Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 plaka ruhsat işlemleri yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco super 8
    arkadaslar kız arkadasım 0 bır 125 zn alıyor motosiklet 0 km acaba plaka ruhsat evrakları vergi dairesine yatırılan para falan derken kac para gıdıyor bu yenı ruhsat ve plaka cıkartmaya bılen varmı tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    boş vaktiniz yoksa yada koşturmak istemiyorsanız takipçiye verip kurtulun 200 lira gibi bi masraf söylerler herşey dahil bide vekalet vermeniz gerekebilir 42 lira oda isterse tabi.

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş vaktiniz yoksa yada koşturmak istemiyorsanız takipçiye verip kurtulun 200 lira gibi bi masraf söylerler herşey dahil bide vekalet vermeniz gerekebilir 42 lira oda isterse tabi.
    tesekkurler yanı bırı 375 lıra gıbı bı rakam soyledıde merak ettım okadar tutuyormu dıge

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    vekalet 49 lira ayrıyetten arkadaşın dediği gibi takipçiye verin 200-250 lira plaka ruhsat hallediyor herşeyi sen hiç birşeyle uğraşmıyorsun. vekalet hariç
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    kardeş sana tavsiyem takipçiyle vekaletle hiç uğraşmaman onunla uğraşacağına git bi takipçiye ver 20 lira evrakları baştan aşağı düzenlesin sana git trafiğe biraz sıra bekle bütün masraflar dahil takipçinin masrafıda dahil olmak üzere 160 liraya hallet işini ben 1 hafta önce hallettim hiçte zor değil ve hiç de korkulduğu kadar uğraşmıyorsun hatta 15 liraya da evrakları düzenleyenler olabiliyo bulursan onlara yaptır zaten ek1 falan dolduruyolar bide dosyalayıp eline hazır bir şekilde veriyolar sana kalan tek şey trafiğe erkenden gidip önlerden bir sıra numarası alıp beklemeden dosyanı teslim etmek ve 108 lira ruhsat için vermek oluyo. daha sonra plaka basım içinde 12 buçuk lira ödeyeceksin hepsi bu ama dersenki benim vaktim altın değerinde ekstradan bi 150 lira daha masraf yaparsın bence hiç değmez 150 liraya en az 3 depo benzin doldurursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)