Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar 3 motor ve 2 kask arasında kaldım :S

Motovento
    REKLAM ALANI
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    neyse motosiklet seçimini az çok yapmışsın
    daha önce yaptıgım yorumda kask için bir şey söylemediğimi fark ettim
    ls2 ile agv arasında kaldıysan eğer agv almanı tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Umarım tavsiyeler boşuna değildir...

bisan roadstar 250 >> V motor ve virago tarzıdır... Düz sıralı motorlara nazaran daha az vibrasyon yapar ve gerçek chopper stili V motora sahiptir. LİFAN üretimidir ki İYİ bir ÇİN markasıdır.

Kask içinse, ben LS2 kullanıyorum. İspanyol malı ve UCUZ+Kaliteli olup Dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiştir. Ama AGV de yanlış bilmiyorsa İtalyandır ki, LS2 den ucuz olduğunu sanmıyorum. İkisinide alabilirsin bence.... Birisinden fullface al, diğerinden de yaz için yarım kask al. sıcaklarda iyi olur....
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Caracal ve Tiger gibi tek silindir titreşim canavarı iki motosikleti, V çift silindir birebir Yamaha Virago kopyası roadstar ile nasıl kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.. Vibrasyon yok demeyin sakın bana bunlarda. Her motor farklılık gösterse de tek silindirli bir makinenin titreşiminin, çift V bir makineden az olmasına imkan yok. Parça konusuna da gelince bu motor un varyant ı o kadar fazla ki, hepsinin parçası birbirine uyuyor. İlla ki buluyorsun. Bisan Roadstar , Keeway Supershadow , Land Cruiser, Ledow, Monero CXM Hepsi aynı motoru kullanıyorlar. Hemen hepsi de Lifan fabrikasında üretiliyor. Parça sorunu falan olmaz anlayacağınız.
    Distum sn bisan kullaniyon mu yada cevrende var mi kullanan.
    Benim arkadasim kullaniyor. Parca sorunu var. Kac aydir orta sehpa ariyor bulamiyor. O dedigin shadow ledow felan benzer ama inan her parcasi uymuyor oyle.
    Ayrca v motor da olsa bisan da cinli, digerlerine gire daha az titraesim var ama senin dedgin kadar da minimize degil.
    Evet bisan viragonun kopyasi
    caracal da Honda phanton un kopyasidir
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    tercihin ls2 ve agv arasında ise agv al kesinlikle..

Motosikleti
    YUKİ YK150T
    Kesinlikle ls 2 (arkadaşım kaza yaptı bizzat denedi,130 km/ hız ile otomobil ile kafa kafaya girdi ne kafasında nede kaskta bi sorun yok)
    caracal 200 ü tercih edersen üzülmessin...
    Tiger de titreşim (vibrasyon) çok fazla
    kanuni parça ve servis konusunda çok iyi,diğerler markalarda beklersin haftalarca... Tabi imkanın olsada honda yamaha felan alsana.... Ama ucuk rakamlar...
    :cat:[B]Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir[/B]:cat:

arkadaslar ilk önce arkadas ne arıyor motorda ona bakmak lazım.mesela görünüm de olsun diyosa tiger olmalı tercihi.cünkü en heybetli ve gösterişli olanı tiger.ama daha az sarsıntı olsn dıyorsa dıgerlerınden birini secmeli.onunda görüşlerine bakmak lazım.biraz daha acıklarsa daha ahat yardımcı oluruz.

Kask İçinse ls 2 sec derim

tozlukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VT750C Shadow YBR 125
    Kanuni yedek parça açısından sıkıntısız ve hızlı. Caracal modelini öneririm hiçbir sorun yaşamadım.
    Kask olarak ls2 benimde tavsiyem fiyatına göre performansı çok yüksek.

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    motorda evet gösteriş dayanıklılık en az problem istiyorum vede bol yedek parça ve servis ağı önceliğim bunlar
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)