Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaskınızı temizliyor musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim kaksın içi söküldüğünden senin kadar uğraşmadan çamaşır makinesinde en az 2 ayda bir kere yıkatıyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Görüşlerini belirten herkese teşekkürler.

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende polisaj makinası alacaktım ama koyacak yerim yok maalesef :( Aynı paraya kablosuz dremel aldım 3- gündür çeşitli şeyler yapıyorum, bardaklara desen çizmeler, metal eşyaları parlatmalar, ıvır zıvır tahtadan hobiler. Şimdi iyiki almışım diyorum resmen bir oyuncak bir sürü şeyi hobi olarak yapabiliyorsunuz Motorumun aleminyum kısımları var, polisaj yapacağım şimdi onlara ama önce yurtdışından aldığım cilanın gelmesini beklemem lazım, o gelene kadar evdeki herşeyle uğraşıyorum, bu alet aslında tam emekli insanlara göre [COLOR="Silver"]
    Araba ile falan uğraşmıyorsanız polisaj makinasına pek de gerek yok esasında.

Dremel almakla iyi etmişsiniz.

Babamdan kalma eski bir dremel var bende de. (kocaman motoru olan hantal birşey)

Hakkaten çok işe yarar bir alet bu dremel.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Bende polisaj makinası alacaktım ama koyacak yerim yok maalesef :( Aynı paraya kablosuz dremel aldım 3- gündür çeşitli şeyler yapıyorum, bardaklara desen çizmeler, metal eşyaları parlatmalar, ıvır zıvır tahtadan hobiler. Şimdi iyiki almışım diyorum resmen bir oyuncak bir sürü şeyi hobi olarak yapabiliyorsunuz Motorumun aleminyum kısımları var, polisaj yapacağım şimdi onlara ama önce yurtdışından aldığım cilanın gelmesini beklemem lazım, o gelene kadar evdeki herşeyle uğraşıyorum, bu alet aslında tam emekli insanlara göre [COLOR="Silver"]
    Bu dremel dediğiniz aletin bir fotoğrafını koyup maiyetini ve nerden bulabileceğimizi yazarsanız sevinirim.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bauhaustan aldım, başka bir şeyler alacaktım ama alanlar arasında yapılacak olan çekilişte vespa verecek olmasıda kararımı etkilemedi değil

Dremel bu, ben tabiki kablosuzunu aldım, 10. ayarda 30-35 bin devirde dönüyor

Benimki de bu, 200 tl ye aldım:

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Bauhaustan aldım, başka bir şeyler alacaktım ama alanlar arasında yapılacak olan çekilişte vespa verecek olmasıda kararımı etkilemedi değil

Dremel bu, ben tabiki kablosuzunu aldım, 10. ayarda 30-35 bin devirde dönüyor

Benimki de bu, 200 tl ye aldım:

Teşekkürler. Bunu çiziklerin üzerini zımparalar gibi mi uyguluyoruz ne yapıyoruz?
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    asm,cox aynı kasktan var benim,8 aydır kullanıyorum
    daha hiç sökmemiştim.
    fikir edinmişolduk,teşekkürler...
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Bunu çiziklerin üzerini zımparalar gibi mi uyguluyoruz ne yapıyoruz?
    Yok zımparalamayı elde ben yaptım, parlatma işini bu cihazla yaptım...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler