Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Atom Karınca İleri Sürüş Kursu

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Dediğim üzere motor işine gireceğim inşallah ama öyle dan diye girmek de istemiyorum o yüzden bi ileri sürüş kursuna gideyim dedim. Ankarada Soner Tanrıkulu'nun Atom Karınca(http://www.atom-karinca.com) sürüş kursu dikkatimi çekti ama kurumsal bi kimliği yok gib o yüzden biraz muallakta kaldım. Burada kurs alan varsa sorularım olacak,
    -> memnun kaldınız mı ?
    -> size bir katkısı olduğunu düşünüyor musunuz ?
    -> önerir misiniz?

Yada ankara'da eğitim veren başka bir kurs varsa önerdiğiniz. Honda nın kursunu sordum ama 15 kişi gibi bi grup toplarsanız oraya getirebiliriz kurs dediler.

Ayrıca bir de ART moto akademi var. Baya kendinden emin bi kurum. Ayrıca sonunda verdikleri belgeyle sigorta, kasko da falan indirim oluyormuş ama onun için ya ağustosu beklemek gerek ya da izmire gitmem lazım (ki ikisi de ağustosu beklemek oluyor).

Çok yazdım ama ne dersiniz ne yapmalıyım ben?
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Bütün eski konuları hortlatıp reklam yapmak forum kültüründe terbiyesizliktir , gece gece 2011 2010 yılları dahil 4 ayrı konu hortlatıp copy paste yapmışsınız , bunun yararlı bir reklam olduğunuzu düşünmeniz çok saçma , şu saatten sonra bedava olsa gitmem bu adamın kursuna çünkü reklam şekli terbiyesizlik
    Mexico bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu motosiklet eğitmenlerinin nereden eğitim alıp kendilerini eğitmen ilan ettiklerini merak ediyorum. O kadar çoklar ki.

Motosiklet egitiminde halil pazarlama modeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)