Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eski model SS motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Srad hakkinda Toqi'den bilgi al.
    Krank taşlanmışsa ondan hayır gelmez başına iş alırsın.
    Eski makina alınır alınmasınada alırken iyi incele bilmiyosan bilen birisi ile git bence.
    SRAD düşünürsen parçası çıkması bol geçen kış sıfır orjinal yağ pompasını aldım mesela.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HayaBusa1340 RGsxr1100 turbo gsxr1100
    kardeş ben kendı gecırdıklerımı söluorum valla sen gene ıcıne hangısı sınerse hangısı temız kullanılmıssa ona bak özellıkle üst kapak harıcı acılmamıs olmasına dıkkat et alt kısım yanı krank kısmı bı kere patladımı dahada o ss den ss olmaz yenılerı takılmadıkca bana gore...1100 luklerın az yada cok yakması sana baglı gene mesela ılla hızlı gıdecem diyorsan takarsın 110 karburator meme lerı hayvan gıbı yakar alır basını gıder e dersen ses azda hız olsun takarsın 90 lık 400 yakıosa 250-300 yakar benzın farkeder hızıda 220 -240 motorun durumuna gore kısar onuda sölım:Dsuzuki parcası bol mekanık agrızaları okadar yormaz senı..kawa da guzel alet ama bence Suzilerimsiz asla
    Suzilerimsiz Asla gsxr1100Turbo &Gsxr1100&HayaBusa1340R:cat:

Motosikleti
    SATILDI
    Eski ss Diyorsan Kesinlikle Honda Olmalı. !!!
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı tod_kazanova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben kendı gecırdıklerımı söluorum valla sen gene ıcıne hangısı sınerse hangısı temız kullanılmıssa ona bak özellıkle üst kapak harıcı acılmamıs olmasına dıkkat et alt kısım yanı krank kısmı bı kere patladımı dahada o ss den ss olmaz yenılerı takılmadıkca bana gore...1100 luklerın az yada cok yakması sana baglı gene mesela ılla hızlı gıdecem diyorsan takarsın 110 karburator meme lerı hayvan gıbı yakar alır basını gıder e dersen ses azda hız olsun takarsın 90 lık 400 yakıosa 250-300 yakar benzın farkeder hızıda 220 -240 motorun durumuna gore kısar onuda sölım:Dsuzuki parcası bol mekanık agrızaları okadar yormaz senı..kawa da guzel alet ama bence Suzilerimsiz asla
    1100 lükler daha temiz diğerlerine oranla ama gsxr 1100 olanını inceledim motor çok yüksek ve ağır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski ss Diyorsan Kesinlikle Honda Olmalı. !!!
    ...evet bunu herkes söylüyor 900 rr da bakıyorum yaz diye fiyatlar 1500 2500 tl arası fazla isteniyor veya kimsenin satmaya niyeti yok.Birde motor birkaç defa sorulunca fiyat hemen yukarıya çekiliyor eski model kawasaki zzr 1100 model motora 10.000 tl isteyenin motoru satmaya niyeti olmadığı anlaşılıyor.

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    teknik kısmını bilmem ama kawa muhteşem görünüyor.Çılgın Bediş'ten fırlamış gibi :D hala taş gibi motorlar.kesinlikle hakkını veriyor şu japonlar.param olsa da alsam bir tane :D

MT 17 ÇANAKKALE

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lir-mavi/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...del-zx-6/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ye-deger/detay
    bunlardan birini değerlendirmeni öneririm. farklı planlarım olmasa zzr600ü düşünmeden alırdım. hepsine bak 3 aşağı 5 yukarı iyi bi pazarlıkla al derim. iyi sürüşler

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu daha temiz bu daha temiz MUHAHAHAHAHAHA

ÇÖP bunlar kardeşşşşşşşşşşşşşş temizi memiizi yok .

Çöp bile denmez bunlara .
    Rezil Makinalar
    Eski püskü karizması yok
    Görüntü zaten ofsayt
    Ben eskiyim rezilim param yok ama illa racing istiyorum diyenlere çakmalık makinayım diye bas bas bas bağırıyor .
    Hırsızlar bile tenezzül edip çalmaz bunları LOL MUHHAHAH
    Götü ayrı gider başı ayrı gider
    yedek parça bulunmaz .
    Elli defa yatmış hatta muhtemelen şaseleri bile kayanklıdır patlamıştır biyere
    40.000 km mi üstüne bir 40.000 daha koy canım .

