Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bandirma yalova hizli feribot seferi biletleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KLE 500
    arkadaslar merhaba,
    yarin 9:30 seferiyle istanbula donmek istiyorum fakat bilet yok diyorlar
    iskeleye son anda gidip te gemiye binemeyen oldu mu hic?
    Eger almama durumu oluyorsa yalovadan gececegim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    el bileti ile binmiştik, ama şansımıza fazla motor yoktu ve kenara parkedip, halatla bağlamıştım...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    KLE 500
    su anda didimdeyim ve yarin sabah donus yoluna cikacagim.
    Bandirmadan feribota binmek yolumu 100 km kadar kisaltiyor.
    Ote yandan aksam 9:30 da bandhrmada olup feribota binemezsem, o yorgunlukla karanlikta 100 km daha yol yapmak zorunda kalacagim
    bu konuda tecrubesi olan arkadaslardan yardim bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Motorsikletler için feribotta her zaman yer vardır, ben kaç kez yenikapı yalova arası gittim geldim arabalar dolduktan sonra motoru alıyorlar, eldende bilet kesiyorlar, ancak uyuzluk edipte bilet vermezlerse sana 100 km yol gözüküyor gibi, öyle olsa bile bu mevsimde sorun olmaz..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bende bugun saat 3 gibi bandırmadan yenikapıya geldim ama biletim vardı,1 hafta önce bandırmaya giderken biletsiz gittim tıkabasa dolu olan gemiye aldılar motoru sorun yapmıyolar ve bandırmadan gelirkende geminin içi bomboştu bence sorun olmaz ama yinede tedbirli olmak lazım

Motosikleti
    KLE 500
    madem sorun olmaz diyorsunuz sansimi deneyeyim.
    Malum yarin bandirmaya gelinceye kadar 500 km ye yakin yol yapmis olacagim, o yorgunlukla yenihisara gitmek hele hele de gece beni biraz uzer..
    Korkum yok kardesim motor da olsan alamayiz deyip geri cevirmeleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aynı gün içinde yer olmayan feribota (yenikapı-yalova) iki kere bindim. İkisinde de yer olmadığını biletin farklılığından anlamıştım. Yani yer yok lafı bile geçmedi.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bugün o taraftan geçtim motor ile. feribotta sıkıntı yaşayacağını sanmam koca feribotta motoru koyucak bir yer mutlaka bulursun ama başından ayrılma çok sallanıyor. ayrıca şayet bir şekilde feribota binemezsen, bursa giriş ve çıkışında yol çalışmaları yüzünden kilometrelerce araç kuyruğu oluşuyor (yakşlaşık 20km kuyruk vardı bugün), gece seyahat etmemeni öneririm özellikle yol çalışmaları yüzünden. pazar günüde insanlar genelde dönüş yoluna çıkıyorlar, yollar çok kalabalık olacaktır. birde rüzgar konusunda seni uyarmalıyım. manisa çıkışından bursa ya kadar çok şiddetli rüzgar var.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün o taraftan geçtim motor ile. feribotta sıkıntı yaşayacağını sanmam koca feribotta motoru koyucak bir yer mutlaka bulursun ama başından ayrılma çok sallanıyor. ayrıca şayet bir şekilde feribota binemezsen, bursa giriş ve çıkışında yol çalışmaları yüzünden kilometrelerce araç kuyruğu oluşuyor (yakşlaşık 20km kuyruk vardı bugün), gece seyahat etmemeni öneririm özellikle yol çalışmaları yüzünden. pazar günüde insanlar genelde dönüş yoluna çıkıyorlar, yollar çok kalabalık olacaktır. birde rüzgar konusunda seni uyarmalıyım. manisa çıkışından bursa ya kadar çok şiddetli rüzgar var.
    bu haftasonu yer yer cok kuvvetli ruzgar vardi, ozellikle aliaga foca taraflari cidden yorucuydu.
    Hizli feribot salliyor baya ama iki saat basinda beklemek te biraz yorucu olur..
    Munkun oldugu kadar erken cikacagim yola, artik bakalim yarin sagsaglim istanbula ulasayim horoz falan kesecem..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)