Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalyada nedir bu rx 135 bolluğu

Motovento
    REKLAM ALANI

Az önce sahibinden de gezinirken dikkatimi çekti 61 tane satılık rx 135 var 30 tanesi Antalya'dan.Bunun özel bir nedeni var mı?Kendimce kanaatim tatil bölgesi olması ve bu motorunda hoş ilgi çekici sesi olması apaçilerinde de bu bölgelerde cirit atmasına bağlamaktayım.Artık ne kadar mantıklıdır bilemiyorum sizin de bildiğiniz bir şey varsa görüşlerinizi alabilirmiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    özel bir sebebi yok.sadece antalyada coğu ile göre daha fazla motor mevcut.1.5 sene 115 kullandım tek sorunları benzin düşmanı olmaları parçası bol hala butun motor tamirhanelerının önunde mutlaka bir rx e rastlamak mümkündür antalyada. vazgecilemeyen bi tutkudur rx ler

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı WinD_SoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce sahibinden de gezinirken dikkatimi çekti 61 tane satılık rx 135 var 30 tanesi Antalya'dan.Bunun özel bir nedeni var mı?Kendimce kanaatim tatil bölgesi olması ve bu motorunda hoş ilgi çekici sesi olması apaçilerinde de bu bölgelerde cirit atmasına bağlamaktayım.Artık ne kadar mantıklıdır bilemiyorum sizin de bildiğiniz bir şey varsa görüşlerinizi alabilirmiyiz
    Tatil bolgesi olmasi dogru kuru hava her turlu motor icin caziptir
    Sesi berbat , elektrikli testere gibi ama apaciler bu gurultuye bayiliyor
    Apaci kismi %100 dogru iki zamanli olduklarindan ucuz revizyonlar ile bu motorlar 150km/h hizlara ulasiyor bu da onlari ybr kullanicilarindan daha hizli kiliyor.Tum antalya zamanimda sadece bir sevdali ve duzgun rx king binicisi gordum.Kalani kasksiz , hep iki kisi binen , saclar hipi gibi ve surekli gozleri ile kizlari suzup ara gazi veren tipler.
    Antalyada bazi araclar takintilidir. Serce ve 124 / Jawa Kirmizi / Rx king ilanlara bakin hepsi apaciler otomotiv A.S. tarafindan pazarlanmaktadir
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Rx aşk Rx-king zaten çok ayrı bir şey ama ben bilmem :D ölüme susamadım daha
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaci kismi %100 dogru iki zamanli olduklarindan ucuz revizyonlar ile bu motorlar 150km/h hizlara ulasiyor bu da onlari ybr kullanicilarindan daha hizli kiliyor.Tum antalya zamanimda sadece bir sevdali ve duzgun rx king binicisi gordum.Kalani kasksiz , hep iki kisi binen , saclar hipi gibi ve surekli gozleri ile kizlari suzup ara gazi veren tipler.
    Antalyada bazi araclar takintilidir. Serce ve 124 / Jawa Kirmizi / Rx king ilanlara bakin hepsi apaciler otomotiv A.S. tarafindan pazarlanmaktadir
    tamamen katılıyorum
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    sesi berbat dediğiğn motor bir zamanların en iyi motoruydu.o bir efsane o bir ölüm makinası 135 cc ama çoğu 4 zmanlıya kofa tuttar.antalyada temizi az bulunur ama bir çoğu hurdadır.hurda dediğime bakmayın en az 160 yapar.benim hayal
    mdeki motor onun sesine herkes bitiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

bilen bilir bu makinayı,kullanan bilir, bilmeyen saçma yorumlar yapmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

işte ben bunun hastasıyım
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sesi berbat dediğiğn motor bir zamanların en iyi motoruydu.o bir efsane o bir ölüm makinası 135 cc ama çoğu 4 zmanlıya kofa tuttar.antalyada temizi az bulunur ama bir çoğu hurdadır.hurda dediğime bakmayın en az 160 yapar.benim hayal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

canım kardesım bu kadar sınırlenecek bı durum yok.herkes fikirlerini yazsın rx taşlanacak makınadır çünkü çoğu motorcuda rx acısı vardır bunu iyi bilirim sen hiç polemiğe girme

