Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fiyatlar Sizce Nasıl ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Bugün Motorcudan Geçerken Şöyle Bir Fiyatlara Bakıp Makineleri İncelemek İstedim Ve Doğrusu Biraz Şaşırdım. Regal Raptor DD250E-9 un Fiyatı 4900,00
    Regal Raptor DD350E-3 ün Fiyatı 6900,00 Ve 125 Lik R. Raptor 125 cc 2. El 3000,00 Tl. Asıl Önemli Olan DD250E-9 un Fiyatı Bana Çok Uçuk Geldi Ve Kısmetse Alacak Olduğum Makine. Siz Ne Diyorsunuz Arkadaşlar Bu Fiyatlara ?
    olumune bu sevda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    kdv nin yüzde 18 + ötv nin yüzde 22 veya 37 olduğu bir memlekette daha ne olabilirki?
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    4.900 TL yine iyi Ankara'da bayii 5.200 TL istiyor...Samsun'da 250 CC için bi mağazanın ilanı vardı 4.500 TL diye...Ama git gel masrafla hemen hemen aynı fiyata geliyor eğer Samsunlu değilsen...Fiyatlar bence de uçuk ama yapacak bişey yok...2.500 TL ye 2. eli bile pazarlıkla zor alınıyor bu raptorun...Yoksa bende isterim 2.500 TL'ye 2. el alacağıma 1.000 TL daha vereyim sıfır alayım ama maalesef olmuyor...Çok tutulduğundan mıdır veya az bulunduğundan mıdır nedir pahalı piyasası maalesef...

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    valla arkadaslar denizlideyim bende de fiyatlar çok uçuk sizin dediklerinize göre heryerde böyle sanki
    olumune bu sevda..

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Yaklaşık 10 aydır bu motorlarla ilgileniyorum, aslında ben daha çok class model, t Gidon hayranıyım...Şunu söylemeliyim ki benim gözümde piyasanın nabzını tutan sahibinden.com sitesinde takip ettiğim motorlar arasında herşeyde olduğu gibi İstanbul burda da önde...Tabii ilan bazında olacak belki yorumum ama aynı ayarda motor Ankara da 3.750 TL isteniyor, İstanbul'da 3.000 - 3.200 TL arasında fiyat isteniyor... Aslında uzun yol tecrübem olsa gidip İstanbul' dan alıp dönmek istedim fakat cesaret edemedim...Çünkü hayatım da hiç vitesli motor kullanmadım...İlk tecrübem İstanbul-Ankara arasında olması da kolay değil benim gözümde...

Bu güne kadar ne zaman 2. el bi ürün arasam hep en uygun fiyatlısı, hem de daha temizi İstanbul'da... Hatta şunu söylemeliyim ki normal de fiyat farkı olmaması gereken sıfır km araçlarda bile bayii den bayiye, İlden ile fiyat değişiyor...Tabii benim uzun süredir takip ettiğim Regal Raptor'un 250 E 9 ve 9B modelleri için geçerli yazdıklarım...Diğer marka ve modelleri takip etmedim o konuda bi yorum yapamam ama Regal'de öyle...

Haram bize Regal kullanmak...!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)