Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

5-6 bin arası racing motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı mustafa3265 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otopsici: bilgilendirdiğin için gerçekten çok teşekkür ederim.
    140-150 km hız yeter de artar bile zaten ondan fazlası şimdilik beni aşar.
    100 km de 4-4,5 benim cup un aşşağı yukarı 2 katı gibi bişi gayet iyiymiş
    aslında umduğumu kesinlikle bulacağımı sanıyorum ama bazı forumlarda öyle mesajlar varki sanki motor kibrit çöpünden yapılmış çok kafamı karıştırıyordu.
    bunun gibi mesela http://www.motordelisi.com/forum/duy...ka-okuyun.html

autobiker: cbr da biraz çılız kalır diye düşünüyorum
    ama seçenek kalmassa ilk alıcağım motorların başında olur

hailnkill:
    kardeş o senin dediğin profile ben çok baktım elemana verilen motosiklet üretim hatası veya yanlış üretileni vermişler dikkat et ilk 35 km de kafa koymuş
    bu arada kol çıkarma gibi bir muhabbet var ki o zaten içler acısı eğer bir motosikleti 1 saatten fazla redline kullanırsan (tabi bu en kaliteli motosikletlerden bahsediyorrum) mutlaka kol çıkartır garanti motosikleti zorlamadığın sürece hiç bir şekilde motosikletten arıza görmezsin
    hyosungların kronik olarak konjektör sorunu var diyorlar ama o konjektör de 25 tl ila 50 tl arasında yenisiyle değiştirip kurtulursun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bu konıuyu açan arkadaş aynı bnm kafadan ama belli markalar dışında ne kadar sağlıklı bilemiyorum.

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -eren-: evet 2 zamanlı olması büyük avantaj sağlıyo.
    teşekkür ederim link için baktım hepsine

otopsici: evet aslında bende az çok öyle düşünüyordum.
    bi yandan da hyosung un yeni motor vermemesine anlam veremedim

hatis: belli markalar dışı derken ?

Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu modelede bir bak istersen, ingiliz malı olduğunu biliyorum, 125cc kategorisinde şekil olarak bundan iyisini görmedim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...payi-var/detay

Lamborghini: evet görünüşü gayet güzel teşekkürler link için
    sanırım motor yeni hepsi 2010 model ve yedek parca vs.. azdır büyük ihtimalle
    fiyatıda 6 binden az deil ama görünüşü gerçekten güzel.

Motosikleti
    gsx r 750

slm

arkadaşlar konumuz diil ama benim makinam çalındı gibi bişiy 34 sn 076 plakalı motorum kayıp hakan sezer adında birisini arıyorum

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hyosung gt250r ve benzeri küba 250r vs ler racing görünümlü aradıgın hızı heycanı bırak sesi bile alamazsın.600 lük bi makina baksan yaşlı makinalar var ama alırsan çıkaracağı masraflar sebebi ile sıfır R1 i taksitle almış kadar olursun.

korsan..: inş. bulursun motorunu kardeş.

Serk21: işte o yüzden almıyorum ya 600 cc 5-6 bin ytl ye 600 cc kim verirki hemde temiz
    gt 250r 150-160 gibi bi hıza çıkıyo bu da yeterli benim için ha ses konusunda haksız sayılmassın ama güzel bi egsozla ses güzel hale geliyo.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    korsan..: inş. bulursun motorunu kardeş.

Serk21: işte o yüzden almıyorum ya 600 cc 5-6 bin ytl ye 600 cc kim verirki hemde temiz
    gt 250r 150-160 gibi bi hıza çıkıyo bu da yeterli benim için ha ses konusunda haksız sayılmassın ama güzel bi egsozla ses güzel hale geliyo.
    kardeş sana ses konusunda bir tavsiyede bulunim gidet 600 tl verip bi tiger egsozt alırsın en baba racing gibi ses çıkarır bu konuda şüphen olmasın benim makinede vardı çok aşırı ses sevmediğim için orjinal susturucusunu taktım orjinal susturucuyla bile neredeyse 600 lük performans egzostu takılmış cbr lerden iyi ses çıkarıyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

otopsici: evet tiger dan gayet güzel ve tok bir ses çıkıyo sadece sesi duysam bu hyosung demem
    bende çok sesi sevmem uzun yolda kötü olur motor dediğin rölantide kuzu 6-7 devirden sonra aslan olucak

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bu ducati nekadar dandik bi motorki 4.bin tl yazmışlar.
    ayrıca arkadaş güzel birşey bulursan o fiyata racing banada msj atarmısn. tavsiye olarak.
    bnde düşünüyorum.

hatis: tabiki abicim ne demek

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Benim motosiklet ustam bir keresinde demişti ki "yeni cinli eski japondan iyidir" demişti hali ile 2006 2007 (hatta daha yeni) hyosung gt250R tavsiye ederim kullanmadım ama ben seviyorum

