Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İtiraf ediyorum ÇOK ZEVKLİYDİ VE HALA GÜLÜYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=k47iPpCfK4Y
    Sonuç hertürlü mezbahane olabilirdim. Keyfim kaçtıo acı konuçacağım.

Şimdi bir grup ölüm korkusunu yenmiş cengaver yolun sağında ve solunda gidebilecekleri çimler varken düz yol diye yolu parsellemişler. Yolun sadece 2 metrelik kısmı yani iki insanlık boşyer var. viraja hazırlanacaksın motoru yatırmaya başlaman lazım. 2 metrelik yerde nasıl yatıracaksın? Kafanda kurduğun gerçekte olan değil. Benim annemse asla öyle biryerde o şekilde yürümez yürütmez.
    '' Ders olmuştur. Adam gibi yürüselerdi ''.

Özellikle forum panellerinde bu denli inatçı ve ısrarcı olmak!.
    Anladımki ne desek boş !. Bildiğin yolda , dilediğin şekilde gidebilirsin!.
    Umarım, senin mantalitende olup, sana da ders vermeye talip birisi
    ile otoyolda karşılaşmazsın !..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Birtanesi de otoyol maceram hemen hemen herkese anlatmışımdır.
    Şimdi esmer vatandaşlarımızdan biri murat 131 (namıdeğer hacı) yol alırkene arkasında bitiverdim. Selektör yapıyorum hiç iplemiyor. Nedeni ise arka kotuktaki yengemsi varlık. Aklınca yol vermicek. Karizma yapacak. 5 dakka takip ve fazlaca kaldırılmış uzun Xenon farın etkisi ise sıkılıp yol verdi. Yarım aralık penceresinin yanına gediğimde 6 da olan vitesi 5 e atıp tamamen gaz açtım(Bilgisiz arkadaşlar denemeyin tank tokadı sebebi olabilir). Devir yüksek, değerini bilmiyorum çünkü o an esmer vatandaşa odaklanmıştım. Öyle bir ses çıktı ki esmer oldu kumral, kapkara gözleri oldu nokta gibi ve şu an telafuz edemeyeceğim argo şaşkınlık cümlesini bağırarak kurdu (valide ve benle ile ilgili olmayan).

Her ne kadar motorunu anırtanlara olumsuz yorumlar yapsamda itiraf ediyorum canıma tak edince ben bunu hep yapıyorum.
    bu ne seviyesiz yorumlar arkadaş!
    yok yol vermemişte zartmışta zurtmuş!
    o motor sana çok gelmiş arkadaş, sindiremeyeceksen sat gitsin çakallığın lüzumu yok!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne seviyesiz yorumlar arkadaş!
    yok yol vermemişte zartmışta zurtmuş!
    o motor sana çok gelmiş arkadaş, sindiremeyeceksen sat gitsin çakallığın lüzumu yok!
    Tilki işine bak hoşuna gitmiyorsa okuma!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    xt 600
    Tilki işine bak hoşuna gitmiyorsa okuma!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ouu! sert çocuk
    egsoz sesinden korkan sabah yürüyüşü teyzelerine benzemeyiz, yaz bunu bi tarafa, çakallık yapmadan önce oku!

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    itiraf ediyorum. çok gereksiz bir konu açmışsın. yaptığına magandalık denir ve otomobiller motorculara bu tarz senin deyiminle hatırlatma yapınca demediğimiz kalmaz. yürüyüşe çıkan teyzeler senin motorunun sesine kulak asmamışlar diyorsun, elinin altında korna denen bir İKAZ aleti varken, ki kendisi bu durumlarda kullanılır, insanları korkutarak yoldan çekilmelerini sağlamaya çalışıyorsun. o panikte ters bir hareket yapıp aksi yönde yola atlayabileceklerini, sendeleyip düşebileceklerini ve belkide bir şekilde ölümle bile sonuçlanacağını düşünmediğin ortada. ayrıca 2 metrelik mesafe sana yetmiyorsa bişey diyemiyorum. performans egzozuda al, hatta komple söktür egzozlarıda tüm izmir sen geçerken selam dursun.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    ouu! sert çocuk
    egsoz sesinden korkan sabah yürüyüşü teyzelerine benzemeyiz, yaz bunu bi tarafa, çakallık yapmadan önce oku!
    Ne o kabadayılık mı taslıyorsun? Napıcaksın? Sen kimsin ki? Kimse benzersin sen? Tilkilik yapmadan önce medeniyeti öğren.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    xt 600
    Ne o kabadayılık mı taslıyorsun? Napıcaksın? Sen kimsin ki? Kimse benzersin sen? Tilkilik yapmadan önce medeniyeti öğren.
    medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar
    4 yabancı dil biliyorum, kim neyden anlıyosa o dilde konuşuruz, iletişimi egsoz sesiyle, korkutmayla, selektörle kurana böyle.
    yaşının adamı ol.

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Teyzeciğime yapılırmı bu yaa İnsan korna çaLar
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Olay aynen ve abartısız şöyledir. Bir grup zayıflama koşusu yapan teyzemiz 100 metre ötede olan benim motorumun sesine kulak asmayıp yolu boşaltmamışlar 2 metre aralıktan geçmemi ön görüp aynen yürümeye devam etmişlerdir. Bende ilk defa insan olarak artık sabredememiş ve 100 metre öteden 10.000 devirde Fazerın sesini tattırarak onlara yaklaştım. Sonuç olarak 50 metre kala hepsi yolun dışına adeta seke seke uçtular. Hallerine hala gülüyorum. Kafaya koydum performans egsoz alıcam. İlla dikkate alınmak için hırlatmak mı lazım? EVET hırlatmak lazım
    aga şimdi bu muhabbet 13-14 yaş üye muhabbeti...sana yakışmaz ...

bahse konu olay doğru ise kadınları dip gazla korkutmak zıplatmak delikanlılığa yakışmaz...derler ki sen nası delikanlısın...

maksat muhabbet ise burada herkes makarayı sever dibine kadar vurur ama muhabbet biraz kaliteli olmalı...şimdi banada ayar verme seni kırmak için yazmadım saygınlığına gölge düşürme...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga şimdi bu muhabbet 13-14 yaş üye muhabbeti...sana yakışmaz ...

bahse konu olay doğru ise kadınları dip gazla korkutmak zıplatmak delikanlılığa yakışmaz...derler ki sen nası delikanlısın...

maksat muhabbet ise burada herkes makarayı sever dibine kadar vurur ama muhabbet biraz kaliteli olmalı...şimdi banada ayar verme seni kırmak için yazmadım saygınlığına gölge düşürme...
    haklısın yorum sonuna kadar doğru.

Yolun akışı videosunu bile koydum. Olay gayet açık. O sese bir anda yükselinmiyor zira 100 metrenin 50 metresinde yüksek devire çıkıyorsun. Tamam tek hata korna kabul. Ama 50 metreden kala kimse ne tehlikeye düşer nede canını kaybeder.

Ciddiye alıp yorum yapıyorsun ama iş hakarete kadar varan kabadayılıkla işi çözümleyemeye kalkan varan kendini bilmezlerin yorumlarına kadar kalıyor. Daha adam gibi iki kelime etmesini bilemeyip kaba kuvvete başvuran insan XT660 kullanıyor. Asıl senin psikolojine fazla o motor mazallah birisine kızıp tepesine çıkmaya kalkarsın.

Anlaşıldı burada benim için paylaşım bitmiştir hatta isteyip de yapamadıklarınızı ben yaptım. Admine tüm konularımın silinmesini, üyeliğimin iptal edilip süresiz yasaklanmamı isteyen bir özel mesaj yolladım.

size kolay gelsin. Dileyenler muhabbet etmek isteyenler face book dan ulaşabilir. Adım soyadım Ali KARAOT. Ama özellikle tehdit etmemenizi tavsiye ederim. Kabadayılıkla değil direk adli mercilere başvurarak cevap veririm.

Motosikleti
    xt 600
    Yolun akışı videosunu bile koydum. Olay gayet açık. O sese bir anda yükselinmiyor zira 100 metrenin 50 metresinde yüksek devire çıkıyorsun. Tamam tek hata korna kabul. Ama 50 metreden kala kimse ne tehlikeye düşer nede canını kaybeder.

Ciddiye alıp yorum yapıyorsun ama iş hakarete kadar varan kabadayılıkla işi çözümleyemeye kalkan varan kendini bilmezlerin yorumlarına kadar kalıyor. Daha adam gibi iki kelime etmesini bilemeyip kaba kuvvete başvuran insan XT660 kullanıyor. Asıl senin psikolojine fazla o motor mazallah birisine kızıp tepesine çıkmaya kalkarsın.

Anlaşıldı burada benim için paylaşım bitmiştir hatta isteyip de yapamadıklarınızı ben yaptım. Admine tüm konularımın silinmesini, üyeliğimin iptal edilip süresiz yasaklanmamı isteyen bir özel mesaj yolladım.

size kolay gelsin.
    motorum xt660 değil xt600'dür.

Tilkilik yapmadan önce medeniyeti öğren.
    Deathan seni tanımam etmem. Nasıl motor kullandığın da umrumda değil. Ama "2 metrelik yerde viraja nasıl yatıcam" sorusunun cevabı, o viraja yatmayacaksın kardeşim. Demek ki o viraj, saçmalayan yayalar yüzünden de olsa senin virajın değil. Pas geçeceksin, gerekirse duracaksın.

