Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım. Vn 800 aldım ama çok eksiğim var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VN 800
    Arkadaşlar selam.
    Kawasaki vn 800 aldım. Ama bu dev makina hakkında hiçbir bilgim yok. Yağı suyu nasıl kontrol edilir. Nerelerine dikkat edilir. Hiçbir bilgim yok. şimdilik kullanıyorum ama ufak tefek problemler için yada zamanı geldiğinde bakımlarını yaptırabilmek için bilgiye ihtiyacım var. Bana nasıl yardımcı olursanız olun ama yardımcı olun. Kullanım klavuzu, int. Adresi yada aklınıza gelen diğer hususlar neyse paylaşırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı AKUSTİK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam.
    Kawasaki vn 800 aldım. Ama bu dev makina hakkında hiçbir bilgim yok. Yağı suyu nasıl kontrol edilir. Nerelerine dikkat edilir. Hiçbir bilgim yok. şimdilik kullanıyorum ama ufak tefek problemler için yada zamanı geldiğinde bakımlarını yaptırabilmek için bilgiye ihtiyacım var. Bana nasıl yardımcı olursanız olun ama yardımcı olun. Kullanım klavuzu, int. Adresi yada aklınıza gelen diğer hususlar neyse paylaşırsanız sevinirim.
    slm akustık oncelıkle nerede oturuyorsun bırde motoru sıfırmı aldın aldıgın kısıden yada yerden bunları ogrene bılırsın

Motosikleti
    VN 800
    Makina 96 model. şimdilik urfada yaşıyorum. Aldığım kişi de burda değil. Yani makina ve ben kaldık bir başımıza...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)