Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Kedilerden Kurtulmak!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motora bi kere bile kedi yanaşmadı, çin malı diye yapıyolar, zoruma gidiyo. işte bu yüzden, sırf bu yüzden honda alacağım, sonra düşüneceğim başımı ellerimin arasına alıp güzel motorumu kedilerden nasıl koruyabilirim diye. kısmetse bu bahar.
    Hiç öyle deme birader,Çin,İtalyan,Japon,Alman! Bu fırlamalara kar etmiyor.Hatta bi süre sonra motorun başına geldiğinde,"Ne var?" gibilerinden bakmaya başlayınca insan "Acaba motoru bunamı sattım?" şeklinde şüpheye bile düşüyor.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben en çok arabamın kaputunda pati izleri görüyordum, sonradan ayıktım, motor sıcakken hoşlarına gidiyor elemanların sıcak bir yere tünemek

Motosikleti
    skygo 250-4
    ben motoru paket yaptım naftalin veya ilaç ı deneyeceğim. şerefsizler böcek bile yemişler sele üzewrinde. geçen günde bi tanesi gönüllü havacı olmuş taklalar atıodu tekmemden sonra hehe)))

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Naftalin kesin çözüm
    i.V.i.B.i

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Havalar soğumaya başlayınca kedi muhabbetleri başlar gene

Kedilerden kurtulmak çok zor ama naftalin olabilir gerçekten..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Konuyu açan arkadaş uzaklaştırılmış
    HONDA

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar soğumaya başlayınca kedi muhabbetleri başlar gene

Kedilerden kurtulmak çok zor ama naftalin olabilir gerçekten..
    daha önce brandanın altından üstünden kedi pislikleri ve tüyleri temizlemekten usanmıştım. En son cinlerimi tepeme getiren son olaysa 3 sabah üst üste, brandayı kaldırdığımda koltuğu kan revan ve kedi tüyüne bulanmış olarak görmem oldu kuyruğu kopuk bir kedi motora kiracı gelmişti resmen kedi savar aldım, kolanya döktüm, parfüm sıktım hiçbir okudan etkilenmedi ama iki küçük kesinin içine 4 er tane naftalin topu koydum ve her aksam koltuğun kenarına sıkıştıırp bıraktım. yaklaşık bir aydır kediler motora uğramıyor
    i.V.i.B.i

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru paket yaptım naftalin veya ilaç ı deneyeceğim. şerefsizler böcek bile yemişler sele üzewrinde. geçen günde bi tanesi gönüllü havacı olmuş taklalar atıodu tekmemden sonra hehe)))
    O tekmeyi birgün sen yersin inşallah.
    Nasıl kıyılır o hayvancıklara yahu?
    Bir de gevrek gevrek sırıtarak yazılır, anlatılır?
    Pes!..
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O tekmeyi birgün sen yersin inşallah.
    Nasıl kıyılır o hayvancıklara yahu?
    Bir de gevrek gevrek sırıtarak yazılır, anlatılır?
    Pes!..
    Katılıyorum abi
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Abi insanın kendi özel mülkü olunca bırak hayvanı, insan olsa tanımaz çeker vurur..
    En iyisi soft koruma..Naftalin vb..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    köpek fotografini print yaptim sonra motorun üstüne taktim legen aldim içine su doldurdum biraz çamasir suyu döktüm tercih ettikleri yere koydum o gün bu gündür ne kedi vaar nede ..sincap !? sincap nerden çikti ya..

droral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125T, Kymco Grand Dink 250, Honda Today
    Aynı sorundan ben de muzdariptim. 3 aydır seleye karabiber döküyorum, sorun çözüldü, gelen giden yok. Naftalini de denemek lazım....

