Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

usta ögreticiler aranıyor....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    alıcanız motosiklet viteslimi otomatikmi düşünüyosunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı nlrmrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım ehliyeti alırken eğitim vermedilermi Direksiyon sınavını nasıl geçtiniz ?
    hayır sadece vıtessız motorla sınava girip cıkıyosun okadar..

Honda'nın eğitimine gidin. Eğitimler 2 gün sürüyor ve bu 2 günün sonunda, eğitimsiz olarak 1000-2000km trafik tecrübesi olanlardan çok daha iyi ve doğru motor kullanacağınız garanti.

Alıntı soner_kep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıcanız motosiklet viteslimi otomatikmi düşünüyosunuz
    kesınlıkle evet

Motosikleti
    151 RS
    ankara da vitessiz motorla sınava sokmuyorlar , ist da vitessiz le oluyormuş
    ankara da ehliyet işlemi 330 tl yi geçmiyor, ,ist dakiler 450 den aşağı değil diyor
    gözünü sewdiğimin memleketi.........
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Alıntı NAYSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesınlıkle evet
    Bu cevap değil :D
    -Vitesli motormu almayı düşünoysun? yoksa Otomatik mi

Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cevap değil :D
    -Vitesli motormu almayı düşünoysun? yoksa Otomatik mi
    Oyüzden böyle bir konu acma geregi duydum zaten fıkırlerını almak için.otomatıkler bıraz daha pahalıymıs bıldıgım kadarıyla

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Oyüzden böyle bir konu acma geregi duydum zaten fıkırlerını almak için.otomatıkler bıraz daha pahalıymıs bıldıgım kadarıyla
    Daha Önce Araba(vitesli) Kullandıysanız , ufak hacimli vitesli motolarda sıkıntı çekmezsiniz. Gaz-Debriyaj-Vites 3 lüsünü hemen hemen öğrenmiş olursunuz zaten. Durum Böyleyse Maximum 250 cc Vitesli bir motorla başlamanızı tavsiye ederim. Zaman içerisinde Tecrübe ve Gereksinimler doğrultusunda Motor hacmini büyütebilirsiniz.

Eğer Vites Tecrübeniz yoksa , Profesyonel bir kursta Vitesli motor eğitimi almanızı tavsiye ederim. Maximum 150 cc bir motorla Ufaktan bir giriş yapın derim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hayır sadece vıtessız motorla sınava girip cıkıyosun okadar..
    Allah allah nasıl oluyor o :S benim bildiğim vitessiz motorla sınava girilmiyor ama kıyak geçmişler o zaman sizin sınav görevlileri..Neyse hayırlı olsun..

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    yeni başlayan bir bayana vitesli motor önermeyin arkadaşlar daha denge problemleri olan birisi viteslerde çok karıştırır bence scooter alsın bitane en kolayı sürmesi ve durdurması kolay helebide şehir içinde kullanacaksa kesinlikle vitessiz. ilerde değiştirebilir sıkılırsa.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bence vitesliyle başlamakta hiç bi problem yok.Benm elime verdiler 17 yaşımda A2 ehliyeti,motorsiklet falan bilmezken vitesliden başladım bi problem yaşamadım.Hem otomatik vites motosiklet tadını tam olarak vermiyo bence..

Kesinlikle öncelikle giriş sınıfı birşeyle başlayın nebiliyim today'dir vespa'dır falan bukadar pahalı olmasada scooterla başlayın.

Unutmayınki motoru sürmek değil, düşmesini bilmek marifettir. Bisiklete binen herkes motor sürebilir. Önemli olan doğru teknikleri bilmektir. Motordan anlayabilmektir. Arkadaşların önerdiği honda eğitimin sloganın bu "biz binmeyi değil, düşmeyi öğretiyoruz" Eğer profosyonel eğitim alacak durumda değilseniz mutlaka scooterla başlayın. Scooter için birisinin sizi eğitmesinede gerek yok 10 dakikalık oryantasyonla sürmeye başlayabilirsiniz.

Kesinlikle öncelikle giriş sınıfı birşeyle başlayın nebiliyim today'dir vespa'dır falan bukadar pahalı olmasada scooterla başlayın.

Unutmayınki motoru sürmek değil, düşmesini bilmek marifettir. Bisiklete binen herkes motor sürebilir. Önemli olan doğru teknikleri bilmektir. Motordan anlayabilmektir. Arkadaşların önerdiği honda eğitimin sloganın bu "biz binmeyi değil, düşmeyi öğretiyoruz" Eğer profosyonel eğitim alacak durumda değilseniz mutlaka scooterla başlayın. Scooter için birisinin sizi eğitmesinede gerek yok 10 dakikalık oryantasyonla sürmeye başlayabilirsiniz.
    işte bu teknıklerı ögretecek biri olması gerek

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ehliyetiniz hayırlı olsun.
    Eğitim konusunda arkadaşlar birçok öneride bulunmuşlar.
    Motosiklet anlayışı ülkemizde tam olarak oturmadığı için ne yazıkki bu işin eğitimi bir sektör haline gelmedi. Bu nedenle yeni başlagıç yapan arkadaşlarımızın bir çoğu derin araştırmalar yaparak eğitim alıyorlar. Alacağınız teorik eğitim ile birlikte pratik yapabilmeniz açısında motosiklet aksesuarları satan magazalarda eğitim DVD'leride alabilirsiniz. Bu işini yarı yarıya kolaylaştıracaktır.

Kazasız Sürüşler...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    ZX6-R
    almak istediğiniz model ne bide nerede oturuyorsunuz?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben bir arkadaşıma bu cumartesi günü öğleden önce saat 9-10 gibi kadıköy yeni salı pazarında motosiklet sürmeyi öğreteceğim..
    Eğer saat ve mekan size uygunsa bekleriz..

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetiniz hayırlı olsun.
    Eğitim konusunda arkadaşlar birçok öneride bulunmuşlar.
    Motosiklet anlayışı ülkemizde tam olarak oturmadığı için ne yazıkki bu işin eğitimi bir sektör haline gelmedi. Bu nedenle yeni başlagıç yapan arkadaşlarımızın bir çoğu derin araştırmalar yaparak eğitim alıyorlar. Alacağınız teorik eğitim ile birlikte pratik yapabilmeniz açısında motosiklet aksesuarları satan magazalarda eğitim DVD'leride alabilirsiniz. Bu işini yarı yarıya kolaylaştıracaktır.

Kazasız Sürüşler...
    tesekkür ederım sagolun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almak istediğiniz model ne bide nerede oturuyorsunuz?
    HYOSUNG Sportbike GT 250 R küçükçekmecede oturuyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir arkadaşıma bu cumartesi günü öğleden önce saat 9-10 gibi kadıköy yeni salı pazarında motosiklet sürmeyi öğreteceğim..
    Eğer saat ve mekan size uygunsa bekleriz..
    orası cok uzak ınanın gelmek isterım ama bıraz daha yakın olsaydı gelirdım.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    zeliş sonunda aldın demekki ehlıyetını hayırlı uğurlu olsun teesuf ederıyalnız burdanhaberımız oldu aşk olsun yanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:51 ----------

scooterle başlamak daha tehlıkelıolduğunu bılmıyormusunuz kaldıkı zeliş arkadaşımız hiç scotere yanaşacağını sanmam

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeliş sonunda aldın demekki ehlıyetını hayırlı uğurlu olsun teesuf ederıyalnız burdanhaberımız oldu aşk olsun yanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:51 ----------

scooterle başlamak daha tehlıkelıolduğunu bılmıyormusunuz kaldıkı zeliş arkadaşımız hiç scotere yanaşacağını sanmam
    sagol sınan abi napalım ulaşamıyoruzkı sana kesınlıkle haklısın valla yanaşmam...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sagol sınan abi napalım ulaşamıyoruzkı sana kesınlıkle haklısın valla yanaşmam...
    saat 10 dan sonra msn ım acık yardımcı olmaya calışırım sana bu arada başlıktakı gıbı usta değilim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)