Motosikleti
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardesım bu kadar sınırlenecek bı durum yok.herkes fikirlerini yazsın rx taşlanacak makınadır çünkü çoğu motorcuda rx acısı vardır bunu iyi bilirim sen hiç polemiğe girme
    yok sinirlenecek bi durum yokta bu makina yaktığı benzinin hakkını kesinlikle verir.bazıları saçma yorumlar yapıyor.kesinlikle bilen ve binen anlar bu motoru bende düştüm bu motordan gaz yemesi ve seriliği gerçekten müthiştir bi keresinde elimden kaçtı direksiyon gaza fazla asılmışım da
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    rx115 asil bir japon makinasıdır apaçiler bindiği her motoru apaçiye çevirir motorların suçu yok eğer park ve saklama sorunum olmasa memleketten temiz bir rx115 alıcaktım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

işte ben bunun hastasıyım
    Motordaşım sinirlenme ya arkadaş sadece motora binenlerin hakkında yorum yapıyor. Yalan da değil bu motora doğru dürüst binen yok. çoğunlukla apaçi kesimi. Seside göreceli tabi 600 lük motorun sesi gibi değil 2 zamanlı motorların sesi çoğu kişinin hoşuna gitmez genellikle binenlerin hoşuna gider
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Monero-200 xv
    Çok iyi makine bunlar gazı çektimi duman olup kaybolursun;)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadasın sinirlenmesi dogal bugune kadar biri sizin hep hayali kurdugunuz bir araca bok pusuk laf atarsa sizde hayalinizin icine eden adama kizarsiniz dogal olarak

Ama diger yandan aci bir gercek var. Bu makinalar tarihini doldurdu. Artik insanlar ABS yi coklu ejeksiyon ateslemesini konusurken bu motorun tamircilerin yaptigi bilincsiz seylere 150 lere cikmasi bir onem arz etmiyor.

Antalyasi , Istanbulu Mersini fark etmez hep istedigimiz, ucuz yollu aldigimiz bir motoru hurda olsun fark etmez birden 4 silindirli abilerine kafa tutacak hatta sehir efsanesi haline getirecek sekile sokmak istememizdir. Merakimiz hep hiz ve en hizli olmak,

peki ya durabilmek???

Bilen bilir diyen arkadasa sunu diyim, her halde nacizane ellerim bir sekilde her marka ve modele kullanmak amaci ile degimistir.Bunda Efsane motorunuz da var.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Zevk renk tartışılmaz ama 4 zamanlı cogu 250 cc motosıkletlerın elıne verır, bence sesı hıc berbat degıl ve tepeden tırnaga japon harikası, titremesi yok, bazı motosıkletler gıbı 130 dan sonra tıtretmez

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Apaçiye 600RR Versen Apaçi Yine Apaçi (:

Verdik Diyelim Yapıcakları;
    -Aynaları Sökerler
    -Rengarenk Boyarlar
    -Koltuğu Sökerler
    (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    Arkadasın sinirlenmesi dogal bugune kadar biri sizin hep hayali kurdugunuz bir araca bok pusuk laf atarsa sizde hayalinizin icine eden adama kizarsiniz dogal olarak

Ama diger yandan aci bir gercek var. Bu makinalar tarihini doldurdu. Artik insanlar ABS yi coklu ejeksiyon ateslemesini konusurken bu motorun tamircilerin yaptigi bilincsiz seylere 150 lere cikmasi bir onem arz etmiyor.

Antalyasi , Istanbulu Mersini fark etmez hep istedigimiz, ucuz yollu aldigimiz bir motoru hurda olsun fark etmez birden 4 silindirli abilerine kafa tutacak hatta sehir efsanesi haline getirecek sekile sokmak istememizdir. Merakimiz hep hiz ve en hizli olmak,

peki ya durabilmek???

Bilen bilir diyen arkadasa sunu diyim, her halde nacizane ellerim bir sekilde her marka ve modele kullanmak amaci ile degimistir.Bunda Efsane motorunuz da var.

bi kere 150 lere çıkmak için hiç bir ayar istemez emin ol yorgun değilse 180 ni ibreyi devirir. fren sistemide öyle kötü değil ön diski gerçekten sağlam ama hafif motor durma sorunu beliki sorun olabilir.hayal konusuna gelince ben bunun sıfır gibisi istiyorum.normal hurdasını değil zaten o da türkiyede tek olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 ----------

ben 2 zmanlı motor severim bastımı kaçmalı dumanı teke gibi kokmalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)