Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küçük çocuklara dikkat...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    bu gün akşam eve dönerken küçük bir köyün içinden geçiyordum ve yoldan bir koyun sürüsü geçiyordu. sürü yolun yarısını bile kaplamamıştı.sürünün yanında 4-5 tane küçük çocuk vardı 7-8 yaşlarında.fakat çocuğun bir tanesi gözüme takıldı çünkü o çocuk koyunun birine vurup vurup GERİ-GERİ kaçıyordu arkasına bakmadan.ben daha hareket halindeyim. o ÇOCUĞUN HAREKETLERİNİN DEVAMINI görünce MOTORU sürüye yaklaşık 10 m kala durdudrum (MOTOR TAMAMEN DURDU) ve hala izleme modundayıM. çocuk aynı şekil koyunun birine VURDU VE GERİ GERİ KAÇARAK geldi geldi geldiiii kafasını öyle sert bi şekilde FARA ÇARPTI ki FAR CAMI PARÇALANDI (ben hayretler içindeyim) neyse daş gibi kafa varmış ALLAH'tan. motordan indim çocuğa sordum neyin var nasılsın iyimisin diye.bişeyi yoktu sesini bile çıkarmadan kaça kaça gitti. (EĞER BEN MOTORU DURDURMASAM ALLAH BİLİR NE OLURDU ) sizde motorsiklet sürerken sadece dikkatli geçmek yerine bu tür olaylarında başınıza gelebileceğini düşününün.

1 FAR CAMI = 3 YTL
    1 ÇOCUK = PAHA BİÇİLEMEZ
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Aynısı bana oLmuştu ara sokaktayım köpeğe vuruyordu cocuk arkamda da arkadaşım vardı güle güle izliyorduk taki köpek havlayıp cocuqun geri geri koştuğunda farın camınına kafa atana kadar
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)