Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acil bir el atın yolda kaldık!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windy S
    Üç kişi motora bindik motorum 150cc scooter mondila tipi bi motor yolda giderkenn teklemeye başladı boguldu gibi gaz yemedi stop etti.biraz dinlendi elimizle ilerledik gene çalıştı biraz gittik aynı şekilde gene stop etti bi 4-5 kez oldu ama en sonunda bi benzin alim dedim petrole girdim az ilerledim gene stop etti ama bu sefer hiç çalışmadı motorda akü war marş vuruyo ama motor almıyo marşı motoru yite yite getirdim ewe gecede sabah kadar bekledi dedim bogulmuştur bi vurim barşa belki çalşır yoq usta çalışmadı.aynı şekilde almıyo marşı şimdi sizce ne olmuş ola bilir.deneyimlerinize ve bilgilerinize sıgınıyorum...şunuda söyliyim ben bujiden şüpeleniyorum!??
    KaYaCiHaN[B][I][U]::tutkuy::[/U][/I][/B][B][I][U][COLOR="Red"][/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    bujiye bir bak
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 kişi ne arıyor motor üstünde acaba?

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    karbüratörü aç temizle.bujiye bak, benzin otomatiğini kontrol et,hortumların sağlam olup olmadığından emin ol.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O tip motorda benimde başıma gelmişti böyle bir olay sonuç boğuluyor karbüratör ayar ve temziliğini yap.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    motoru YİTE YİTE ustaya götür hallederler. büyük bi sorun olduğunu sanmıyorum

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    eger biraz motor bilgin varsa bujileri kontrol et elektrik attigindan emin ol.sonra karburatorleri ac temizle ayarla sorunun duzelecegine inaniyorum.ancak fazla anlamiyorsan bi servise gotur hic ugrasma yapayim derken iyice bozma.
    RIDE or DIE

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur ya kızmamak lazım
    tehlikeli oldugu dogru ama paraya bakıyor sonucda oda eğlencesine yapılan bişi değil yani

arkadaşta bu uyarıyı bir değerlendirsin tabi bugün motor bozulur yarın birinize bir şey olur allah korusun

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    başıma geldi biliyorum cahilce artçımla birlikte abanta giden yolun çok dik yokuş olduğunu farketmeyip bastıkça bastım ve motorun emme sibobu kitledi silindir kafasının ilk yerini aç tabi işlemi biliyorsan emme sibobunu gevşet tabi bunların mm çapında olması gerekiyor onları iyi bilmelisin sonra çalışır eğer çalışmazsa o zaman geçmiş olsun silindire gömleğe felan baktırman gerek doğru ustaya

artı öyle ufak bir motora 3 kişi binilmez hele 4 zamanlı motorlara hiç binilmez zamanında mz jawa vardı yanına sepet atınca 3-4 kişi binebiliyordu ama o motorun 250lik olanları maksimum 180km/h yapar ortalama hızları saatte 120-130kmdir araba gibi yani üzerindeki yükü pek hissetmezler. sana tavisye en fazla 2 kişi bin tabi zenginsen 5 kişi ilede binebilirsin

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten 3 kişi ne arıyor kesin motor kafayı yemiştir boğulmuştur....
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

Alıntı DeaD_Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru YİTE YİTE ustaya götür hallederler. büyük bi sorun olduğunu sanmıyorum
    Ben de katılıyorum.Durup dururken motorum bujiyi yakmıştı. Sonra gittim aldım güzel bir buji.5dk. Yite yite götüremezsen söyle hep beraber yiteriz

Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur ya kızmamak lazım
    tehlikeli oldugu dogru ama paraya bakıyor sonucda oda eğlencesine yapılan bişi değil yani

arkadaşta bu uyarıyı bir değerlendirsin tabi bugün motor bozulur yarın birinize bir şey olur allah korusun
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)