Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siz de yarışıyor musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Sadece bugün bir araba ve daha tehlikelisi iki motorlu benimle ışıklarda yarışmaya kalktı. Hele ikinci motorlu az kalsın kaza yapıyordu. Hadi araba ile yarışta tehkikede olan sizsiniz ama iki motorun yarışı çok tehlikeli oluyor. Ben sahsen uzak duruyorum. Ya siz?
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benle de yarışmaya kalkan çok oluyor minibüs araba ne varsa ışıklarda gazlıyor. İnsanlık hali ilk başlarda biraz kendimi kaptırıyordum ama artık aklım başımda kimseyi takmıyorum.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    daha çok gencim kaza yapmak istemiyorum
    altımdaki motordan dolayı sucular kafa tutmuyor diğil
    ama yinede gaza gelmiyorum

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    beni gaza getirmeye çalışanları ben gazlıyorum.yarışacakmış gibi aragaz verip kalkıştan hemen sonra ya sağa sola sapıyorum yada yavaşlayıp arkasından çıkan gazı seyrediyorum..
    35 yaşımdayım ve 2 çocuğum var..aklım başımda...kendimi tanıyorum ve motorlarımın ne verebileceğini gayet iyi biliyorum...o yüzden aptallığa gerek yok..yarış yarış pistlerinde profesyonel yarışçılarla yapılır...biz ancak seyrederiz

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ışıklardayız bı gaz bı debrıyaj bı gaz bı debrıyaj hafıften gözüm yanda dıreksıyonu ıkı elınle tutmuş ovuşturuyor .Bırazdan yeşille bırlıkte asılacak gaza belli bende hala aynı durum gaz debrıyaj gaz debrıyaj veeeeeeee yeşil yandıııııııııııııı YAR SACLARIN LÜLE LÜLE SANA GÜLE GÜLE ARKADAŞIM gaz verdım ama gaza gelmem kusura bakma

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    genelde yarışmak isteyenler le yarışmam ama bir keresinde uzun yolda manisaya girmeden otobüsün rüzgarında iki motorlu geçti yanımdan sonra manisanın girişindeki lambalarda üç motor durduk onların ikisi arkadaştı monero 150 cc scooter ları vardı araba abart egzozlu apache motoru ikisinde de kask yok bana işaret etti vizörü açmam için açtım buyur dedim menemen yol ayrımına kadar yarışalımmı dedi (saat 23,30 sıralarıydı) o yolu çok iyi bildiğim için otobüsün rüzgarında gitmeye benzemez dedim bizim için fark etmez dediler iyi o zaman yarışalım dedim lambalardan kalktık diğer ışıklarıda yeşil görünce kapattım motoru 120 yle menemen ayrımından geçtim bir motor farkıyla kazandım.....çok tehlikeli biliyorum ama küçümsenmek hiç hoşuma gitmez

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    konvoy günü carrefourda çin malı chopperı olan bi elemanda bi ileri bir geri dönüp son sürat yanımızdan geçiyodu "yaaa işte böyle kullanılır" havasıyla. aklı başında olan insanlar değil, uzak durmak lazım.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tehlikeli biliyorum ama küçümsenmek hiç hoşuma gitmez
    Amma kompleksli insanlar varmış ya... Yarış pistindemisin ki kardeşim? Geçse ne geçmese ne? Çocuk musunuz? Altınızdakini oyuncak mı sandınız?

Pardon ya yaş 22ymiş... Normal...

Trafik ışıklarında en önde iseniz mutlaka yarışacak tipler bulabilirsiniz. Genelde öne kolay yerleşiriz kalkışı iyi yapmak gerekir. Yarışmak değil sadece kendimle yarışırım.

Motosikleti
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma kompleksli insanlar varmış ya... Yarış pistindemisin ki kardeşim? Geçse ne geçmese ne? Çocuk musunuz? Altınızdakini oyuncak mı sandınız?

Pardon ya yaş 22ymiş... Normal...
    mesele geçsene geçmese ne meselesi değilki adam motoru apache motoru yapmış abart araba egzozu takmış kask yok birde üstüne seni küçümsüyor yol müsayitse yaptıklarının boş olduğunu gösterdim...altımdakini oyuncak sansam kask takmam önüme gelenle yarışırım ışığın kırmızı olduğunu görsem durmam bir yandan kornayı köklerim bir yandan gazı ölelerinden farkım olmaz

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    mesele geçsene geçmese ne meselesi değilki adam motoru apache motoru yapmış abart araba egzozu takmış kask yok birde üstüne seni küçümsüyor yol müsayitse yaptıklarının boş olduğunu gösterdim...altımdakini oyuncak sansam kask takmam önüme gelenle yarışırım ışığın kırmızı olduğunu görsem durmam bir yandan kornayı köklerim bir yandan gazı ölelerinden farkım olmaz

bravo bravo bravo...
    yaptıklarının boş olduğunu 1 MOTOR FARKIYLA mı gösterdin...iyiki yaptıkları dolu değilmiş yoksa olacakları düşünemiyorum...

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo bravo bravo...
    yaptıklarının boş olduğunu 1 MOTOR FARKIYLA mı gösterdin...iyiki yaptıkları dolu değilmiş yoksa olacakları düşünemiyorum...
    k.bakma ama evet böyle gösterdim en azından bidaha gidip adam akıllı yolunda giden bir insana salça olmazlar bu tipleri tanıyorum yediği tokatı asla unutmazlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:47 ----------

bazı insanlarla ne kadar konuşursan konuş bişey değişmez yaşıyarak öğrenir ve yaşadıklarını kendi yolunda gidenlere anlatırlar bu insanlar ilerde kendi gibi apache motor yapmaya çalışanlara yaptıklarının kendilerine bişey kazandırmadığını orjinalliğini bozmanın sadece gürültü kirliliği olduğunu anlatırlar hatta yapmalarına engel olurlar...bu olayıda çevrelerindekilere anlatırlar aynen şu şekilde ya bilader dün gece hanım evladına kafa tuttuk adam atarlı çıktı bizi solladı oda adamın makinesi orjinaldi ben birdaha bu tür adamlara atar yapmam bilader biz onca şey yapıyoruz adam orjinal motorla bize tokatı basıyor benden size tavsiye sizde atar yapmayın rezil olursunuz adamla aynı mekanda denk gelirsiniz adam sizinle dalga geçer hee denk gelmeseniz bile adam gider sağda solda anlatır burlarda etiketiz zaten karizmayı çizdirmeyelim....apache motor yapmaya çalışanlarada söylerler biz yaptık hiç bir faydasını görmedik....ben bunları çok duydum çevremde bu tipler var

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    egolarını tatmin edemeyenler bu tarz davranışlarda bulunuyor, gaza gelmemek lazım,

yüce abi onları babaya götürmek lazım

Motosikleti
    henüz yok
    Bende keeway var 250 cc chopper çoğu arabayı kalkışlarda geçiyorum. tabi öle ciddi derecede değil.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kusura bakma kardeşim ama şimdide yok.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarış mı ?
    yarış ne arar laaa drafikte ?
    git piste

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tübeeeee gomserim biz kiiim yarışmak kim.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarış mı ?
    yarış ne arar laaa drafikte ?
    git piste
    Gecenin yarısında bomba buydu
    konu kapanmıştır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    sadece ybr ile yolda bana kafa tutanlarla yarışıyorum ki oda 500 metre demeden geçtiğim için artık kimse kafa tutmuyo
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin yarısında bomba buydu
    konu kapanmıştır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)