Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Soft yan çanta hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Arkadaşlar uzun geziler için tekstil soft yan çantalar ile ilgileniyorum.
    Linkte vereceğim ürün köprülüdür. Motorunuzun arka selesine atıp gidebiliyorsunuz. 2003 yılındaki motorumdan kalma shad çantalarımda var. Fakat onların kilit sistemi bozuk ve anahtarı kayıp. O yüzden bende böyle bir çanta almaya karar verdim. Bu ürünü kullananlar varmı aranızda? Varsa deneyimlerini paylaşabilirlermi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-koprulu/detay

Dipnot : Çok rica ediyorum fiyat mukayyesesi yapmayin arkadaşlar. Sadece avantaj ve dezavantajlarini paylaşirsaniz çok sevinirim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ybr'de hard yan çantalarım vardı,ebat olarak sanırım bunlardan daha ufaktılar.

bende soft çanta alma taraftarıyım,en azından montaj derdi olmaz kanaatindeyim istediğim zaman üzerinden çıkarabilirim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr'de hard yan çantalarım vardı,ebat olarak sanırım bunlardan daha ufaktılar.

bende soft çanta alma taraftarıyım,en azından montaj derdi olmaz kanaatindeyim istediğim zaman üzerinden çıkarabilirim.
    Memnunmusun peki hocam?
    Arka lastikten çamur atıyormu?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnunmusun peki hocam?
    Arka lastikten çamur atıyormu?
    henüz yan çantaları almadım,feyzioğlunda uygun fiyatta var ama bende senin gibi kullananların yorumunu görmek istiyorum.

önceki çantalara evet felaket çamur atıyordu ybr ne yaptıysam kesemedim.

cometinde çok farklı olacağını sanmıyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    öncelikle selam ben kullandım kesinlikle randumanlı değil uzunyolda arkaya kayıyor çok saalnıyor beni baya üzmüştü ben senin yerinde olsam diğelerinin kilitlerini tamir yoluna giderim kolay gelsin
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sinan, kullanan bir arkadaşım çok çabuk kirlendiğini ve kiri tuttuğunu söylemişti tekstil çantaların..Görsel açıdan bir yorum bu da..

Bu çantalar zamanla sarkma yapıyor. Sürekli kayabileceği için de devamlı düzeltmek gerekiyor. Normal hardcase'ler için yapılan taşıma demiri gibi birşey bu çantalar içinde yapılırsa, özellikle uzun yol için faydalı olacağını düşünüyorum.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    600f te kullandım ben.1000km lik bir gezide.1000 km mi zehir etmiş bi icad.kappasını kullandım.felaker güzel görünüyor.bakınca içim açılıyordu.ama giderken pek memmnun olmadım.kayma ve sallanma yaptı.kirlenme olayı ise sorun olmadı bende sildiğim zaman geçti.
    Orgazma Dudak Büktürür

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Mubarek ben de sıcak bakmıyorum. Ayrıca cbf'ye pek yakışmıyor. Ani yağmurda veya her zaman motorun yanında olamıyacağından ıslaklık iyi olmuyor, kullandığım için söylüyorum. Ayrıca kilitli olmaması iyi değil.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun geziler için tekstil soft yan çantalar ile ilgileniyorum.
    Linkte vereceğim ürün köprülüdür. Motorunuzun arka selesine atıp gidebiliyorsunuz. 2003 yılındaki motorumdan kalma shad çantalarımda var. Fakat onların kilit sistemi bozuk ve anahtarı kayıp. O yüzden bende böyle bir çanta almaya karar verdim. Bu ürünü kullananlar varmı aranızda? Varsa deneyimlerini paylaşabilirlermi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-koprulu/detay

Dipnot : Çok rica ediyorum fiyat mukayyesesi yapmayin arkadaşlar. Sadece avantaj ve dezavantajlarini paylaşirsaniz çok sevinirim.

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...-262-0-83.html

bunu öneririm onun yerine daha hesaplı ve aynı işi görür. yağmur kılıfı da mevcut.

jijo89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bunlar değil ancak difi markan 34*2 olan yan çantalardan kullanıyorum cbf 150mde. uzun yolda kullandım oldukça memnunum baya bir yükümü taşıdı. durduğunda askıları takıp omzuna asabiliyorsun o çok güzel. ben değil ama arkadaşım yapmurda falan da kullandı memnundu.içinde sertleştiriciler sayesinde tipi de güzel gözüküyor. hem çanta demiri falan istemiyor daha az masraflı oluyor.
    mukayese yapma demişin ama difi marka olanı 160 tl ye aldım. ve aynı özelliklerde belirteyim dedim;)
    ..!Live to Ride,Ride to Live!..
    -www.cihanersoy.com-

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...-262-0-83.html

bunu öneririm onun yerine daha hesaplı ve aynı işi görür. yağmur kılıfı da mevcut.
    Evet... Bu olabilir.
    Seçeneklerin içinde en aklıma yatan bu oldu.
    Ayrıca yagmurluklar ile kullanırsam kirlenme sorununun önüne geçmiş olurum.
    Sertleştirilmiş malzemede zamanla kullanımdan kaynaklanan sarkmaların önüne geçer sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Alıntı jijo89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar değil ancak difi markan 34*2 olan yan çantalardan kullanıyorum cbf 150mde. uzun yolda kullandım oldukça memnunum baya bir yükümü taşıdı. durduğunda askıları takıp omzuna asabiliyorsun o çok güzel. ben değil ama arkadaşım yapmurda falan da kullandı memnundu.içinde sertleştiriciler sayesinde tipi de güzel gözüküyor. hem çanta demiri falan istemiyor daha az masraflı oluyor.
    mukayese yapma demişin ama difi marka olanı 160 tl ye aldım. ve aynı özelliklerde belirteyim dedim;)
    Tamam dostum.
    Senin dediğini alıyorum. Zaten arkadaş yukarda belirtmiş

sino, bizim üst komşu teyze var, o bana örgü çanta yaptı, sana da yaptırabilirim istersen, acaip soft olur yani
    hangi renk istersen, her çeşit yünle yapar, kırçıllı, tüylü, simli, karışık renkli de olabilir, ne dersin

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sino, bizim üst komşu teyze var, o bana örgü çanta yaptı, sana da yaptırabilirim istersen, acaip soft olur yani
    hangi renk istersen, her çeşit yünle yapar, kırçıllı, tüylü, simli, karışık renkli de olabilir, ne dersin
    Ofi o teyzeye söyle önce sana okçuluk için heybe yapsın. fotolari bana at, beğenirsem bi kaç tane sipariş veririm

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Arkadaşlar bunlar biraz güvenlik açısından sorunlu değil mi?

Motoru biyerde bıraksanız kötü niyetli birisi falçatayla 2 saniyede çantaları götürüverir maazallah...

Yanlış mı düşünüyorum? Pratik olmasının sağladığı artı, bu sorundan daha mı önemli sizce?

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bunlar biraz güvenlik açısından sorunlu değil mi?

Motoru biyerde bıraksanız kötü niyetli birisi falçatayla 2 saniyede çantaları götürüverir maazallah...

Yanlış mı düşünüyorum? Pratik olmasının sağladığı artı, bu sorundan daha mı önemli sizce?
    Dostum güvenlik açısından dediklerine katılıyorum.
    Hardcase kadar güvenli olmadığı ortada. En azından yerinde sabit değil bunlar.
    Fakat benim gibi senede 2-3 defa uzun gezilerde kullanıcak olanlar için ideal olabilir. Gündelik hayatta bu çantaları kullanmayacağım, zaten açıkçası hafta içi işe gidiş gelişte ayıptır söylemesi arabamı kullanıyorum, motoru sadece hafta sonları kullanıyorum ki ondada topcase yeterli oluyor. Soft çantaları dediğim gibi senede 2-3 defa uzun seyahatlerde kullancağım, ondada dikkatli olacağım artık çaldırmamak için.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sinan benim cbf forumunda resimlerle paylaştığım çantalarım siyah cbfye en çok yakışan çantadır bence.

tekstil çantalarda sarkma yok malzeme izin vermez. gerginlik zaten ayarlanabiliyor.

tekstil çanta çok spor duruyor. ben sürekli takılı geziyorum.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda XL 200
    iyide bu çantayla artçı nası alıyoruz ben ybr ye böyle bişey düşünüyorumda artçım köprü denilen 2 kemer üstünemi oturucak şimdi ayakları koyabilecekmi mesela oda var ? garip

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    artçıya hiç dokunmuyor. cbf'te 45er litrelik 2 çanta takılı. artçıma temas bile etmiyor. üzerinde yıkamacıya girip tazyikli suyla yeni gibi oluyor. ya da sökülüp nemli bezle temizlenebiliyor. cbf'in koltuğun altına tam oluyor bu çantalar.

ama çok önemli bir konu var...bu çantalardan kullanacaksanız, çanta ve kuşakların karenajlara temas ettiği her noktaya folyo çekmelisiniz. yoksa bir iki tozlu gezide astara kadar zımparalıyor. arkadaşıma oldu ben folyoyla korumaya aldım hiçbir sorun yok
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Noxious adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide bu çantayla artçı nası alıyoruz ben ybr ye böyle bişey düşünüyorumda artçım köprü denilen 2 kemer üstünemi oturucak şimdi ayakları koyabilecekmi mesela oda var ? garip
    Valla dostum açıkçası uzun gezilerde hiç artçım olmadı
    Çantaları bağlayacagım, üzerine birde arka sele'ye çadır,mat,uyku tulumuda sabitlediğimde artçı alma şansım zaten olmuyor
    Yarın birgün evlenirsem o zaman düşünürüm nasıl artçı alırım diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan benim cbf forumunda resimlerle paylaştığım çantalarım siyah cbfye en çok yakışan çantadır bence.

tekstil çantalarda sarkma yok malzeme izin vermez. gerginlik zaten ayarlanabiliyor.

tekstil çanta çok spor duruyor. ben sürekli takılı geziyorum.
    Abi Cbf forumu derken MT içindeki cbf formumu?
    Yoksa ayrica web sitesi olan cbf formumu?
    Link verme şansın varmı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)