Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Soft yan çanta hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    buradaki cbf başlığındaydılar.

link özelden attım. resimdeki çantalar tam 2 katına kadar genişletilebiliyor. körük, yağmurluk, iç kalıpları ve taşıma askılarıyla geliyor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda XL 200
    arkaya eşyaları sabitledikten sonra biraz sıkışıyorz orda haklısın aslında sıkışmıyoruz da 2 mizde kask takınca problem oluyo zırt pırt kasklar tokuşuyo yan çantalar işe yarıyosa arkaya bi tek çadırla mat koyma derdi kalır daha geriye oturabilir ama nasıl olur merak ettim köprü kemerler koltuğun üstünde kalmıyomu bunda onu anlamadm :S

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    koltuk kilidine anahtarı takıp açıyorsun, kuşaklar için koltuk altında yeri hazırlamışlar, oradan geçirip istediğinn kadar sıktırıp takıyorsun. koltuğu geri kilitliyorsun. benim çantalar katlanınca sopa gibi olan 3 ayaklı taburelerden 2 tanesini ve koca bir mangal ızgarasını alabiliyor.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Noxious adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaya eşyaları sabitledikten sonra biraz sıkışıyorz orda haklısın aslında sıkışmıyoruz da 2 mizde kask takınca problem oluyo zırt pırt kasklar tokuşuyo yan çantalar işe yarıyosa arkaya bi tek çadırla mat koyma derdi kalır daha geriye oturabilir ama nasıl olur merak ettim köprü kemerler koltuğun üstünde kalmıyomu bunda onu anlamadm :S
    Yok dostum. Köprü kemerleri sele altından yerleştiriyorsun.
    Artçın rahatsız olmuyor kemerlerden ötürü.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ybrde koltuk kilidi yoktu sanırım. anahtarla mı ne açılıyor. civatalı yani değil mi?

Motosikleti
    Honda XL 200
    evet bende onun ,için düşünüp duruyorum bana uymadı heralde

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri

jr.; yakışmış çantalar

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    teşekkür ederim tuyra. sanki bunun için yapmışlar.

aynı çantayı septimus nikli arkadaşım da 600f'te kullanıyor. onda görünce de sanki onun için yapmışlar diyorum

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    ben de kappa nın k52 topcase ile k33 sidecase'lerini kullanmaktayım. şimdilik öyle uzun yol yapamadım. sadece 500 km lik bir yol yaptım günübirlik uzun yol olarak. asıl yolu bu yaz yapacağım. yaklaşık 2.000 km lik bir yolculuk bizi bekliyor nişanlımla. ozaman ancak net birşeyler söyleyebilirim. fakat şöyle birşey daha var 500 km lik yolu aşırı rüzgarda katettik ve rizgar savurması neredeyse çantasız halindeki gibiydi. süratlenme ve motoru engellemede hiçbir sorun göremedim. gerektiğinde de kolayca çıkarılması ve çanta gibi taşınması da cabası. ben hardcase den gerçekten memnun kaldım. tüm eşyalarımızı, montlarımızı, belliklerimizi, kasklarımızı aldı yürüyüşlerimizde üzerimizdeki ağırlıklardan kurtardı. softcase de kask vs harici birde çantaları taşıman gerekebilecek. yine de tercih meselesi tabii.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Arkadaşlar ben de difi softcase aldım, içinden çıkan lastik gergiler ve 4 adet kayış ne işe yarıyor lütfen bilen varsa söylesin Ayrıca yağmurlukları da bi türlü anlayamadım acayip büyük...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    http://www.anesmotor.com/?urun-detay...Yan_Canta.html

Softların içinde en hard çanta
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kaliteli 2 adet fotoğraf makinası çantasını ortadan birleştirmişler sanki

açıkcası ben bu işin çözümünü buldum

2 adet kalitelisinden postacı çantası alıp ortadan soketli bir kayışla birleştireceğim yani istediğim zamanda ayrılacak toplam maliyet tutsa tutsa 50tl tutar hemde içine bundan 4 kat daha fazla malzeme alır yeterki dengeli koy
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

cok pratik ve işlevsel bende ıstıyorum fakat gunluk kullanımda deforme oldugu soylenıyor uzun yola gıderken tak sonra cıkar kullanımı daha saglıklı dıye bılıyorum
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Arkadaşlar ben de difi softcase aldım, içinden çıkan lastik gergiler ve 4 adet kayış ne işe yarıyor lütfen bilen varsa söylesin Ayrıca yağmurlukları da bi türlü anlayamadım acayip büyük...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan aşağıdaki çantaları 1 seneye yakın zamandır kullanıyoruz.
    Mangala, tatile, alışverişe giderken en büyük yardımcımız.
    Tıka basa doldurmamıza rağmen gerek kayışlarda gerekse çantanın sertleştiricilerinde veya şeklinde ufak bir esneme ya da deformasyon olmadı şimdiye kadar.
    Fiyat ve işlevsellik oranında şiddetle tavsiye ederim.

Resimlerde körükler kapalı, açıldığı takdirde kalınlığın neredeyse 2 katına çıktığını düşün :

Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik gergiler motora sabitleme konusunda işe yarıyor, motorunun elverdiği şekilde nasıl uygulayacağın sana kalmış.
    Kayış dediklerin çantaları motordan çıkardıktan sonra rahat taşımak için omuz askıları sanırım.
    Yağmurluklar büyük ihtimalle çantaların körükleri açık hali düşünülerek tasarlanmıştır.

Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik gergiler motora sabitleme konusunda işe yarıyor, motorunun elverdiği şekilde nasıl uygulayacağın sana kalmış.
    Kayış dediklerin çantaları motordan çıkardıktan sonra rahat taşımak için omuz askıları sanırım.
    Yağmurluklar büyük ihtimalle çantaların körükleri açık hali düşünülerek tasarlanmıştır.
    Dostum omuz askılarının dışında 4 adet kayış çıktı, onlar da sanırım motora sabitlemek için, yarın bi bakıcam iyice uydurmaya çalışıcam...

Ama yağmurluk nasıl kullanılıyor onu hiç anlamış değilim...

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Shad modellerinin kilitleri ithalatçısından temin edilebiliyor.Ben benim 42kargo modeli için sormuştum 45liraydı
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sinan kardeş,eğer alısan,buradan resim,fiyat ve işlevsellik konusunda beklentilerim var senden.takipteyim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Soydaş varya sen benim derdime ilaçsın tam istediğim konu allah razı olsun.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyrun benim çantaların duruşu:

jr. Supersin tam istediğim bilgi ve görüntü. Hafta sonu gidip alırım beliki annesteli üründe fana değilmiş ama senin kiler körüklü dahamı avantajlı bilemedim fikrin ne?

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan aşağıdaki çantaları 1 seneye yakın zamandır kullanıyoruz.
    Mangala, tatile, alışverişe giderken en büyük yardımcımız.
    Tıka basa doldurmamıza rağmen gerek kayışlarda gerekse çantanın sertleştiricilerinde veya şeklinde ufak bir esneme ya da deformasyon olmadı şimdiye kadar.
    Fiyat ve işlevsellik oranında şiddetle tavsiye ederim.

Resimlerde körükler kapalı, açıldığı takdirde kalınlığın neredeyse 2 katına çıktığını düşün :

motorunada yakışmış JR e sorduğum soruda seninde fikrini almak isterim daha sert yapılı olmasımı daha iyi yoksa körük mü?

Çadır ve matlar olcak üzerine bağlayabiliriz.hangisi daha iyi olur bilemedim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)