Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosikleti sevdirmek için ne yapmalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben 110ft kullanıcısıyım. 1 senedir kendi motorum var. motosikletin ben de bu kadar tutku yapabileceğini sanmıyordum. arkadaşlarım arabayla gezerken ben motosikletle gezmeyi tercih ediyorum.
    ama çevremdeki bazı insanlar (bunlar özellikle hiç motor kullanmayanlar) bana tepki gösteriyor. ben seneye motorumu büyültmeyi düşlerken kimisi tehlikeli kimisi arabanın yerini tutmaz, ya bişey olursa gibi şeyler söylüyorlar. ben de bundan çok rahatsız oluyorum çünkü babamın da bana yasak koymasından korkuyorum.
    gerçekten yardımınıza çok ihtiyacım var.
    çevremdekilere motoru ve motorcuyu sevdirmem için ne yapmalıyım?
    şimdiden teşekkürler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön yargıları olan insanlara motorsikleti sevdirmeniz oldukça güç , motorsikletin felsefesini anlamak için fikirsel olarak belirli bir noktada olmakta şart .
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

onlara iki seçenek sun
    1 kızlar
    2 motor

ve onlara şunu de özellikle erkek kitlesine yatak hariç motor benim her zaman 1. sıramda gelir

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    onlara bence yağcılık yap.benim taktiğim

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Motoru sevmenin tek yolu vardır bence, oda kullanmak. Yani bir insana motoru sevdirmek istiyorsan motora binmesini sağla. Gerisine karışma. Senden daha fanatik olur.

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Benim çevremden gördüğüm kadarı ile ortaya çıkan bir sonuç var oda gerçekten bilgili kültürlü birisinin motora kötü gözle bakmadığıdır. Fakat bunun sonuna'da AMA LÜTFEN DİKKAT !! diye uyarıyorlar.

Bİr diğer grup ise gerçekten eğitim ile alakalı gerekliliğini verdiği özgürlüğü tatmamış yada bilmeyen bir gruptur. Ne kadar uğraşsanda sevmezler.

Üzerine en az 2 sefer binmelerini tavsiye ediyorum ve çıkan kesin sonuçta ise motora kötü gözle bakanların ve sonrasında fikirlerinin değiştiğine şahit oluyorum.

Öcüü mantığıı gibi birşey var yani anlamıyorum böyle insanlarıda zaten.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    tehlikeli gibi kelimeleri çok duyuyorum ama motor sevgimi azaltamıcaklar. fakat çevremdekilerin bazılarının motoru sevmemesi yüzünden bana da engel olunuyor. ben büyük motor istiyorum onlar karşı çıkıyorlar. ne yapacağımı bilemiyorum

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Motorcuyu sevmek? Motocu dediğin insandır ve "Yaratılanı sev, yaratandan dolayı" derler. Motoru sevmek ise farklı birşeydir, başkasının himayesi ve kanatları altında yaşamaya alışmış insanlara motosikleti sevdirmek zordur ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşlarım da motoru sevmeyenler yüzünden, çok istedikleri halde motoru alamıyorlar. ne yapmalı en azından etrafımdakilere sevdirmek için.

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    onlardan birini sıcak bir yaz gününde arkana at ve sakin bir sürüşle küçük bir şehir içi turu attır ve araçların geçemeyeceği demir direklerle kapatılmış bir sokaktaki kafeteryanın önüne çek ve ona bir çay ısmarla,göreceksin fikri değişecektir.( fakat sürat,ani hızlanma veya durma yapma)

Ya da eğer sürücü iseler;trafikte sıkışık yakalarsan;yanlarına sakince gel,hatır sor ve ben bakiim ilerde sıkışıklık niye sana telefon eder bildiririm burda sıkılmazsın de ve karizmayı ve de motoru çizdirmiycek şekilde aralardan kaybol. bu da onları motora imrendirir
    gaza gelme;kaza gelmesin

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    motorinn +1 afferin nereden buldun bunları ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Kasko ve benzin ve bandrol masrafindan bir konus bakalim. Adamin hem yuregi hem cuzdani sizlar inan bana.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler