Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benden Sizlere Bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhabalar Arkadaşlar
    Öncelikle bir sorum olacak bıraz kendım 150cclık scooterım var 1 yıldır aktif sekılde suruyorum baya uzun yollarda yaptım. 1 yıllık ehlıyetım var 1 yıl once 1 ay boyunca 150 ybr ve 150lik vıteslı tıger motorla egıtım almıstım ehlıyet sınavı ıcın kısaca vitesli motor surmesını bılıyorum ama şimdi üniversiteyi kazandıgım ıcın unıversıtede karşıda hergun goztepeden maslak arası gıdıp gelmem gerekıcek kopruden bunun ıcın bana ıyı yol tutacak okula gıtmemı zevklı hale getırecek koprude ruzgardan etkılenmıcek hatta ve hatta uzun yollarada gıdebılecegım motor ıstıyorum vitesli ama aklım cok karısık yzf125r motor bana dış goruntusu bakımından cok hos gelıyor ve banada bu tarz goruntusu guzel olacak racıng tarzı motor lazım. ama zaten suankı scooterım ve surdugum vıteslı motorlar bıle 150ccdı kısaca 250-600cc e atlamak ıstıyorum. kawasaki ninja250r mesela 250lıkler konusunda uygun benım ıcın ama sordugumda ınsanlar bana yok ıste gereksız para vs gıbı seyler dıyorlar nınja 250e vercegıne para 600luk alet al 10 yıl sur masraf yapmazsın dıyorlar. sizce bu dogrumu 600cclık makınayı ozel egıtımler alarak rahatca ogrenebılırmıyım acık acık soylım ben 600luk makına alırsam basmam herkes basarsın dıyorda benım ölmeye nıyetım yok cıddı anlamda gazlamam ogrenene kadar. 600luk makınalardada soyle bır olay karsıma cıkıyor boyum 1.73 kılom 57 bu makınalarda bana agır gelırmı acaba? 600luk makınalar cunku 140-200 kg arası. suankı scooterım 110 kılo. 150ybr de sanırım 140 kg kısaca 140kg e kadar surdum sorun yaşamadım. er6-n motoru bana fazlamı gelır vede bana neler onerırsınız acaba? bırde 600luk makına alırsam dırek hondanın prof surus egıtımlerıne yazılacagım neler dıyorsunuz sızın dıyeceklerınız benım ıcın cok onemlı sımdıden tesekkurler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:23 ----------

ve 2.elmı onerırsınız motor almamı 12-13 mılyara kadar dusunuyorum kaskım kılıtım korumalıklarım fln var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    600 luk sana su anda asırı sekilde buyuk gelicektir.ayriyetten bu tür konular sitemizde defalarca tartışıldı sana tavsiye 250 cc den buyuk makina alma.hysoung kawasakı gb makinalar senini işini hayli fazlasıyla gorecektir.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tesekkurler yorumun ıcınde koca forumdan bukadarmı akıl yardımı var

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kardeş gençsin kanın kaynıyordur kesin basmam dersin biri seni yolda gaza getirir basarsın gaza tutamazsın motoru yolda al başına bela.daha'da tecrübe sahibi olunca bencede 600 cc motor alabilirsin her bakımdan iyidir.ama şu an benim tavsiyem'de direk 250 cc den yana mesela kawasaki ninnja ideal
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Şuan fiili olarak scooter kullanıyosun vitesli motor kullanım süren sadece eğitim ve 1 ay ybr gibi 125 cc bi motor bence 250 cc bi motor al en az bi yaz boyunca kullan sora bakarsın 600 cc makinalara. Ayrıca 250 cc bi makina seni çok rahat maslak-göztepe hattında götürür rahat rahat gidersin uzun yolada gelir.

Motosikleti
    simdilik ayaklari
    sehir ici kullaniminda sanirim 250cc lk bir makine yeterli olacaktir.
    Tavsiyem kawasaki ninja 250 den yana.
    Cok kivrak ve dengeli bir makine..

Saygilar.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    bu ve benzeri konular forumda defalarca tartışıldığı için cevap verme gereği duyulmamakta sanırım. dikkatli bir inceleme sonucunda gereken cevapları bulabileceğin kanısındayım.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    onerılerınız ıcın cok tesekkurler arkadaslar ama 2.el kawasakı nınja pek bulunmuyor bunun uzuntusunu yasıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)