Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bianchi cosmos 110 kullanan kim var

Motovento
    REKLAM ALANI

motorda bazı problemler var kullananlarla fikir alışverişi yapmak isterim kolay gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Ne TÜr Problemler KardeŞ??? Yardim EdebİleceĞİmİz BİŞey Varsa Yazman Yeterlİ Belkİ Bİlgİmİz Vardir O Konuda????:::........

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    benım arkadaşımda cosmos bianchi 110cc lik war şu kadarını soyleyeyım sana beş para etmez bir motor bende mondial 100 kh war 1 yıl oldu alalı motorda tık yok bir sorun yaşamadım bugune kadar bianchi yi bnm motorla geciyorum saygılarımla..

motorumda vites kutusunda (şanzuman) problem cıktı değiştirdiler ama şimdi gene aynı problemle karşı karsıyayım dişliler çin malı acaba avrupa veya japon dişli bulunabilirmi bilginiz varmı en azından uydurabilirmiyiz

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım arkadaşımda cosmos bianchi 110cc lik war şu kadarını soyleyeyım sana beş para etmez bir motor bende mondial 100 kh war 1 yıl oldu alalı motorda tık yok bir sorun yaşamadım bugune kadar bianchi yi bnm motorla geciyorum saygılarımla..
    demişsin dostum doğrudur mondialler daha az problemli fakat ben buralarda mondialle beni sollayabilen biri görmedim. bu;motoru profesyonelce açmakla alakalı ben motoru açarken hep tek kişi bindim ve sabır taşım çatlayana kadar yani ilk 500- 600 km neredeyse 30u geçmedim 500-2000 km arasındada 55kmyi geçmedim zor oldu ama meyvasını simdi yiyiyorum iki kişi düz yolda rahat 120 yapıyor hatta keşke 5. vitesde olsaymış diyorum teşekkürler

Alıntı panasonashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumda vites kutusunda (şanzuman) problem cıktı değiştirdiler ama şimdi gene aynı problemle karşı karsıyayım dişliler çin malı acaba avrupa veya japon dişli bulunabilirmi bilginiz varmı en azından uydurabilirmiyiz

demişsin dostum doğrudur mondialler daha az problemli fakat ben buralarda mondialle beni sollayabilen biri görmedim. bu;motoru profesyonelce açmakla alakalı ben motoru açarken hep tek kişi bindim ve sabır taşım çatlayana kadar yani ilk 500- 600 km neredeyse 30u geçmedim 500-2000 km arasındada 55kmyi geçmedim zor oldu ama meyvasını simdi yiyiyorum iki kişi düz yolda rahat 120 yapıyor hatta keşke 5. vitesde olsaymış diyorum teşekkürler
    arkadaşım bende bianchi cosmos kullanıyordum kaza yaptım ama çk şüükür iim şimdi.motora gelince vitesi atarken gazı kesmenle vitesi atmanın bir olması lazım birde motorda vitesi attık tan sora ayağını vites kolundan çekmen lazım vites atarken dikkatli atman lazım yok sa hep bu şekilde şansumanı yersin

BİANCHİ 110 COSMOS model ve yeni adıyla çelik motor 110 cosmos alacak ların bu motor ları.tercih etmeme lerini öneririm.Şanzumanın da çıkan bir sorun'u
    servis halledemedi.dişlilerin bazıları garantiye girmediğini söyledi.Tüketici hakları
    nın lehimize kararı ve servisinin imalat hatası na dair.tutanak olmasına rağmen
    kabul etmiyorlar.şuan için mahkememiz devam ediyor.Böyle küçük firmaların
    motorlarını tercih etmemenizi rica ediyorum.

