç, kimliğini görebilirmiyim dedi".Yaşlıda sayılmam ama bana genç dedi, benimle aynı yaşlarda sanırım...motorun etkisi galibaBende dumura uğramış, yarı şaşkın vaziyet de tüm kimlikleri serdim ortayaJandarma kimlik bilgilerimi tlf'dan teyit v.s ettikten sonra, dedimki hayırdırKarşıdaki evleri kesiyorsun zannettik dedi...galiba konuyu açan arkadaş gibi biri ihbar ettiAma benim olay güpegündüz

Bu arada işin espiri tarafı bu ama, bende olsam ihbar ederdim gecenin bir yarısı, hayırdır diye...

Motosikleti
    NX 400
    TC Kimlik No tamam da şifremi bilmiyorum işte. www.turkiye.gov.tr sitesinden gireceğiz ama şifre de lazım. Pek kullanmadığım için şifremi hatırlamıyorum.

Bu saatte bakan biri çıkmazsa ben gene yarın bakmaya çalışacağım ama dediğim gibi olmalı, sadece araç bilgilerine ulaşabilirim ki bunu sen zaten biliyorsun.

Motosikleti
    turkmath dediğin gibi gecenin 1 inden 2:30 una kadar olay yani beni görünce kaçıyo arabadan inmiyo ben saklanınca 5 dk içince yine gelip evi kesiyo dışarı çıkmaya kalksam ne olca belli değil silah falan olabilir diye düşündüm bilmiyorum kafam çok doldu bi anda

GAME OVER TRY AGAIN

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı elegance45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkmath dediğin gibi gecenin 1 inden 2:30 una kadar olay yani beni görünce kaçıyo arabadan inmiyo ben saklanınca 5 dk içince yine gelip evi kesiyo dışarı çıkmaya kalksam ne olca belli değil silah falan olabilir diye düşündüm bilmiyorum kafam çok doldu bi anda
    Haklısın, tedirgin edici bir durum. Bu arada nasıl yani, şimdi gecenin bir yarısı böyle bir durum olsa, arasak güvenliği kimse gelmeyecek öylemi? İlla evin soyulması, yada herhangi bir zarar gelmesi mi lazım

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çok evhamlanmamak lazım adres arayan birileride olabilir belki sormaya cesaret edemediler

ayrıca jandarma tırstı demek biraz tuhaf bir deyim olmuş bence kaale almamışlardır vukuat olmadığı için
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    NX 400
    Böyle şeyler oluyor ve polis genelde ilgilenmemezlik yapmıyor. Burada adamlar gitmiş gerçi. arkadaş burada tedirginlik yaşarken muhabbetvari yazışmak belki doğru değil ama, ben de kısa süre önce şöyle bir duruma düştüm.

Gece 01:30 civarı arkadaştan dönerken bir sigara içmek için durdum ve kaldırımdaki banka oturdum. Birkaç dakika sonra bir araç durdu ve inen adam bana tip tip bakmaya başladı. Ben de kendisine bakınca "Burada ne yapıyorsun?" diye sordu. "Polis misin sen?" diye soruyla cevap verdim. "Evet polisim" dedi. "Ben de polisim" dedim ve birbirimize pis pis baktıktan sonra arabasını kilitleyip eve girdi.

5 dk kadar sonra sigara bitince kalktım, montun önünü ilikleyip kask takma merasiminden sonra tam marşa basacakken aynada mavi kırmızı yanıp sönen ışıkları farkettim. Ulen bunlar bana geliyor diyerek motordan indim, kaskı çıkarıp beklemeye başladım. Gelip yanımda durarak iyi geceler dilediler ve kimlik istediler. GBT kontrolünden sonra "Polis olduğunuzu söylemişsiniz" dedi kimliğimi geri veren memur. Ben de aramızda geçen konuşmayı anlatıp "O lavukta öyle söyledi de ondan" dedim. Gülüşüp ayrıldık.

Velhasıl, bir şikayet üzerine hemen ilgileniyorlar ama burada durum biraz değişik. Adamlar gitmişler, oradalarken Jandarmaya haber verilmesi gerekirdi.

Motosikleti
    zaten öyle yaptım haber verdim adresi falan plakayı araç marka modeli hepsini verdim telefonumu alıp arıcaz dediler ve ayrıca gecenin 2 sinde bi adam ve adres sormak çok zıt kavramlar

GAME OVER TRY AGAIN

Motosikleti
    NX 400
    Sen üzerine düşeni yapmışsın. Mahallede bir vukuat olduysa Jandarmanın elinde bir takım veriler var en azından.

Sanırım sorunlu olduğun adamlar var ve tırsıyorsun. Merak etme yahu, gece saat 2'de balkona çıkarsa şunu alnından vururuz diye gelmemişlerdir oraya

Arabada içki içip voltalayan tipler bile olabilir onlar.

Motosikleti
    ya adam tekti kimseyle dalaşım falan yok kendi halinde evden bile zor çıkan adamım yahu adam gelse geçse gitse nese yani dedim ya bildiğin durup evi izliyodu dönüp dolaşıp evin önüne geliyodu tırstım tırsmadım değil ancak kavgalı değilim kmseyle

GAME OVER TRY AGAIN

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    günaydın, komplo teorisi kurmak istemem ama, hırsızlık için gözlem yapan birileri olabilir. motorun dışardan görünen bir yerde ise, varsa bahçende dışardan görünmeyen sote bir yere koyup en az iki tane kilitle bir yere sabitlemeni öneririm.

abimin motoru geçtiğimiz kış kumandalı kapıs olan garajdan çalındı.ı direksiyon kildi ve tekerlekten şaseye kitli olmasına rağmen apartmanın giriş kapısının önünden merdivenlerden (cbf 250'yi 4 basamak taşımışlar) yukarı taşıyarak çaldılar. kar yadığı için o aralar 2 hafta garajda yatmıştı motor dışardan görünen bir yerdeydi tahminimiz dışardan kolayca farkedilebildiği için hırsızların dikkatini çekti..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    demene göre seninle bir alakası yok motoru çalmaya gelmiş dikkatli ol .

Motosikleti
    evet bende öyle düşünüyorum jandarma ne geldi ne aradı sordu :S yinede şahıs bilgilerine ulaşan olursa özelden mesaj atabilir

GAME OVER TRY AGAIN

Motosikleti
    Ninja 250R
    bence de kişisel deil,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)