Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kawasaki öneriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı wanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen gönlünün çektiği beğendiğin motoru al güzel kardeşim, aklında kalmasın, bin hevesini al en güzel yöntem deneme yanılma metodudur, bende bir kle 500 kullanıcısı olarak sana tavsiye edebileceğim bir motor değil zaten, 1,63 boyla pek olacak iş değil, scooter ile başlamışın tecrübende var, scooter kullanan ve seven arkadaşlar bana kızmasın ben onları motor yerine koymuyorum (bazıları hariç) birde otomatik vitesten hayatta haz almam motor benim istediğim devirde benim istediğim hızda gidecek ara gazını bastımmı motorun sesini duyucam, dediğim gibi sen beğendiğin motoru al merakını gider, madem maddi durumda yolunda ileride çok daha ağır bişeye geçersin, hayırlı olsun..
    150 Cc Scootererlim Le Salmak İsterim Seninle Bir Merak Ettim Ara Gazını
    Güzel Kardeşim Sende Eğer Bütçen Warsa Al Boyun Da Bir Sorun Çıkarsa Erezsyon Yay Alır Düşürürsün Mis Gibi Binersin Sen Yeter Ki Almak İste Her Türlü Boy Sorunu Aşılır.
    Fiyat Bilgiside Veriyim Sana Dün Bayii'sini Aradım Sordum 11 Milyara Geliyor Dedi Ayrıca Yarısını Peşin Yarsınıda Taksit Yapa Biliyorlar(K.K) Ödeme Seçenekleride Bol Ve Sağlam Bir Marka Ve Güçlü Bir Makina.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar üzgünüm bu yorumu yapmadan duramayacağım;

İnsanlar var yemeye ekmek bulamıyor, insanlar var hava için motor alıyor.... yorum yok...
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Arslanın kediyle dalaşması sence adilane olurmu azrail kardeşim, bir atasözü vardır kuzguna yavrusu şahin görünürmüş, bilmem anlatabildimmi...

Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnsanlar var yemeye ekmek bulamıyor, insanlar var hava için motor alıyor.... yorum yok...
    Ben 2 senedir yazdıgım yazılımlar ile internetten para kazanıyorum, aileme çok katkıda bulundum, evimizi düzenledik, araba aldık. heves ettim scooter aldım. Şimdide işlerim iyi gittiginden dolayı kawasaki motor almak istedim, evet havasını begendigim için alacagım, ne yapayım yani almayayım mı ? bir yerden sonra bende bazı isteklerimi yapmayacak mıyım ?

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    Alıntı CihanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 senedir yazdıgım yazılımlar ile internetten para kazanıyorum, aileme çok katkıda bulundum, evimizi düzenledik, araba aldık. heves ettim scooter aldım. Şimdide işlerim iyi gittiginden dolayı kawasaki motor almak istedim, evet havasını begendigim için alacagım, ne yapayım yani almayayım mı ? bir yerden sonra bende bazı isteklerimi yapmayacak mıyım ?
    Elbette alacaksın Cihan, buna kimsenin engel olma şansı yok, ama bu forumda ki insanlar Motosiklete sevdalı insanlar, ve istedikleri Motosikletlere sahip olduklarında mutlu oluyorlar. Ama sen bu hava atma işini para olduktan sonra her şeyle yapabilirsin bence. Yani sendeki Motorsiklet sevdası değil gibi geliyo bana. Teknik olarak sorsyadın soruyu sadece; boyum uygunmu, kullanabilirmiyim, tecrübem yeter mi şeklinde elbetteki herkez daha teknik cevaplar verirdi. Ama kızlara hava atmak için Motosiklet değiştiriyorum biraz garip...

Saygılar..

Alıntı sherrnova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette alacaksın Cihan, buna kimsenin engel olma şansı yok, ama bu forumda ki insanlar Motosiklete sevdalı insanlar, ve istedikleri Motosikletlere sahip olduklarında mutlu oluyorlar. Ama sen bu hava atma işini para olduktan sonra her şeyle yapabilirsin bence. Yani sendeki Motorsiklet sevdası değil gibi geliyo bana. Teknik olarak sorsyadın soruyu sadece; boyum uygunmu, kullanabilirmiyim, tecrübem yeter mi şeklinde elbetteki herkez daha teknik cevaplar verirdi. Ama kızlara hava atmak için Motosiklet değiştiriyorum biraz garip...