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bendede biyanki var 110 cc bende burda 125 likleri geçiyorum arkadasım demekki senin o arkadasın motoru iyi açamamış ben saatte 130 vurdum motora ve 3 kişile rampa yaylaya giderim 50km banamısın demez sen mondialle bi dene bakiim bırak 50yi 20demedin şanzuman dişlisini dağıtırsın , motor bi canavar ama arkadasın bilmiyor

arkadaslar bu motor dan bendede var inanın motor bi canavar ben aldığımda 1 hafta felan sürat yaptım yani motoru süratle açtım çok memnunum yakışıda çok normal ve 125cc motorla yarıştım bi kaç kez açık ara yendim bu motoru iyi kullanan bilir

sana katılıyorum arkadas ama ben motoru süratli açtım çok memnunum düz yolda benimkide 120 yapio ama ben 130 basardım motor gerçekten çok güzel

ömer biancihi cosmos omer_loto@hotmail.com

kardes senin o arkadasın acamadıysa onu bilemem bende bian cihi cosmos 110 var satte 130/kmh ı rat görüo bi mondi 100 ukh miş kh miş dene bakm 90 100 en fazla 110 u geci omu su alemde bizim burda mondileri tamirden cıkaramıolar bi arladasım 10 kere sanzumanı yaptırdı hayır etmedi 3 binde ya yakmaya baskadı bu benim 2 ci cosmosmum 15 bin yaptı da ya yakmak falan yok sercan ın yazdı gibi benim motorda ranpada 4 kişi cıktım sen bi mondile dene bakm ası kosalanır ne sanzuman ne grank kalır bi arkasata da da var mondi cok güzel actık aynı an da aldık 90 en fazla baır assa100 görü o sen madem arkini gecion 100 lük ukh le gel ben ne kapıs anhtarına bikere ukh diyede bişe yok sök altında ukh nin kh yazıo hadi bakm şimdi sallıcan bari düzgün salla bikere 100lükle 110 luk arsında piston farkı olur da saymım

panasonashi abi bak sanzumanı yaptırınca bu yarı otamatiklerde vites boslunda bartmıcan senin kacıncı vitesler bozulmustu benimde 3 yok ama etgi yapma bidebu cuplarda sıkıstırmıcan gerc i dayanamıo insan ama abi senin ne tanısmak isterim msn adresim omer_loto@hotmail.com

Motosikleti
    bianchi cosmos 110 he
    arkadaşlar almayın alanlarda iade etsinler ben zor zekat mahkeme aracılıgıyla arızayı tespit ettirdim ve iade ettim kesinlikle uzakk durunn !!!
    m.c.

y abırak saßır fLn bos iş bndede bianchi cosmos var benide suana kadar gecen mondial olmadı aldıgım ilk günden beri son gaz fabrika çıkısı 110 vuruo kanuni bile vuramıo bnn vurdugu kadarı açmasını bilmiosunuz bide konusuosunuz

Arkadaşlar bende yeni motor alacağım, mondial mi kanunimi filan derken bianchi gördüm biraz araştırdım. Bianchi nin web sayfasında motor ile ilgili hiç bir şey yok. Acaba üretimi durdurulmuş olabilirmi? Öyle ise servis olayı yedek parça olayı gümemi gitmiş olur. Ben almaya karar vermiştim bu motoru şimdi çok tereddütteyim.

motorda bazı problemler var kullananlarla fikir alışverişi yapmak isterim kolay gelsin

bendede cosmos 100 var 2 vitesten atıyodu 4 e de geçmiyodu fabrikadan sipariş bütün şanzuman dişlilerini deiştirdim toplam maliyeti 120 tl dişlilerin ve değiştirdiğimden beri 4.000 km yaptım allaha şükür tık demedi tabi eskisi, gibi 100-110 kmh yapamıyorumda 80-90 tık demiyo

Motosikleti
    bianchi cosmos 110
    bende 2006 dan bu yana bianchi cosmos 110 kullanıyorum ama bu anlattığınız sorunların hiçbirini yaşamadım ama motorumun tek sorunu aküyü şarj etmemesi bi türlü çözemedim konjektör patlatmaktan aküdende oluyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)