bunları aldın mı adam edecem diye bir motor parası daha para verirsin ama yine adam olmaz oy oy oy

oy eminem nedir bu rezillikler nedir bu rezillikler

alma
    alma
    almaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rezil Makinalar
    Eski püskü karizması yok
    Görüntü zaten ofsayt
    Ben eskiyim rezilim param yok ama illa racing istiyorum diyenlere çakmalık makinayım diye bas bas bas bağırıyor .
    G... ayrı gider başı ayrı gider
    yedek parça bulunmaz .

bunları aldın mı adam edecem diye bir motor parası daha para verirsin ama yine adam olmaz oy oy oy

alma
    alma
    dilin yandı herhalde vaktiyle
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rezil Makinalar
    Eski püskü karizması yok
    Görüntü zaten ofsayt
    Götü ayrı gider başı ayrı gider
    yedek parça bulunmaz .

alma
    alma
    çok farklı bi anlatış tarzı kullandığın için savunduğun tezin sonuna kadar doğruda olsa ve %100 haklıda olsan tavsiye verdiğin kişinin seni dinleyeceğini pek sanmıyorum. gönül isterki herkes 0 km racing alsınn ve hersene yenileyebilsin. ama birçoğumuzda bu imkan yok biliyoruz. belkide alacak kişide motora kısıtlı bi para ayırabilmiş ve bunu baz alarak bizden yardım istiyo. öneride bulunun diyo büyük bi samimiyetle. bu tarz bi konuşma ne kadar doğru ne kadar yanlış siz cevap verin.

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Walla Arkadaş ile Aynı derttende ben muzdaripim bende düşünüyorum ilandaki ile takasa girip üstüne 3-5 koklatmayı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...del-zx-6/detay siz nedersiniz Bendede 2009 Honda cbr 125 r var full + full 5000 gibi fiyat düşünüyorum. sizce takasa girip alsam ne dersiniz?
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    kardeş bence de honda bakmalısın daha az problem çıkartır sana

şahsi fikrimi söylersem ben o paraya sıfır km cbr125 alırdım ne alaka diyeceksiniz tabi ki ama daha ufak motora binerim ama sıfır km olur
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı kwsk-boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok farklı bi anlatış tarzı kullandığın için savunduğun tezin sonuna kadar doğruda olsa ve %100 haklıda olsan tavsiye verdiğin kişinin seni dinleyeceğini pek sanmıyorum. gönül isterki herkes 0 km racing alsınn ve hersene yenileyebilsin. ama birçoğumuzda bu imkan yok biliyoruz. belkide alacak kişide motora kısıtlı bi para ayırabilmiş ve bunu baz alarak bizden yardım istiyo. öneride bulunun diyo büyük bi samimiyetle. bu tarz bi konuşma ne kadar doğru ne kadar yanlış siz cevap verin.
    Ağzından bal damlıyor kardeşim teşekkür ederim!

Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım
    motosiklet zevk için kullanılan bir araç olup iş amaçlı kullananlar da var . 4 veya 2 silindirli eski bir motor herzaman için problem çıkartır . maddi ve manevi açıdan seni çok üzer , üzülmek istemiyosan tanıdığın güvendiğin bir ustanın yardımına başvurmanı öneririm . işini şansa bırakma , sana bu konuda yardımcı olucak birini bulamazsan kesinlikle ' 0 ' km alman daha mantıklı. ama benim param çok dersen bütün bu olumsuzluklara ramen ben bu işin üstesinden gelirim diyosan o da senin bileceğin birşey . şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım ...
    ::puro::

arkadaşim ben motorsiklet tamircisiyim elimde iki tane motor var zzr 1100 ve gsxr 1100 sana tavsiyem çok sıkıntı çekersin..bu makinalar açıldımı kolay kolay randuman tutmuyor ben zzr1100 senin gibi heves edip aldım arızalıydı yatak sarmıştı söktüm yatagı yaptırdım 100 km yol zor yaptı ve yine sardı.anlıcan çok devirli bi makina sayılır simdi yine söktüm yaptırıyorum kople krankı taşlattım ve yatakları komple yaptırıyorum.inşallah şimdi iyi olur diye düşünüyorum...gsxr 1100 gelirsekte o da zzr den aşşa sayılmaz ama yedek parça bakımından biraz daha üstün fakat kullanış olarak zzr 1100 daha kullanışlı o yüzden suzuki tavsiye etmem o motordada çok sorun yaşadık en sonunda giderken eksantirik zincirini kırıp kendini parçaladı...onda almanyadan hiç sökülmemiş temiz bi motor getirttik anca rahat ettik.ama diyorum kullanış olarak hiç tavsiye etmem.sana diyebilecegim kısaca temiz ellenmemiş motor bulursan al .....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)