Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3 kişiyle ön kaldırıLmaz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    cümleten s.a. ŞİMDİ DİYECEKSİNİZKİ 3 KİŞİYLE ÖNÜ KALDIRIYON BİDE NİYE ANLATIYON.
    MAKSAT HEM BAŞIMDAN GEÇENİ ANLATARAK YAPACAK OLANLARA İBRET HEMDE MUHABBET OLSUN.
    11 Temmuz pazar günü şehir içinden 11 km uzaktaki bir köye düğüne gitmek için 2 tane arkadaşımı evden aldım.POLİS çevirmesi olabilir diye KASK-MASK tam takır 3 ümüzdede. tam bu sırada kız arkadaşım msj attı biz DIŞARIDA yol-boyu yapıyoz diye.Tabi ben dururmuyum. Arkadaşlara hadi binin gidelim dedim.DİREK MANİTANIN TURLADIĞI SOKAĞA. Ailesi ile Gezen kızın yanından 3 kişi ile seri bir şekilde geçip ilerideki virajdan sağa döndüm.tam döndükten sonra ( DÜŞECEĞİMİ DÜŞÜNMEDEN) makinanın önünü 3 KİŞİ ile göğe diktim (bu arada manitanın görüş mesafesindeyiz) şaşkın şaşkız izliyodur. ÖNÜ KALDIRDIKTAN SONRA GAYET DENGELİ BİR ŞEKİLDE 5-6 METRE GİTTİM VE herşey kontrol altında zannederken GİTTİKÇE Ön TEKER HAVAYA KALKMAYA BAŞLADI.tam O saniyede ayağımı arka frene atarken en arkadaki vatandaş(arkadaş) ayaklarını kaldırıp arkaya doğru sallıyo ve KAYARAK DÜŞÜYO ve bu sırada ön havada 1 saniye sonra diğer vatandaşda düşüyo daha ön havada bende dengeyi sağlayamıyorum SOL taraftaki duvara BODOSLAMA DALIYORUM.

BİLANÇO : ( 1 i ağır 2 yaralı ) MADDİ ZARAR : 230 TL (yeL gibi uçtu mani )
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    ve aleyküm selam valla okurken bile zevk aldım güzel bir deneme 3 kişi ile helal ama 3 yaralı 230 tl zarar biraz üzüldüm geçmiş olsun sakın kız arkandayken ön kaldırayım dene onu düşürürsen işin sakat kal sağlıcakla kardeşim
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

Motosikleti
    250cc lik chooper
    şu dünyada Türk olmak vallahi zor

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN bak ne kadar güzel yazmışsın imzanı cok dikkatli olalım arkadaşlar....
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz istediğimiz kadar uğraşalım bu zihniyet hiç değişmiyecek sanırım.
    Breton dediğin makina tek kişide tekere kalkar.
    2 kişinin zor sığıştığı motora 3 kişi binmek nasıl bir iştir.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Bu kafayla yakında yukarıdaki amcayla tanışırsınız sanırım..

Tüh tüh, tüm kurallara uymuşsun halbuki.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 - Hyosung RT125 Karion
    yapıyorsunuz, bare anlatmayın.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Videoya çekseydin de gülseydik....
    Gaza gelme..Hizaya gel...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RacingHaRd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten s.a. ŞİMDİ DİYECEKSİNİZKİ 3 KİŞİYLE ÖNÜ KALDIRIYON BİDE NİYE ANLATIYON.
    MAKSAT HEM BAŞIMDAN GEÇENİ ANLATARAK YAPACAK OLANLARA İBRET HEMDE MUHABBET OLSUN.
    11 Temmuz pazar günü şehir içinden 11 km uzaktaki bir köye düğüne gitmek için 2 tane arkadaşımı evden aldım.POLİS çevirmesi olabilir diye KASK-MASK tam takır 3 ümüzdede. tam bu sırada kız arkadaşım msj attı biz DIŞARIDA yol-boyu yapıyoz diye.Tabi ben dururmuyum. Arkadaşlara hadi binin gidelim dedim.DİREK MANİTANIN TURLADIĞI SOKAĞA. Ailesi ile Gezen kızın yanından 3 kişi ile seri bir şekilde geçip ilerideki virajdan sağa döndüm.tam döndükten sonra ( DÜŞECEĞİMİ DÜŞÜNMEDEN) makinanın önünü 3 KİŞİ ile göğe diktim (bu arada manitanın görüş mesafesindeyiz) şaşkın şaşkız izliyodur. ÖNÜ KALDIRDIKTAN SONRA GAYET DENGELİ BİR ŞEKİLDE 5-6 METRE GİTTİM VE herşey kontrol altında zannederken GİTTİKÇE Ön TEKER HAVAYA KALKMAYA BAŞLADI.tam O saniyede ayağımı arka frene atarken en arkadaki vatandaş(arkadaş) ayaklarını kaldırıp arkaya doğru sallıyo ve KAYARAK DÜŞÜYO ve bu sırada ön havada 1 saniye sonra diğer vatandaşda düşüyo daha ön havada bende dengeyi sağlayamıyorum SOL taraftaki duvara BODOSLAMA DALIYORUM.

BİLANÇO : ( 1 i ağır 2 yaralı ) MADDİ ZARAR : 230 TL (yeL gibi uçtu mani )
    aga ben senin yerinde olsam bi daha yapar kameraya cekerim nasıl havan olur varya 3 kişi on kaldırdık felan dersin bence bi daha yap videoya cek kaskda takma bence suratın belli olsun daha düsmezsin bisey olmaz dinle bak beni

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    ben çok özenip scooter da tek başıma ya Allah diye ön kaldırmayı denemiştim . bi ara ön tekerlek yerden kalktı 1-2 metre gidemeden dengem bozuldu düşer gibi oldum . eve gittiğimde soğuk 1 damacana su bitirmiştim o günden beri 2 lastik yetiyor bana

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Hocam basligi okudum daldim iceri kimmis bu manyak diye valla kusura bakma da hakkaten yurek varmis sende ama deli yurek .neyse saka bi yana gaza gelmeyelim arkadaslar valla ben olsam manitanin yuzune biraz zor bakardim.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    motora 3 kişi binmek bir zevktir ön kaldırmak paha biçilemez
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı Apachee62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ben senin yerinde olsam bi daha yapar kameraya cekerim nasıl havan olur varya 3 kişi on kaldırdık felan dersin bence bi daha yap videoya cek kaskda takma bence suratın belli olsun daha düsmezsin bisey olmaz dinle bak beni

YOK YOK BEN TÖBE ETTİM BİDAHA TEK TEKER YOK...!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:12 ----------

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora 3 kişi binmek bir zevktir ön kaldırmak paha biçilemez
    Beni gülmekten öldürdün RUCKERPARK ALLAH ta seni güldürsün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:18 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu kafayla yakında yukarıdaki amcayla tanışırsınız sanırım..

(ALLAH TANIŞTIRMASIN)
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu kafayla yakında yukarıdaki amcayla tanışırsınız sanırım..
    + 1
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ne desek ii olur ama helal olsun insan tek kişi cesaret edemezken sen 3 kişi vallaha bravo
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Ybr 125
    3 kişi binmeye karşıyım da teker All Times ))))

Motosikleti
    asya 150 t1
    sıfır kanuni breton 1.813
    1litre benzin 3-20
    arkadaslarla asfaltın sıcaklıgını hissetmek paha biçilemez
    cihan

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı G-han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır kanuni breton 1.813
    1litre benzin 3-20
    arkadaslarla asfaltın sıcaklıgını hissetmek paha biçilemez
    Bretonla 3 kişi ön kaldırmakda diyebiliriz paha biçilmeyene
    Çok ilginç buldum konuyu manitanın önünde böyle birşey yapmaya cesaret ediyorsa sokakda 4-5 kişi ön kaldırmaya çalışıyordur arkadaşımız
    Hiçmi çekinmedin işin espri tarafına vuruyorum canından olabilirdi o ayrıda hadi canını düşünmüon manitanın önünde düşersem rezil olurum diye korkmadınmı

schumi84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    POLİS çevirmesi olabilir diye KASK-MASK tam takır 3 ümüzdede

benim dikkatimi çekende bu cümle oldu. ne demek istiyosun tam olarak biraz açıklarmısın. 3 kişi olsakta kask var diye polis çevirmezmi demek istedin, polis çevirsede kaskımız var ceza yemeyizmi demek istedin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)