"Kafanda kurduğun gerçekte olan değil" diyerek şikayet etmişsin. Demek ki kafanda yanlış kurmuşsun. Yolda teyze de olur, çocuk da olur, kedi de, köpek de, taş da olur. Hatta kafana soğan atmak için bekleyen mahallenin veledi bile olabilir (yaşanmıştır). Yola göre gideceksin, yol sana göre gitmez çünkü.

Bir de bize medeniyeti biraz öğretir misin? Senin "raconun" da medeniyet kavramı nedir merak ettim doğrusu.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6

size kolay gelsin.
    Pire için yorganı yakıcan yani, böyle bir mevzu yüzünden gitmen yanlış olur bence gerçi burdan gitsen diğer forumda yakalarım seni ama neyse by FAZE_RR
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Admine tüm konularımın silinmesini, üyeliğimin iptal edilip süresiz yasaklanmamı isteyen bir özel mesaj yolladım.
    Yolun açık olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    haklısın yorum sonuna kadar doğru.

size kolay gelsin. Dileyenler muhabbet etmek isteyenler face book dan ulaşabilir. Adım soyadım Ali KARAOT. Ama özellikle tehdit etmemenizi tavsiye ederim. Kabadayılıkla değil direk adli mercilere başvurarak cevap veririm.

Hacı bende çok kırgınlıklar yaşadım...benide soldurdular gülüm...

şaka bi yana kendi halinde samimi bir arkadaşsın kimseye zararın yok...seni böyle bildik...sonra yazmak istersin tüh dersin...boşver hiçbirşey için geç kalınmış değil...ne gereği vardı...Allaha emanet ol...gel vazgeç aga...

motorum xt660 değil xt600'dür.
    entrikacı pis komonist hep senin yüzünden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Olay aynen ve abartısız şöyledir. Bir grup zayıflama koşusu yapan teyzemiz 100 metre ötede olan benim motorumun sesine kulak asmayıp yolu boşaltmamışlar 2 metre aralıktan geçmemi ön görüp aynen yürümeye devam etmişlerdir. Bende ilk defa insan olarak artık sabredememiş ve 100 metre öteden 10.000 devirde Fazerın sesini tattırarak onlara yaklaştım. Sonuç olarak 50 metre kala hepsi yolun dışına adeta seke seke uçtular. Hallerine hala gülüyorum. Kafaya koydum performans egsoz alıcam. İlla dikkate alınmak için hırlatmak mı lazım? EVET hırlatmak lazım
    Deathan;
    Yaptığın bence yanlış, bu işten zevk almanda ne yazık ki üzücü,
    umarım bu davranışından vazgeçer korna denilen aleti kullanmaya alışırsın.

Birçok motorun, (yüksek cclerde dahil) standart kornası diiit şeklinde dandiktir ve ince seslidir.

Madem böyle bir farkedilme mevzusu var kornanı değiştir. Daaat şekline öten kornalardan kullan, ufak bir dokunuşla insani yönden uyarını yapmış olursun.

Sen o yoldan geçtikten sonra etraftaki diğer insanlar, "motorcudaki görgüsüzlüğe bak, egsozu anırta anırta gidiyor" demezler. Hemde, motorcuların imajını zedelememiş olursun.

İyi geceler...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Sonra da yok efendim motorculara şöyle diyolar, yok bize serseri diyolar, yok yol vermiyorlar, yok kız vermiyorlar. ühühühhü

Bak o yengeler kızını bir motorcuya vermeyecekler artık senin yüzünden

Resmen terbiyesizlik bu. Üstüne zevk alıp gülmek 5x, buraya konu açmak 10x seviyesinde bir terbiyesizlik hemde.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Bütün kötülüklerin anası kibirdir. Sen belki motorunu çok seviğinden yapıyosundur ama herkez senin motorunu sevmek zorunda değil çoğu insan motordan korkar o teyzeler dahil bunun farkına varıp yanlış yaptığını kabul edersen konu uzamaz biraz heycanlısın motor konusunda ama kötü biri değilsin anladığım kadarıyla.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden bu kadar mualefet yapılıyor anlamıyorum, motor kullanan kaç kişi böyle birşeyi hiç yapmamıştır? ben yapmadım diyen varsa, öyle bir motoru olmadığı içindir.
    Adam gözünün içine baka baka yolunu kapatıyor, korna çalıyosun diit diit!.. bir işe yaramıyor. ben şehir içinde o kadar çok yayaya yol veririm ki bu saygıdır, ama aynı duyarlılığı da görmek istiyor insan.
    112ciyiz

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    Bence bu kadar ince detaya gerek yok,bilinen markaların motosiklet modelleri için tavsiye ettiği egzostları kullanırsak herhangi bir performans düşümü,patlama vs. olmaz.Örneğin motorum CBR 600F yoş. trs kullanıyorum, düşük hızlarda gazı açtığımda f-16 kalkıyor sanıyor insanlar,yada bir arabaya yaklaşırken adam beni fark ediyor.
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)