Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Büyük araçlar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ ER6N
    Selamlar arkadaşlar.. Bu siteyi daha yeni kullanmaya başladım. Ancak motor serüvenim 6 ay önce başladı. Bu başlıkta size anlatmak istediğim şey arabaların vede arabalardan daha büyük araçların, mesela dolmuşların motorları fark etmemeleri ve motorlara gerektiği gibi,motorlu taşıt gibi önem vermemeleri.. Mesela ticari taksiler yolda giderken insanın dibine kadar giriyorlar. Dolmuşlar zaten motorlardan bihaber... Daha bugün başıma geldi.. Sıkışık trafikte ilerlemeye çalışırken dolmuşun biri, ben trafikte beklerken plakadan hafifçe dokundu. Yani elimi kaldırmasam adam beni de alıp gidecek.. Birazcık dikkat edip sağına soluna iyi baksa beni fark edecek ama nerdeee...
    Neyse ben daha fazla kafanızı şişirmeyim.. Paylaşmak istedim sadece... Kazasız sürüşler... Tekeriniz düz bassın...
    [COLOR="Blue"][B][I](K)endini (A)sla (S)alak yerine (K)oyma
    KULLANALIM...[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alışırsııınnnnnn
    Bak mesela daha bugün 100 metre bir kamyonu bir araç solladı, yaklaşıyorum bir araç daha çıktı solladı, 10 metre kala bir araç daha solladı. kendi şeridine tam geçtiğinde 2 metre kalmıştı. hemde sonuna kadar kaldırdığım uzun farımla ha babam sellektör yaparken. İki çözümü var ya demir topuzlu jop alıp baya bir kişiyi sakat bırakıcam ya da alışacağım. Alıştım o kadar çok varki sende alışırsın.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    apache 2009
    ben alıştım hocam ama kaza iştee dengesizin biri 16 yaşındaki çocugun eline vermiş arabayı park halinden biranda araç önüme fırlıyınca durma mesafem olmadıgından patladım ve 4 aydır yatıyorum hocam .... herkeze kezesız belasız günler yolculuklar dilerim ....

Motosikleti
    KAWASAKİ ER6N
    Alıntı alioyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alıştım hocam ama kaza iştee dengesizin biri 16 yaşındaki çocugun eline vermiş arabayı park halinden biranda araç önüme fırlıyınca durma mesafem olmadıgından patladım ve 4 aydır yatıyorum hocam .... herkeze kezesız belasız günler yolculuklar dilerim ....

çok geçmiş olsun yaaa:( inşallah bi daha böyle bir şey başınıza gelmez... saygılar...
    [COLOR="Blue"][B][I](K)endini (A)sla (S)alak yerine (K)oyma
    KULLANALIM...[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbf150
    Maalesef durum budur, yapacak şey yoktur. Allaha dua edip, full koruma trafiğe dalacağız. İyi bir korna da iyi olur.

Yoksa cop alsak ne fayda, hangisini döveceğiz?
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)