Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung'da yedek parça

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ben hayırlısıyla temmuz ortalarında motor işine giriyorum. Araştırmalarımda ucuz ve kaliteli olması açısından hyosung üzerine yoğunlaştım fakat aklımı kurcalayan bir sorun var. Ben bi kullanıcısına memnun musunuz diye sorduğumda adam yedep parça hariç herşeyden memnun olduğunu söyledi. S&T motorun bu global motorla olan davası yüzünden 2008 ve önceki modellerde yedek parça sorunu oluyormuş. Böyle birşey cidden var mı, varsa ne zamana çözülür veya nasıl hallolur dava süreci işlerken. Yada önerebileceğiniz hesaplı ve kaliteli başka bir motor var mı ?

Ben gv250 düşünüyordum, öneri konusunda chopper'a yoğunlaşırsanız sevinirim. Bu arada daha ehliyeti aldım ama daha trafikte 1 metre gitmişliğim yoktur.

Şimdiden Teşekkürler
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250comet
    herhangi bir kanuni servisine gidersen, parasıyla herşeyini karşılarlar

Motosikleti
    MT-07
    Valla öyleyse güzel ama bi de şu olayı var, başka okuduklarıma göre kanuninin yedek parçaları ateş imiş, hyosunga yansır mı bu ?
    Heil Spellcheck

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    st kanuni ile hyosunglar arasındaki en belirgin fark st kanunilerin enjeksiyonlu olması. Onun haricinde nerdeyse motorlar tamamen aynı buna ek olarak yurt dışındanda parça getirtme imkanın var.

http://www.hyosungsource.com/ burdan birçok arkadaş parça aldı (gv 250 kullanıcılarının konusuna bakabilirsin)en geç 5-6 gün içinde parçaları elinde oldu. Ayrıca gümrüktede 150 euro altına vergi uygulanmıyor.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Umurcan kardeşim GV 250 CDi vergiler dahil 320 TL Gt serisinin 600 küsür , kuralkan.net'den üye olup sipariş verebiliyorsun ama 1 aydır beyin bekliyorum. Motor işine gireceğim demişsin, parça getirtmeyimi düşünüyorsun bilmiyorum eğer böyleyse CDİ konusunda yardımcı olabilirmisin. Hadi hayırlısı diyelim.

Motosikleti
    MT-07
    O zaman yurt dışından getirmek iyi bir seçenek gibi duruyor. Zaten konuştuğum adam da öyle yapacağını söylemişti teşekkür ettim

Ayrı yetten (Beyazsaça) "GV 250 CDi vergiler dahil 320 TL Gt serisinin 600 küsür " demişsin de neyin parası bu ? Ayrıca CDİ konusunda yardımcı olabilirmisin demişsin ama nasıl olucam ?
    Heil Spellcheck

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Boşver ben yanlış anladım seni sanırım. Yurtdışından Hyosung parçası getirebilirmişsin gibi yanlış bir düşünceye kapıldığımdan yazdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)