Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

5-6 bin arası racing motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı mustafa3265 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CoNNRoaD: abicim fiyatı biraz tuzlu be yoksa çok güzel motor

bassturbin: evet abicim baktım onlara derbi aprillia ya ama bu motorlar 2 zamanlı
    bakımı tamiri vs.. pahalı diyolar yani tut ki benzinin içine yağ koymayı unuttum
    yandığımın resmidir o gün :S o yüzden çok iyi bakmak lazım

aslında genelde biniyorum motora ama acayip ilgim var racing e zaten kanuni 100 cc cup var onunla kısa yerler veya işimi görmek için onu kullanırım 600 lükte ucuz motor yok aslında varda olanlarda ya çok eski yada km si 50-60 bin i geçmiş zaten bi racing motorun ömrüde aşşağı yukarı o kadardır
    onun için hyosung düşünüyorum şimdilik ama biri çıkar u motorda var hem hyosungtan iyi hem daha kaliteli gibi bişiler olursa fikrim değişebilir zaten konuyu açma sebebimde bu.

abicm sana bi sorum olucak nickte bassturbin avatardada hoparlör resmi var acaba amfiden felan anlarmısın
    Nerde eski amfiler Yok amfiden anlamam ama tesisat kurduktan sonra benim müzikleri dinlemek istersen basstürbin yaz yutuba çıkar

Bir defa iki zamanlı motorun bakımı olmaz motorun direk kendisi için söylüyorum yani sübap ayarı 4 tane katbüratör hava ayarı vs 4 zamanlı 4 silindirli gibi olmaz.Tamiri kim demiş pahalı çok gerekirse aksine bir durum olursa düzgün kullanmazsan motorun pistonuna piston koluna zarar gelebilir oda bir tane piston fiyatıdır oda en fazla 125 likler için 80-150 tl arasıdır.ama tamir eden usta bir piston değiştirmeye 500 tl istiyorsa onu bilemem.600 lük makinelerin makine kısmı tamir fiyatlarıda 800-1000 tl.

4 silindir motorda bir gözden çıkabilecek arıza diğer 3 gözede vurabilir sonuçta 4 tane piston birbirinle aynı zamanda çalışıyor.Arıza olayı görecelidir unutma.Yolda zincir kırılırsa Allah korusun oda bir arızadır.Durduk yere arıza çıkarmaz motorlar yani hemen arızalanacak diye birşey yok.Daha binmeden motora arıza yapar dersen arıza yapar

Benzin koymadan depona yakıt yolda biterse sanırım bu motorun değil senin ihmalin olur.Ayrıca yağ azalınca uyarı ışığı vardır motorlarda.Hemen yağıda bitmez.Bende senin gibi motor bakıyordum anladığım gördüğüm kadarıyla 6.500 tl den aşağıda düzgün binilecek motor yok aslında var ama istanbul dışında birsürü var birde kışın bu fiyat 4.500-5000 tl lere iner.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi yamaha yani. Tuzlu olacak ama yanına falan gittiginde resmen kalitenin kokusu geliyor.
    Alışık olmayanların başı dönüyor ama yinede alışıyorlar
    Bide onun bizim buradaki adı motor değil totor.

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bassturbin: evet 2 zamanlı motorlar subab vs. olmuyo az çok yapısını biliyorum egsoz deliği benzin eliği birde üstte buji var kısaca böyle sanırım.
    kim demiş bakımı pahalı olur konusunada gelirsek bu siteden duydum diye hatırlıyorum
    tabi arkadaşların yalancısıyım bende tam olarak bişey diyemem. ama öle duyduğumu sölüyorum sadece
    bu arada yağın azaldığında yanan ışığın oldğunu bilmiyordum
    evet abicim genelde sahibinden vs. gibi sitelere yüksek fiyat yazıyolar babamda sahibinden de 15 500 yazan arabayı 12 900 e almıştı buda ne kadar abartılı fiyat koyduklarını az çok ifade eder sanırım.
    bu arada 5 videoyuda izledim teşekkürler
    ayrıca yazdığın bilgiler içinde çok teşekkür ederm.

CoNNRoaD: abicim yamaha ii kaliteli güzelde yamaha r125 inde ikinci el fiyatı 7 500 8 binden az deil yani benim bütcemi çok aşıyor
    para olsa bizde biliriz kaliteli alete binmeyi.

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Hatta derbilerde hararet ışığıda var aprilia olanlarında dijital hararet göstergeside var

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be mücevher motora benziyor o kadar yakması ne güzel demekki gtr 250 yakıtı koklayanlardan

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet gerçekten çok güzel motor

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    agresif olarak yamaha ama performans olarak kawasaki tek kalır hepsine karşı.. performans ve agresiflik arasındaki fark düşünün mantıklı sonuçlar çıkartırsınız..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Vaybe konunun açildigi 2010 tarihinde 5-6 bine hyo nun gtr250 aliniyormuş..

Şimdi yuki samuray reyzing bile alamazsin..

nerden nereye...
    Emron bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Konunun açılış tarihine pek bakan yok heralde. Adam 7 senelik soruya cevap vermiş.
    celaleddin bunu beğendi.

hyosung çinlilerden daha kalitelidir ama zaten bu şans işi bende kawasaki var hiç mi bozulmuyor boşversene,çinli racinglerdende bakabilirsin

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Konuyu açan arkadaş kaçıncı motorundadır artık kimbilir? ;)
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)