Motosikleti
    skygo 250-4
    kedi dokuz canlıdır bilmezmisiniz. neyse bana beddua edenlere aynen geri iletiyorum. inşallah aynı kedinin yavrularıda gelir sizin motorlara pisler. naftalin olayı işe yaradı artık motorumda kedi pisliği görmüyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    benim kalmadı artık öyle bir derdim allaha şükür motoru sattım kediden kurtuldum eminim çok arıyordur sıcacık goldwingimin selesini :D

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    ya eskiden çöpleri kedi köpek parçalayıp etrafa yaymasın diye sirke damlatılırdı, acaba motoru park ettiğimiz yere sirke döksek işe yarar mı? var mı bunu deneyen?? ben işe giderken motorla gitmiyorsam bi çadıra vurup geçiyorum yavrumun yanından var mı davetsiz misafir diye.. olsa naftalin vs denicem sanırım...

arkadaslar kedilerden kurtulmanın yolu deruchi branda almak ben aldım kurtuldum hem full lastik var hem alt kısımdan klipsli klipsleri takınca zaten giremezler ama ekstradan bide naftalin cebide var içinde o cebe naftalini koyunca zaten girme çabasıda olmaz bu 4 ayaklı belaların tavsiye ederim
    http://www.deruchi.net/branda.html bu linkden inceleyebilirsiniz.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Seleye ucuz bir parfüm sık - bize güzel gelen hiçbir kokuyu kediler sevmiyor!
    Limon kokusu da iyi, herhangi limonlu bir esans olur.. Belki kolonya koltuga zarar verebilir ama.. -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    skygo 250-4
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya eskiden çöpleri kedi köpek parçalayıp etrafa yaymasın diye sirke damlatılırdı, acaba motoru park ettiğimiz yere sirke döksek işe yarar mı? var mı bunu deneyen?? ben işe giderken motorla gitmiyorsam bi çadıra vurup geçiyorum yavrumun yanından var mı davetsiz misafir diye.. olsa naftalin vs denicem sanırım...
    gerçekten naftalin işe yarıyor. motorun malzeme gözü filan varsa at orayada bir tane. kedişlerin burunlarının direkleri kırılıyor garanti ederim

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İnsanın sabrını çok fazla zorluyorlar. Eskiden pati izlerini görüyordum pek aldırmayıp siliyordum geçiyordu. Geçen gün koltuğun üstüne kakasını etmiş yetmemiş etrafına bulaştırmış, ohaa artık deyip gördüğüm yerde vurmaya karar verdim. (bu arada ciddi hayvanseverimdir, üstüme adam tanımam beni ne hale getirdiklerini anlayın artık) Neyse motoru yıkattım felan o günün akşamı 2 kendi penceremin önünde beni gece yarısı uykumdan edecek kadar kavga ediyor kalktım baktım bizimki orda pısmış yatıyor pencereyi açtığım anda korkudan fırladı gitti bokunu da penceremin önünde bırakarak... böylece motorumun üstüne sıçan kedi teşhis edilmiş oldu. Geçen gün eve geldim baktım yine penceremin önünde uyuyor üstüne bir kova su boşalttım hayvan önce neye uğradığını anlamadı, sonra sıcaklardan olda gerek ohhh serinledim yarabbi şükür dedi ve hiç bişi olmamış gibi kalktı gitti.. ulen kedi dediğin üstüne bi kova su boşaltılsa altına eder nasıl uçacağını kaçacağını şaşırır, roket olur uzar.. bu baa gösterdi ki bu kediden çekeceğim var. Yan binama tavukcu açıldı, eski kediler ile yeni kediler bu aralar mekan kavgası yapıyorlar anladığım kadarıyla. Geceleri uyutmuyorlar sürekli bi kavga hali, yakında elime havalı tabanca alıp sokaklara düşecem bu yaştan sonra kedi katili olacam. Böcek ilacından umutluyum umarım çare olur gelemez şerefsizler.
    Hayatonda

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    kedilerin motorun üzerine ve camın önüne pislemesi ilginç, zira toprak dışında bir yere çok nadir yaparlar (zorda olmadıkça yapmazlar hatta). yoğun alkol kokusu veren bir kimyasal kullanarak (deodorant, naftalin gibi) kedilerin seleye çıkmasını %100 engelleyebilirsiniz. kovayla falan ıslatmak ancak sizi eğlendirir, hayvanada eziyet olur. hayvan ıslanmakla seleye çıkmaktan vaz geçmez, sadece pencerenin açılma sesi ile uzaklaşması gerektiğini öğrenmiş olur siz yokken yine pencereye yada motorun üzerine çıkıp yapacağını yapar.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler