Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ehliyet sınavına girecekler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    hayret ya bu sınav görevlilerine ne oluyor, banada başını aç dedi girişteki cahilin teki, içeri geçtim kontrol sandım, sonra çağırdım kadını dedim herhalde tamamen aç diyorlar bi sorayım..
    başınızı tamamen açın dedi
    sinir tepeme fırladı ne demek tamamen ben b ehliyetide aldım aynı kıyafetle girdim dedim. ağzı açık kaldı . hiç birşey bilmiyor ya.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben sıkıntıdan öbür sorularıda çözdüm başımdaki gözetmen sen onları yapmıycan felan dedi olsun fazla bilgi göz çıkarmaz dedim o sorularıda cevapladım sonra başaldım boş bi sayfaya racing resmi çizmeye racingte bitti süre hala bitmedi gözetmen gene başımda dolanmaya başladı sonra bende öğretmenim sürücü kursu sertifikam da var dedim şu ana kadar 200 kişiye ehliyet verdim dedim neyse ki süre bitti
    ama uygulama sınavı için ara çok uzunmuş ya bu yazı ehliyetsiz geçircez galiba
    harbi ya bu sonuçlarbir açıklansada scooterla çalışsak artık.kurs nekadar çalıştırcak bakalım millet düşüyormuş yinede alıyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    ehliyet sınavlarında görevli oluyorum hep
    yaklaşık 15-20 tane adını unuttum ya kuka derdik biz çocukken giderken onların arasından geçiyorsun8Bİ SAĞ Bİ SOL) gelirken düz bir şekilde geri geliyorsun zor değil aslında ama çalışman gerek hiç tecrüben yoksa tabi
    2 gözetmen oluyor ikisinin verddği kötü puan ortalaması toplamı 30u geçerse kalıyorsun
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet sınavlarında görevli oluyorum hep
    yaklaşık 15-20 tane adını unuttum ya kuka derdik biz çocukken giderken onların arasından geçiyorsun8Bİ SAĞ Bİ SOL) gelirken düz bir şekilde geri geliyorsun zor değil aslında ama çalışman gerek hiç tecrüben yoksa tabi
    2 gözetmen oluyor ikisinin verddği kötü puan ortalaması toplamı 30u geçerse kalıyorsun
    duba ve huni diyorlarmış. googleye yazdım video varmı diye dubaların arasından geçme yazdım hurilerin arasından geçme diye düzeltiyor
    evet kursun varda tek bi gün çalışılcakmış, nasıl olucaksa bi günle, bide git gel yapıyormuşsun yani bi tur atıp geri gelcen... inşallah geçeriz ya. istanbul avrupa yakasında nerde yapıyorlar acaba

Motosikleti
    CBR125
    valla ya kursu iyice sıkıştırcaksın ya da bi arkadşından ödünç motor bulup çalışmalısın ben muğladayım istanbulu hiç bilemiyorum

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sınav soruları açıklandı ben trafik 96 motor 3 yanlış bekliyorum 92 civarı yapıyor sanırsam 2.5 puan bir yannlış
    http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/de...4&ID2=1&ID3=24
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    125 zn
    Motor 100 ama yağı değiştir desen değiştiremem, hep teorik bilgiler.

Motosikleti
    CBR125
    evet bende 100 alıyorum şimdi baktım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)