Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Levent'te kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Arkadaşlar bugün saat 11.30 sıralarında çilekli tesislerinin bulunduğu mevkide kendini bilmez ne yaptığından kendisinin bile haberi olmayan bayan bir sürücü tarafından ekmeğini kovalayan motorcu bir arkadaşımız ciddi bir kaza yaptı,arabayı kullanan bayan aniden U dönüşü yaptı hemde motoru gördüğü halde malesef motorcu arkadaş frene bile basamadan araca sağ kapısından fena bir şekilde çarptı,ortalık bir anda savaş alanına döndü, yardıma koşan bir sürü insan vardı arkadaşın durumu biraz ağır gibiydi kaskı vardı ama geri kalan korumalar yoktu üzerinde,kadın yüzde yüz suçlu aniden dönüş yaptı ve kendiside söyledi ben durur zannettim nerden bileyim duramayacağını diye kendi kendine söylenip durdu,bu demek oluyor ki gerçekten bizim insanımızda motorsiklet bilinci sıfır,resmen cinayete teşebbüs etti kadın,50 mt aşağıya doğru devam etse dönüşünü rahat bir şekilde yapabilirdi,çok acelem vardı kızımı doktora götürüyordum sapağı kaçırmışım falan filan,bunlar bahane olamaz

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun umarım hiç bir şeyi yoktur. Lanet olsun şu bilinçsiz ve dikkatsiz sürücülere. Onların bu aptallıklarını biz kendi sağlığımızla ödemek durumunda kalıyoruz. Bu yüzden tekrar söylemek lazım ki kısa mesafe olsa bile kaskımızı, montumuzu hep giyelim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadınlar trafiğe araba ile çıkmasınlar potansiyel katil resmen.
    Çok büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    gerizekalı şoför ya

(lütfen buradaki bayan kullanıcılarımız üstüne alınmasın) gerçekten trafikte ne dolmuştan, ne taksiden korkuyorum. Neler yapabileceklerini kestirebiliyorum ama bayan şoförlerin ne yapacağını kestiremiyorum. trafikte en çok korktuğum şoförler dört teker bayan kullanıcılar...
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Lanet olsun....
    Beyinsiz şöförlere...
    Sadece bayanların yanısıra ben trafikte özellikle genç bay sürücülerin daha çok dallamalık yaptığına tanık oluyorum şaşırıyorum...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    125 Zn
    üzüldüm umarım ciddi birşeyi yoktur çok geçmişler olsun arkadaşımıza.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Bir şöförün kadın ya da erkek olmasının dikkatsizliği ya da beceriksizliğiyle alakası yoktur arkadaşlar. Bu örnekte denyoluğu bir kadın yapmıştır bir diğerinde bir erkek yapacaktır. Önemli olan motosikletin bir araç olduğu bilincini yerleştirebilmek. Bakın sürücünün söylediğine ben durur sanmıştım diyor. O bilince sahip olsa duramayacağını da bilirdi. Arkadaşımıza gıyabında geçmiş olsun diyorum umarım iyidir.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    cok gecmis olsun, acil sifalar
    HONDA Hayat ONDA

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Ehliyet almak bu kadar kolay olduktan sonra olacagı budur...

Umarım en kısa zamanda iyileşir motorlu kardeşimiz.O kadınada diyecek bişey yok zaten.Durur sanmışmışta sen kimsinde o adam senin için duracak.Böyle mal insanların toplumumuzda olması beni çıldırtıyor.Adam öldürmeye teşebbüsten yargılamak lazım bunları.Bariz belli.Ağzınada sağlam bitane oturturacaksın ki bidaha ben onu durur sandım diyemicek.

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şöförün kadın ya da erkek olmasının dikkatsizliği ya da beceriksizliğiyle alakası yoktur arkadaşlar. Bu örnekte denyoluğu bir kadın yapmıştır bir diğerinde bir erkek yapacaktır. Önemli olan motosikletin bir araç olduğu bilincini yerleştirebilmek. Bakın sürücünün söylediğine ben durur sanmıştım diyor. O bilince sahip olsa duramayacağını da bilirdi. Arkadaşımıza gıyabında geçmiş olsun diyorum umarım iyidir.
    '' timoti '' doğru ve son derece mantıklı yorumuna teşekkür..

Kötü sürücünün erkeği veya bayanı olmaz.. Kötü kötüdür !....

Kazazedeye en kısa zamanda acil şifa dilerim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Durucak zannattim lafabakBisikletmi lan buu...

Arkadaşa geçmiş olsun,umarım çabuk birşekilde iyileşir...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

place kıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 ve OMİ FANATİK
    gecmiş olsun
    Bartın Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    geçmiş olsun

Motosikleti
    honda CBF150
    çok geçmiş olsun Allah acil şifa verir insallah, ama gercekten kısada olsa uzunda aynı korumalar giyilmeli çok önemli

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    öncelikle geçmiş olsun. trafiğe çıkartılacak insanların birazda zeka seviyeleri dikkate alınsa iyi olacak. ''durucak zannettim'' lafa bak

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    geçmiş olsun dilerim en yakın sürede iyileşir kadın sürücüler çok dikkatsiz oluyor banada gecen gün kadın taksici çarpıyodu göz göre göre ama iyki çarpmadı haddini bildirirdim orda acımadan ....

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin kardeşimize. Ben motorda kesinlikle yol benimdi demiyorum kimseye de tavsiye etmem. Durun araba görünce veya yavaşlayın.
    Motosiklet = Özgürlük

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlar trafiğe araba ile çıkmasınlar potansiyel katil resmen.
    Çok büyük geçmiş olsun.

Büyük geçmiş olsun.. En kısa sürede toparlar inşallah..

Caydırıcı cezalar verilmeli.. Melesa bu kaza senin de dediğin gibi cinayete teşebbüs ve ona göre yargılanmalı.. Ve motosiklet bilincini yerleştirme adına da bişiler yapılmalı !!!

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Günde En Az 5 Kere Bayan Sürücülerin Saçma Hareketleri Yüzünden Zor Duruma Düşüyorum Ama Yapacakları Daha Önceden Tahmin Ettiğim İçin Önlemimi Alıyorum
    En Kıl Olduğum Durum İse Kulagında Telefon İle Araç Süren İnsanlar Önünü Göremiyor Birde Telefonla Konuşuyorlar ...

600r'a Kafa Tutarım Ama Karşımdaki Bayan Sürücü İse 500 Mt Geride Durup Uzaklaşmasını Beklerim...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)