Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Moturcuyu heç adam yerine gomayollar :)

Motovento
    REKLAM ALANI

ıvıt calısıyorum ama sen bana nıspet yapıyosun nedıyım ıyı gezmeler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Valla bir an arkadaşın dilini bizim kdz ereğli diline benzettim o yüzden çeviride fazla zorlanmadım.Bizim ordada köylüler aynen böyle konuşur.Örnek vereyim:öyle diyorlar cümlesini bizim orda aynen şöyle derler:Öyle deyolla.

MELSEF SEN KEYIF CATARKEN BEN CALISIYORUM:( AMA EN AZINDAN DUNYAYA YENI YENI BEBİŞILER GETIRIYORUZ OHHH BIDE TATILE CIKICAKSIN OHH VALA)

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı cıdo motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MELSEF SEN KEYIF CATARKEN BEN CALISIYORUM:( AMA EN AZINDAN DUNYAYA YENI YENI BEBİŞILER GETIRIYORUZ OHHH BIDE TATILE CIKICAKSIN OHH VALA)
    Seninleyiz çiğdem biz de çalışıyoruz Hergün Gebze'den Halıcıoğlu'na geliyorum
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı romeomustdie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader, gara cavaala bi yere gederkene çıynanıcam deyi ödüm sıdıyoru. Hindi hebire gazatada, tilevzonda okuuyor, seerediyorsunuz. İki motur çarpışdı, motur arabaya çarpdı, araba motura çarptı…
    Ondan sonacıma da hebire moturcu suçlanıyoru. Dooru ende memlekedde eşguvatılan motur sürüb, biseel gaza yapan var. Endölelerine demeyom. Emme lekin moturu yavaş süren, gafasına tas dakan biseel dıggatlı moturcu da var. Dooru yolda sivri bela derler. Moturu heç dakan yog tırafigde. Tomofiller moturu sürenlerin üsdüne üsdüne geliyoru. Hindi enderde bi gaza olsa moturcu mu suçlu? Onun uçun hebire moturcuları suçlaman. Tomofil sürenler moturcuları ezip geçeceka, onlara ne deecen? Gardaşım ben moturcuları gorudumdan deel emme lekin durum haggatan endöle. Milletin zaten parası olsa motura mı biner? Motura binenlerin çoo gariban dakımından. Adam napsın, çarasızlıgdan bi motur alıp biniyoru. Tabi hız uçun alanları gasdeddim yoon. Araba sürenler de moturcuları ıcıg tanısınlar, "Çarbsag bize bişey olmaz" deyi üsdüne üsdüne gedmesinler.
    Benden böönlüg bu gadar. Hadi galın saalıcala.

Amat Bilir - Yeni Alanya Gazetesi
    Amet Aga,iyi diyon da bizim burda kızanlar çekiyo kafayı,biniyor Mator'a darzan gibi.sonra dalıyor bağa baçeya,
    "önüme öküz çıktı "deyor utanmadın
    öküzün ne günahı var?, Öküz biniyor mu serfoşken matora?
    Geçen biri dediy ki" gözüme sinek kaçmasın "deye kask takıyom.
    Te be gözüne gaçan sinek sana mevlamın bi lütfudur; o boş kafaya bi beyin giriyor bu vesileylen.

CNM BENIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN VALLA IKIMIZE WANTODA YATSIN
    SENIN YOLUNDA UZASKMIS COK KIYAMAM

Motosikleti
    CNM BENIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN VALLA IKIMIZE WANTODA YATSIN
    SENIN YOLUNDA UZASKMIS COK KIYAMAM
    Gün olur bizde yatıpdururken. birileri çalışır

Çiğdo msn i aç
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Ben ıs yerınde msn kulalanamıyorum ozel hastanede calısmama ragmen pıntıler) eve gıdınce acarım okıs

Motosikleti
    Ben ıs yerınde msn kulalanamıyorum ozel hastanede calısmama ragmen pıntıler) eve gıdınce acarım okıs
    Anlaşıldı efenim. Akşam görüşmek dileğiyle..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    he bizim oğlan öledir orelerde amme marmarasın sıceğinde bi kasktır tutturagomuşlar sıcak etrafı cıvdırıpduru kaskı taksen bi türlü takmesen başke türlü. insan eripduru sıcakte kaskıde taktınmı kafeye mınalıysın.. höle efil efil gezivsek fenamı .. amme janderme yolları kesipduru

geçen isiyin emmi çolak ibram beraber finakete doru gidip duruymuş , janderme durduragomuş bunları.
    kasg yok ceza kesivrecez size demiş .. çolak ibram etmeyin yapmeyin diye yalvarıvsada fayde etmemiş .. cezayı yiyegomuşlar. napıvram yavrum akıllanagosunlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:30 ----------

Bu arada ne zaman ege şivesi duysam aklıma Rahmetli Özay GÖNLÜM gelir .. bu fırsatla kendisini rahmetle anıyorum .. Mekanı cennet olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)