Saygılar..
    Boyuma uygun motor önermelerinden, veya baska sebeplerden dolayı belirtmek istedim. sonucta özgürlük var , bu motosikletin tipini, sesini begeniyorum bu yüzden alacağım. İllede motosiklet hacminin yetmemesinden, yarış yapacagımdan değil. buda benim seçimim ve alma nedenim. neden bu kadar uzadı anlamadım. sonucta bende alınca mutlu olacağım, benimde hevesim ona var.

Örneğin biz pek araba sürmeyen bir aileyiz ve yine genelde ben kullanırım, uzun yol ve sehir dısına cıkmayız. sadece akraba ziyareti ve benim gezintilerimden ibaret. Arabadada hız yapmam. sürekli yavas giderim. O zaman yüksek model araba alacağımıza 10 bin tl ye bir araba alabilirdik, oda işimizi görürdü. Ama yüksek model aldık, Bazı şeylere şartlar yetiyorsa bu yapılan birşeydir, yaşanmalı, kullanmalı. Bu değişmeyen birşeydir. Herkez bütcesine göre alır. olaya bu yönden bakarsak aynı şey. Sonucta insanoğlunun doğasında vardır. Benim kawasaki motor almam neden yadırgandı bu kadar. yalan söylemenin bir luzumu yok, seçim sebebim motorun tipi, sesi ve havası olmasından dolayı. Sırf bu yüzden motoru alacam diye tepki gösterenler var.
    Motorla caddelerde magandalık yapmayacağım, trafik canavarlığı yapıp canımı ve baskalarının canını tehlikeye atmayacağım. Olaylara çok farklı yönden bakılıyor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 - Hyosung RT125 Karion
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy ve kilon bu motora uygun..Senden muhtemelen daha kısa olan bir arkadaşım aynı motoru kullanıyor..Sadece azıcık ayak uçlarıyla basıyor yere hepsi bu..

Ama o yazdığın 50 km/s geçmem demen pek mantıklı gelmiyor bana da..Tamam şuanda böyle düşünüyor olabilirsin ama racing motora heves edipte yol varsa son hızına hemen hemen her sürüşünde ulaşmayan birini tanımıyorum şahsen..Kaldı ki bu tür nedenlerden ötürü karşıyım da racing motora orası ayrı..

Bence cbr 125 senin için (en azından başlangıç aşamasında) en ideali olacak gibi..Şehir içi diyorsan zaten scooterdan şaşma derim..En rahat motor türü..
    Osbourne'nun bahsettiği kişi benim. Senden kısayım ben. O motoru alıp hep 50'nin altında kalırsan sürekli hararet yaparsın sanırım. Motor 170kg bu arada. Zapdetmende sıkıntı yok ama park ettiğin yerden rahat rahat ileri geri hareket ettirebilmek için vücudunun birkaç haftaya ihtiyacı olacak.

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adamin parasi varsa ne aldigindan nicin aldigindan bize ne_?

2 sayfayida okudum vallahi cok ilginc yorumlar gelmis. Sanki sitede ki herkes motor dan ayni sekilde keyif almak zorunda gibi bir izlenim olmus.

Motoru alicak arkadasa da soyliyim race kullananlarin %90 i zaaten denizi olan yerlerde sahil yollarinda ya da unlu caddelerinde ara gaz wererek 50 ile geziyorlar sonra otobana cikip gazliyorlar (herkes mi ayni tabi ki de deil. Soyledigim tarzda ornekleri herkes gormustur mutlaka)

250cc lik makinayi gozunde cok buyutme ama 33beygirlik bi kawasaki de yabana atilcak bir sey degil cadde de sadece 50 ile gidicegini soylemissin umarim motoru aldiktan sonra o kadar yavas gidebilmeyi basaririsin. Simdi den hayirli olsun.

Herkese kazasiz surusler

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    kardeş boyun fazla sorun cıkarmaz ama 50 km yaparım diyasun motou hava için alcam diyosun birileri gaza getirip o elliyi 150 km ye cıkartırsın bu bir gerçek. ikinci konu ise motorun sesi okadar fazla degil bir 600 cc makine ile kıyaslıyamassın bile diger bir konu ise renk seçenegi siyah ve yeşil ,yeşili almanı tavsiye ederim siyah karanlıkta trafikte fark edilmiyo bilgin olsun onun haricinde alıpta pişman olmayacagın bir makina şiddetle tavsiye ederim kal sağlıcakla

Çelişki !..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...anizdayim.html

Kawasaki ile ilgili yazını okuyunca; ilk etapta '' aferin aklı başında '' amacını ve

hedefini biliyor. Büyük motoru da kullanır diye düşünmüştüm..

Halen aynı görüşteyim.. Büyük motoru kullanırsın. Ama tabiki de hızlı !...

Yazı karakteristiği ve ifade tarzından ; bilgi ve kültür düzeyi olumlu çizgide

olan bir üye görüntüsü vermektesin !...

Fakat mondial 125-kv ile ilgili yukarıdaki linkte yazdıklarını

okuyunca çelişkide kaldım..

Bu linkteki yazında ;

'' Kanının kaynadığını..

Rodaja uymadığını...

Motora 2 kişi binip, yokuş yukarı çıktığını..

100 ve 110 km hız denemelerini
    ''

yazmışsın..

Sonuçta her iki başlığı açan ve yazan sensin..

Benim kafam karıştı..

İki yazı içeriğin birbirinden çok farklı

125 cc ile 100- 110 km.. şehiriçinde hız yaparken!..

Kawasaki-Ninja ile nasıl olacak!.. ve sen 50 km hızı aşmayacaksın?

Hem beni, hem'de (özellikle) yazına cevap yazanları aydınlatırsan memnun oluruz..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Zaten değişen herşey o kazadan sonraydı arkadasım.
    O kazayı sende yapsaydın senınde ağzından o sözleri duymak mümkün olabilirdi belki.
    Ben bir bayanın hatası yuzunden ölümden yırtmışım.
    Sen hala hangi konuları acmaya calısıyorsun

Alıntı CihanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten değişen herşey o kazadan sonraydı arkadasım.
    O kazayı sende yapsaydın senınde ağzından o sözleri duymak mümkün olabilirdi belki.
    Ben bir bayanın hatası yuzunden ölümden yırtmışım.
    Sen hala hangi konuları acmaya calısıyorsun

Keşke, önceki yazılarında detay olsaydı... Her neyse!.. Sen, kawasaki al ..

Açıklamandan sonra, 50 km'yi geçmeyeceğinden emin oldum !...
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    sen bence hayabusa al tak akrapoviç leride bütün kızlar bakar sana

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Yada şu Helikopter Motorlu bi Motor Vardı Mt2 miydi Neydi İsmi Aklıma Gelmedi Çalıştırdığın Zaman Jet Gibi Ses Çıkarıyor ya ondan al bence war yaa offf BÜTÜN MAHALLE sana BAKAR Emin ol Kızlar da binmek için can atar wallaha bak(İşin espiri tarafı bu tabiki)

Ama almak istiosan al istersen hava istersenn hız yap senin tercihin zevk meselesi aga
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntü tamam da, o motordan seni tatmin edecek ses çıkmaz.

600 lüğünü ise ben kullanamam. cbr 125 ten nasıl bir ses cıkar, tok ve yüksek bir ses cıkar mı ?

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    walla ben her gün duyoyorum cbr 125 sesini pek hoş gelmiyor bana.

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bence mihaink olayı ozetlemis...
    motor bir biblo deigldir.
    motor bir tutku onu goruntusu ici sevmezsin. Her motorun insana verdigi duygu farklıdır. Gercek bir motorcuya sordugunda da kolay kolay o altındaki motoru bırakmaz duygusal birseydir. Sen ustune oturdugunda motorun seni isteyip istemedigini anlarsın sana verdigi o his, sesi, o gidonu altında yarattıgı titresim. İhtiyaclarına uygun motoru almayabilirsin bence bu kotu birsey degil onemli olan sevdigin motoru almak ama ama ama onu basit bir obje gozuyle bakıp kavun secer gibi secmemelisin =)
    v-for racing

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)