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Egzosttan abart ses gelmesi bir zaman sonra kafanı şişirince gereksiz olduğunu anlarsın hem kendini hemde başkalarını rahatsız etmezsin.Rastgele egzost takılması kuru gürültüden başka performans sağlamaz eğer hyosung 250 için özel test edip üretilmiş performans egzostu değilse.

mahoni38: sanırım öyle teşekkür ederim yorumun için.

bassturbin: evet abicim zaten yukarda belittim
    '' bende çok sesi sevmem uzun yolda kötü olur motor dediğin rölantide kuzu 6-7 devirden sonra aslan olucak '' 2-3 bin devirde abart sesin çıkmaya başlaması gerçekten hem beni hemde çevredekileri rahatsız eder zaten benim istediğim sesin biraz daha tok çıkması bu yeterlidir bana

Merhabalar.
    Arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum ama üye olmak daha yeni nasip oldu. Aslında motorlardan pek anlamam ama hoşuma gidiyor,param olsa hemen bi r6 alırım işin gerçeği.
    Öğrenme amaçlı aldığım(ki daha önce hiç vitesli motora binmemiş birisi olarak) aldığım bi yamaha r125 var. Temizdir neredeyse hiç kullanılmadı desem yalan olmaz. Arkadaşa satabilirim yeni kasa racing motor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ng-motor/detay

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    mahoni38: sanırım öyle teşekkür ederim yorumun için.

bassturbin: evet abicim zaten yukarda belittim
    '' bende çok sesi sevmem uzun yolda kötü olur motor dediğin rölantide kuzu 6-7 devirden sonra aslan olucak '' 2-3 bin devirde abart sesin çıkmaya başlaması gerçekten hem beni hemde çevredekileri rahatsız eder zaten benim istediğim sesin biraz daha tok çıkması bu yeterlidir bana
    Rolantide kuzu 6-7 binden sonra sesi değişip hızlanan makine kesinlikle 125 lik 2 zamanlı modellerdir.Sahibinden comda var aprilia rs 125 sanırım 4 binlira istiyor veya derbinin gpr 125 leride olabilir...Rs 125 in yarış direksiyonu tipinde olmayanıda ilanlara bak.Derbininde var naked diye geçiyor.

Zevk için kullanacaksan 600 lük gibi makineleri tavsiye ederim istediğin fiyata rahat bulursun sonbahar ve kışa doğru fiyatlar iyice iner ama normaldede kullanacaksan yarışmotoru tipi insanı yorar hem eğik kullanmam hem yakıt sarfiyatı ağırlığı vs. hatırlatayım

CoNNRoaD: abicim fiyatı biraz tuzlu be yoksa çok güzel motor

bassturbin: evet abicim baktım onlara derbi aprillia ya ama bu motorlar 2 zamanlı
    bakımı tamiri vs.. pahalı diyolar yani tut ki benzinin içine yağ koymayı unuttum
    yandığımın resmidir o gün :S o yüzden çok iyi bakmak lazım

aslında genelde biniyorum motora ama acayip ilgim var racing e zaten kanuni 100 cc cup var onunla kısa yerler veya işimi görmek için onu kullanırım 600 lükte ucuz motor yok aslında varda olanlarda ya çok eski yada km si 50-60 bin i geçmiş zaten bi racing motorun ömrüde aşşağı yukarı o kadardır
    onun için hyosung düşünüyorum şimdilik ama biri çıkar u motorda var hem hyosungtan iyi hem daha kaliteli gibi bişiler olursa fikrim değişebilir zaten konuyu açma sebebimde bu.

abicm sana bi sorum olucak nickte bassturbin avatardada hoparlör resmi var acaba amfiden felan anlarmısın

Motosikleti
    250cc lik chooper
    dostum hala bakıyormusun hangi motoru alsam diye bende çok araştırıyordum sonunda istediğim motoru buldum kısmetse döndüğümde alıcam.

sürekli 250cc lik istiyorsun ama sana kısaca şöyle bir yorum yapayım.

Muhtemelen bulduğun en temiz 250gt r ı alıcaksın sezon sonuna kadar kullanıcaksın (inşallah kazasız belasız) sonra satmaya çalışıcaksın ve bunu başardıktan sonra 600cc lik makina arıycaksın ve bu sırada forumda her 250cc lik racing isteyene şu yorumu yapıcaksın

-kardeş uğraşma 250cc lik le al bi 600 lük yoluna dewam et. (tanıdık geldi mi )

Eğer paran çok ise mutlaka küçük cc den başla sonra büyült ama maddi durumun el vermiyorsa 5-6 bin yerine paranı biraz daha biriktir 6-7 bin e 600cc lik makina al ama bu sırada mutlaka profesyonel birilerinden eğitim al (honda bu konuda eğitim veriyor bildiğim kadarı ile)

şimdiden hayırlı olsun yeni motorun

Blackvolky: çok teşekkür ederim abicim. inşallah.
    dediklerin gerçekten mantıklı geldi. bunu düşünücem çok saol.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)