Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletime kavuşacağıma hiç bu kadar sevinmemiştim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 mayıs ayında ''hayalim gerçek oldu yunusların amiriyim'' mesajından sonra neler geldi başıma neler kazalar,soruşturmalar,tayinler 2 yılda gerek başarı nedeni ile gerekse mecburi değişiklik nedeni ile(kazalar) en çok tayin gören amir ben olmuşumdur herhalde. e tabi polis memurlarının yanında yetmıyormuş gibi 8 yıl polis akademisi okumuş ve göreve başlamış olan emniyet teşkilatının (kendim hariç) güzide amirlerinin de askerlik hizmetininn mecburi olması dolayısıyla 2009 aralık 2010 mayıs(3 gun sonra teskere) askerlik hizmetini tamamladım. 3 gün sonra İstanbul a dönüyorum ve haziranın ilk günü de görevimin başında oluyorum Allah ın izniyle. Motosiklet camiasına ve motosiklet e olan aşkımı geçmişte yazılarımı okuyanlar bilirler. döndüğümde de aynı birimde başlamak büyük lütuf olacak benim için her nekadar kimilerine saçma gelse de motosiklet aşkını içinde barındıranlar bunu gayet iyi bilirler. geldiğimde vakit bulduğum bir zamanda etkili bir organizasyon yapmayı planlıyorum,hem polis-vatandaş yakınlaşması adına bizleri anlayabilmeniz adına hem de motosiklet dayanışmasıının ne kadar farklı altkültür gruplarını bir araya getirdiğine hep birlikte şahitlik etmek adına. Bu heyecanımı ve sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. şu anda halen askerim hatta şu an çarşı iznindeyim yarın yazılarınızı takip edebileceğim saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az kalmış ama o 3 günde geçmez şimdi
    Ayvansaraydamı görev yapıyordunuz ?
    Hayırlı teskereler
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    hayırlı tezkereler.ben tazkere alalı 13 yılı geçmiş ama hala tazkere alamamışım demekki.yada bana yalancı tezkere vermişler.(hala k.k.k da çalışıyorum)askerken gözümde tüterdi motosikletler.hele kıbrısta hergün dışarda olduğum için oradaki motorları görmek ve al bin demelerine rağmen asker olduğun için geri durmak zorunda olmak o kadar zor ki...neyse gelince sen nasılsa motorun babasıyla muhatap olacaksın.beklemene değecek.tekrar hayırlı tezkereler...

Hayır ayvansaray da değilim İlçede görev yapıyorum 2 ilçe bana bağlı. Varadero kullanıyorum malesef. Diyorum çünkü GS kullanmayı çok istiyorum ama önemli olan kaza bela gelmemesi bana çok uzak deil çünkü -SAMETAGİR siz nerede görev yapıyorsunuz mahiyeti nedir ?

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    tuzlada 41 bakım merkezi komutanlığındayım.eski adıyla tuzla jeep fabrikası...

Hayırlı tezkereler.

'' Polisleri, yunusları ve yunus polisleri seviyoruz.. ''

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam ile, görevinizde başarılar dilerim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    hayırlı teskereler, allah motosiklet binenleri motosikletten ayırmasın.
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hayırlı teskereler ....
    ilk organizasyonda tanışmak kaynaşmak üzere
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    musait bir zamanında yunus olmanın şartlarını bir zahmet yazıver benim ilk hayalim yunus sonra polislikti ............. 2side gitti.....
    ...

yunus olmanınşartları diye birşey yok dostum,emniyet teşkilatında uzmanlık çok kısıtlı alanlarda mevcut,onun dışında devriye memuru pasaportta,trafik polisi karakolda çalıştırılabilir,sonuçta memursun. Önce polis olman lazım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Cok istemiştim yunus olmayı

Hayırlı tezkereler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 mayıs ayında ''hayalim gerçek oldu yunusların amiriyim'' mesajından sonra neler geldi başıma neler kazalar,soruşturmalar,tayinler 2 yılda gerek başarı nedeni ile gerekse mecburi değişiklik nedeni ile(kazalar) en çok tayin gören amir ben olmuşumdur herhalde. e tabi polis memurlarının yanında yetmıyormuş gibi 8 yıl polis akademisi okumuş ve göreve başlamış olan emniyet teşkilatının (kendim hariç) güzide amirlerinin de askerlik hizmetininn mecburi olması dolayısıyla 2009 aralık 2010 mayıs(3 gun sonra teskere) askerlik hizmetini tamamladım. 3 gün sonra İstanbul a dönüyorum ve haziranın ilk günü de görevimin başında oluyorum Allah ın izniyle. Motosiklet camiasına ve motosiklet e olan aşkımı geçmişte yazılarımı okuyanlar bilirler. döndüğümde de aynı birimde başlamak büyük lütuf olacak benim için her nekadar kimilerine saçma gelse de motosiklet aşkını içinde barındıranlar bunu gayet iyi bilirler. geldiğimde vakit bulduğum bir zamanda etkili bir organizasyon yapmayı planlıyorum,hem polis-vatandaş yakınlaşması adına bizleri anlayabilmeniz adına hem de motosiklet dayanışmasıının ne kadar farklı altkültür gruplarını bir araya getirdiğine hep birlikte şahitlik etmek adına. Bu heyecanımı ve sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. şu anda halen askerim hatta şu an çarşı iznindeyim yarın yazılarınızı takip edebileceğim saygılarımla
    dostum teskeren hayırlı olsun,yeni görevlerinde başarılar,umarım o tayinlerden biri Çorlu'ya düşer,buranın suyunu içen başka yere gidemez,bir daha tayin filan olmazsın

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Kesinlikle çok iyi olur. Şimdiye kadar sohbet ettiğim polisler içinde en iyi anlaştıklarım yunuslar. Bizlere daha yakın ve daha iyi iletişim içindeler. Hatta motorsiklet kullanıcıları içinde ben selam vermeden bana selam veren sayısız yunus gördüm. Bu iletişim sadece bizlerle de kalacağını da sanmıyorum örnek olacaktır. Hadi hayırlısı
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı teskereler arkadaşım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Hayirli tezkereler amirim bende yunus olmayi dusunuyorum hayirlisiyla.Organizasyon olayi cok iyi olur bu sayede birbirimizi iyice anlariz.Yunusluk icin ilerde gorusup bilgi almak isterim musait oldugunuz bir zamanda kolay gelsin hayirli aksamlar.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    en gözde meslek yunuslar ekibi..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ben 2009 yılında komando uzman çavuştum bir operasyonda sol dizimi sakatladım meslekten ayrıldım meslekteyken yunuslarla hiç anlaşamıoduk sivil vatandaş olarak daha iyi anlaşıyorum sanki geçen bir mesleğe yeni girmiş yunus polisle yamaha bayisinde baya bi motorlar üzerinde kaynattık muhabbet ettik kim bilir sağlık problemim tamamiyle geçtikten sonra belki yunus bile olurum

Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için,kendi motosikletim yok şu anda en çok istediğim türkiye turuna çıkmak ama imkanlar elvermiyor şuan. bu yaz da suya düştü motosiklet hayalim malum yaz mevsimi fiyatlar uçtu,ekim kasım gibi almayı düşünüyorum +500 cc bi makine,bakalım kısmet. 2 yıl önce e-5 üzerindeki üst geçitlere pankart asma projem vardı hatta çok güzel sloganlar çıkmıştı güzel bi beyin fırtınası yapmıştık ama gerçekleştiremedik bir türlü bunu da bu yaz olmadı seneye sezona girerken gerçekleştirmek istiyorum. o topiği de eve gidince üst sıralara taşıyacağım,yazımı aşağılarda bırakmayın,kasksız motosiklet kullanmayın

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    dün soracaktım yanımdan geçen yunusa ama fırsat olmadı. montsuz üşümüyormusunuz ya?

mayıs 15 te yazlık kıyafete geçiliyor,sadece kollar açık ama o yeleğin içinde neler var neler bir bilsen

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)