Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorize olarak KFC'de işe başlıyorum. Honda Activa 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, ilk defa activa süreceğim, bundan önce cc olarak dengi ve daha yüksek motosikletler kullandım. Bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir ? ( hiç biri kendi motosikletim değildi, kendi motosikleti alacak gücüm olmadı malesef )

iş hayatında mecburiyetten bu işe el atıyorum yazın biraz para biriktirmek için, burada mutlaka bu tarz motorlu servis işlerinde çalışmış abilerim vardır. değerli düşüncelerinizi önerilerinizi bekliyorum..
    Yorum yok!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 zn
    Hayırlı olsun, ne olursa olsun hiçbir şeyin senin canından daha kıymetli olmadığını bilerek kullan lütfen.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Activa kullanıcaksan tekerlekleri küçüktür onların virajlara hızlı dalma dikkat et derim.
    HONDA

Hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar.
    İlk günden çok hızlı servis yapıp işteki kurye arkadaşlarınla papaz olmayın onların çalışma temposunda çalışmaya dikkat edin.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ilk başta yapmaman gereken şey; motor nasıl olsa benim değil diye motorun sınırlarını zorlama ve motorun yapamayacağı şeyleri acaba diyerek yada deli cesaretiyle deneme bile...
    motor ne olursa olsun,kimin olursa olsun yeri geldiğinde huysuz kısrak gibi olur hiç affetmez atar seni üzerinden..bu atışta şanslıysan diğerinde şanslı olmayabilirsin.
    unutma! motoru ittiret üstünde bir can taşıyorsun....kendi canını.......

tavsiyeler ve düşünceler için teşekkürler, motor alabilmek için mecburum birazda

tvs ybr ikilemindeyim bakalım alacağım iki aylık maaşa bakarak kışa doğru motoru almayı umuyorum. şu an kenarda 500 tl bulunduruyorum, ekonomik durum tepetaklak olmazsa inşallah

sabahları gazete dağıtımı işine de girmeyi düşünüyorum
    Yorum yok!

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakin şekilde ilk 1000 km yi bitir bak nasıl oynuyorsun motorla... :D
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    activa bindiğim en kıvrak dengeli oturaklı scooter hele hele üzerinde orj lastği varsa değme keyfine. activanın 125 cc versiyonu olsa keşke
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Benim kuryelik tecrübem yok ama söylecek birşeyim de yok değil. Biliyorsunuz kuryeler çoğu kişi tarafından trafik kurallarına uymamakla, motosikleti kötü kullanmakla itham edilir.Bu öyledir veya öyle değildir. Belki paketlerini yetiştirmeleri gerektiğinden seri gitmeleri gerekebiliyordur. Sizden ricam motosikleti kullanış şeklinizle etrafınızdaki insanların en azından kuryelere ve motosiklet sürücülerine kötü gözle bakmasına, belki de içlerine nefret tohumları ekilmesine sebep olacak davranışlarda bulunmamanız. Şimdiden kazasız, sorunsuz, hayırlı işler...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı Salihyet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyeler ve düşünceler için teşekkürler, motor alabilmek için mecburum birazda

tvs ybr ikilemindeyim bakalım alacağım iki aylık maaşa bakarak kışa doğru motoru almayı umuyorum. şu an kenarda 500 tl bulunduruyorum, ekonomik durum tepetaklak olmazsa inşallah

sabahları gazete dağıtımı işine de girmeyi düşünüyorum
    ayıptır sorması haftada kaç saat çalışıyosun ve hangi saatlerde, maaş ne kadar, sigorta ve yemek parası gibi avantajları var mı, ve işe nasıl başwurdun gibi soruların yanıtı merak etmekteyim eğer özel değilse.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    kendi motorunu kullanıyormuş gibi düşün ve avatarını lütfen değiştir :D cidden tırstım

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Activa çok kuuvetli bi motor,gazı sakin aç.

evrakları teslim ederken nüfus kayıt örneğinde kırmızı damga eksik olduğu için neredeyse 8 gün ileriye atıyorlardı, sinirli bir yapım olduğu ve hâli hazırda 15 gün beklediğim için epey sorun yaşadık ama işe perşembe günü başlıyorum inşallah kazasız belasız. #KID33 bu konuların konuşulmasını yasaklamışlardı mc donald's da çalışırken, sanırım aynı şey buradada mevcut / pm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorunu kullanıyormuş gibi düşün ve avatarını lütfen değiştir :D cidden tırstım

tamam
    Yorum yok!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)