Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Allah verdi cezalarını!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka salih naber...yine yırtmışın diyim...bu adamların sana bulaştığını düşün birde...mesela mete han kardeşin önlemini almış...yanımda sustalı taşıyorum artık dostum...inan buna...bela geliyorum demez mantığıyla...artık yanımda...şimdi kafam rahat...bir durum oldumu saplarım baba bacağına adamın...karşındada silahda olabilir ama ben önlemimi alayımda...şimdi diycenki...sen efendi ol iyi ol bela sana bulaşmaz...yok baba...öyle değil istanbulda işler...geçen sanayi 4.leventde serseriler önüme geçti...sigara migara istediler...yok deyince itiş kakış oldu...iri yarı yarma gibi olduğumdan işleri tamamdı ama...yinede korktum yani...artık göstericem emenati...artık kavgaylada çözülmüyo işler...ya kaçıcan yada saplıyacaksın...abi onların anladığı dilden konuşacağım...nefsi müdafa diye yırtarsın bir şekilde...adaletde suçludan yana zaten...cahille orman kanunları ambiansına gireceksin....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla Mete silahım olsa kesin vururdum her
    fleri o kadar sinirlendim arkada hatun adamlara elimle git yapıyorum hala sarıyolar işin kötü yanı bi tanede ekip yoktu ortalıkta.........
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Tam isabet olmuş yani...
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vurmak , saplamak çözüm gibi gözüksede sizi çözümsüzlüğe götürebilir , diyelim sapladınız yada vurdunuz , sonra ... cezaevine artı sabıkalı olacağınız için ileride hep önünüze çıkacak bir problem .

en iyisi bence anlaşmak , cebinizden az da olsa verip kurtulmaya bakmak , sizin kaybedilecek çok şeyiniz var , onların yok , unutmayın !
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Guclu çok haklı bu konuda, sustalı, silah falan çözüm değil bu işlerde. Onlar bıçağın acısını yarım saat hisseder sonra aynı tas aynı hamam devam ederler hayvanlıklarına. Sen uğraş dur sonra ifadedir, gözaltıdır...vs.vs. Ne kadar yırtsan da sonra hep kalır seni inciten bir yanı. En iyisi yine polise güvenmek.(O da nereye kadar ama... )
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güçlü kankacım haklı olduğun bölümlerde var ama bu hususta böyle bir problemle karşılaşman halinde bana hak vereceksindir...bunlar psikopat ruh hastaları...hadi yalnızken kendi canını kurtardın...cebindeki cüzdanı verdin veye cep telefonunu verdin...yanında annen baban eşin...veya kızın söz konusu olursa ne yapacaksın...geçenlerde bir akademisyen bu ikilemde kaldı ve ataş açtı...hırsız öldü...adamın hayatı gündemi değişti...cezaevindede kısa bir süre kaldı...dediki karanlığa ateş ettim...ailemi düşünmek zorundayım....karşında sana karşı işlenen suçun boyutuna göre bence fikirler değişir...zaten böyle durumlarda adamlar aldığı gibi birde peşimden gelmesin diye bıçaklıyor...yani bunlar insan desen değil...ya o ya sen...bu arada yeni tck hükümleri senin lehine...ha bu arada babam polisdir...kayınpederimde polisdir...ama inanın ben polise güvenmiyorum...veya yeterli sayıda değil veya doğru zamanda doğru yerde olmayabiliyorlar...genelde aradığında...155i açan birilerini bulamazsın...seni çok bekletirler...bir polis çocuğu olarak bunları söylemekten utanıyorum ama...polis merkezlerine gittiğinde ordaki memurların profesyonellik... eğitim...vatandaşa saygı ve diğer kriterleri ne derece öğrendiklerini görürsün...polis memurları halkın hizmetinde olduklarını ve 657 sayılı memur yasasına baplı olarak hareket ettiklerini genelde unuturlar...sülalemde o kadar polis varki...seyrantepe polis lojmanlarında yaşamış teşkilatın içinde büyüyen biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum...yani kendini toplumdan üstün sayan bir psikolojiyle bu işler yürümüyor güçlü kardeşim...adalet mekanizmasıda bilinen bir gerçek...bazen kendi adaletini kendin uygulayacaksın...o talishsiz an yanında ne polis ne hakim ne şahit olur...ama o 96 gasp ve kapkaçın sorumlusudur...sende hayatında hiç suç işlememiş bir vatandaşsındır...adaletde buna göre kararını verir...böyle işler hiç benim başıma gelmez dememek lazım...geliyor arkadaş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde başımdan tatsız şeyler malesef geçti ancak ben gene dialogla çözülmesi kanısındayım , dialoga kapalı özel bir durum varsa , allah karşılaştırmasın diyorum ancak silah veya bıçak çözümsüzlükte olabilir nacizane fikrimdir .
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    Alıntı powerbyaydin adlı üyeden alıntı
    keko ve kro fazlalaştı boş çıkmamak lazım aman dikkat edin yollarda Salih hoca geçmiş olsun sanada

: cat:aynen katılıyorum.
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bazı durumlarda çekimser kalmak en iyisi. zaten motorcular malesef bu tür sıkıştırmalara uğruyolar. Allah vermiş cezalarını gerçekten.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler