Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

toprak kokusu yagmurlu havada

Motovento
    REKLAM ALANI

kayseri yağışlı trafık lat ust olmus durumda neden ınsalar yagışlı havada ozellıkle dısarı cıkmak ıster hıc anlamam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cevabı konu başlığında vermişin

Alıntı reddeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevabı konu başlığında vermişin

ide tarfıkle toprak kokusu ne alaka .trafık asfalt tan oluusyo sagında solundad toprak nadır ya yagmurda toprak kokusu gelmezkı

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hızadranalin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayseri yağışlı trafık lat ust olmus durumda neden ınsalar yagışlı havada ozellıkle dısarı cıkmak ıster hıc anlamam
    yağışlı havada dışarı çıkanları anlarız, kimse yağışlı havada "özellikle" trafiğe çıkmak istemez, trafikteyse vardır bir işi...
    112ciyiz

Alıntı acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağışlı havada dışarı çıkanları anlarız, kimse yağışlı havada "özellikle" trafiğe çıkmak istemez, trafikteyse vardır bir işi...

yağışlı havada dışarı çıkmaı sevenlerdenım toprak kokusu için ve yalnız ıslanamk ıçın,ozellikle cıkmaz bılıyorm ama nedense herkes duruyo yagmurlu havada ısı cıkıyo ,
    bencede var bır ış

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok o olay aslında öyle değil, yağmurdaki ekstra trafiğin sebebi özellikle yağmurda çıkmaları değil yani, zaten trafiği (araba-motor farketmez) kullanmayı bilmeyen insanların yağmurda daha da kötü kullanmaları asıl sebep
    Ninja

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok o olay aslında öyle değil, yağmurdaki ekstra trafiğin sebebi özellikle yağmurda çıkmaları değil yani, zaten trafiği (araba-motor farketmez) kullanmayı bilmeyen insanların yağmurda daha da kötü kullanmaları asıl sebep

tabı bud afrklı bır yaklasımmmmm

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    mersin gök gürültülü yağmur sağnak hepsi var allahtan durdu.yıldırım şimşek çarken hernyse bütün duaları ettim yani..o şekile feciydi..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersin gök gürültülü yağmur sağnak hepsi var allahtan durdu.yıldırım şimşek çarken hernyse bütün duaları ettim yani..o şekile feciydi..

mersin oyleyse yapraklı koy nasıldır acba epey mesafe var ama; denızı merak ettım sımdı ne guzeldır denıze damlaların dusmesı bırazda fırtına varsa ohhhhhhhohhhhhhh

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    yeni surulmus bir tarla o sirada hafif ruzgar ve yagmur o anki toprak kokusunu hic bir seye degismem ;D
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    kayseri 20 yılım geçti be, doğdum ...........liseden mezun olup çıktım ünüversiteye diye bidahada sadece misafir olarak geldim. yaş oldu 45. eskiden bisikleti bol bir şehirdi kayseri, okullarda bisiklet parkları vardı 1980 öncesinde. trafik bu kadar kalabalık değildi. kurban bayramında oradaydım, sokaktan gelenin üstü is kokuyordu , Hisarcık parkından kayseri görülmüyordu sim siyah bir duman içinden. zaten doğal olarak çanak şeklinde olan şehrin havası zor temizlenirken insanımızda elinden gelen gayreti esirgememiş yakıyordu ne bulduysa, araba lastiğinden doğalgazına kadar. depreşti yine. 5 temmuzda geleceğim yine bu kez cubufumla. özledim memleketi toprağı. kayseriye selam olsun.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayseri 20 yılım geçti be, doğdum ...........liseden mezun olup çıktım ünüversiteye diye bidahada sadece misafir olarak geldim. yaş oldu 45. eskiden bisikleti bol bir şehirdi kayseri, okullarda bisiklet parkları vardı 1980 öncesinde. trafik bu kadar kalabalık değildi. kurban bayramında oradaydım, sokaktan gelenin üstü is kokuyordu , Hisarcık parkından kayseri görülmüyordu sim siyah bir duman içinden. zaten doğal olarak çanak şeklinde olan şehrin havası zor temizlenirken insanımızda elinden gelen gayreti esirgememiş yakıyordu ne bulduysa, araba lastiğinden doğalgazına kadar. depreşti yine. 5 temmuzda geleceğim yine bu kez cubufumla. özledim memleketi toprağı. kayseriye selam olsun.
    kayserıden duydum slmını aldım 6 yıldır burdayım unv. sebep geldık ves
    on yılımız 2012 gıdıyorum.evet anlattıklarından cok sey degısmıs abıcım hemde cok sey gel gorkı hısarcıkta degıştı artık ınsanların ustunde ıs kokmuyo sartlar degıstı hayat degıstı ıyımı oldu dersen bıllemem kayserıde senı ozldı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:10 ----------

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni surulmus bir tarla o sirada hafif ruzgar ve yagmur o anki toprak kokusunu hic bir seye degismem ;D
    yok yenı surulmus tarlaya dusen yagmur o tadı vermez anı bastıran yagmur, dolu ıste o ınanılmaz bır duygu verır hele yenı bıcılmıs cıme dusen yagmurun yaydıgı koku ınanlmazdır.sankı kuzu cevırme tarıf edıyom canım cektı olsada yesek ya[COLOR="Si

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)