Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

600cc ye geçiş için ninja 250r mı hyo gt250r mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    İkiside tutulan modeller.
    İyisimi sen yazı tura at
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkiside tutulan modeller.
    İyisimi sen yazı tura at
    motor 250 cc geçiyor ve 250 cc den nasıl büyük onu anlamadım. V motor nedir onu da bilmiyorum. birde bazı teknik özellikleri değişmiş ama ben nette aradım ama bulamadım 2010 modeli. (su soğutmalı motora geçmiş sanırım)

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    600'lük süperspor bir makinaya geçeceksen bu ikisi yerine 50hp civarı bir motor (ER5, CBF500, MT03 vs) daha iyi bir ara basamak olabilir.

Motosikleti
    bobcat
    silindirlerin yerleştirilme şekli V şeklinde olduğu için V motor deniliyor.konuyu tam anlamadım ama hyo pek makbul bir motor değil

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    http://www.youtube.com/watch?v=WkqDzeCVkX0
    işi uzmanına bırakalım...
    yanlız yurtdışında hyosung un daha pahalı olduğunu da ekleyelim...
    facebook.com/kaskafa

dostum hyo süper motor burda var bitane 6000 e satıyolar sıfır gibi motor. sahibindende de ilanı var zaten hatay iskenderun diye arattır görürsün

yanlış anlama beni satanlarla bi ilişkim yok onların reklamını yapmıyorum :D

Motosikleti
    S&T GT 250R
    hyosung iyidir 250 cc gayet tatmin edici özelliklere sahip...
    Sex Speed Money...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 250 cc geçiyor ve 250 cc den nasıl büyük onu anlamadım. V motor nedir onu da bilmiyorum. birde bazı teknik özellikleri değişmiş ama ben nette aradım ama bulamadım 2010 modeli. (su soğutmalı motora geçmiş sanırım)
    250cc'den büyük filan değil, 249cc.
    Hyo'da 75 derece açılı V şeklinde önde ve arkada çift silindir tipi motor vardır. V tipi motorların özelliği daha torklu olmasıdır. Zaten karşılaştırırsan GT 250R'ın V tipi motoru Ninja 250'den daha torkludur.
    2010 GT250R da önceki modelleri gibi yağ soğutmalıdır.
    Kanuni'ye geçince enjeksiyonlu ve devir kesicili olduğu söyleniyor motorların ama, kullanıcısı daha iyi bilir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    dreamdark abi yaf senin alt yazı arada çok dikkatimi çekmiyo değil hani
    yoksa yenge kızıyo motora binmeni istemiyoda sen bunu rüşvet niyetine filan mı yazdın sankim?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc'den büyük filan değil, 249cc.
    Hyo'da 75 derece açılı V şeklinde önde ve arkada çift silindir tipi motor vardır. V tipi motorların özelliği daha torklu olmasıdır. Zaten karşılaştırırsan GT 250R'ın V tipi motoru Ninja 250'den daha torkludur.
    2010 GT250R da önceki modelleri gibi yağ soğutmalıdır.
    Kanuni'ye geçince enjeksiyonlu ve devir kesicili olduğu söyleniyor motorların ama, kullanıcısı daha iyi bilir.
    motor bakmaya gittiğimde adam bana su soğutmalı olduğunu söyledi ve motorununda 249 cc den 350-400 cc ye yakın olduğunu söyledi. (vergiden falan düşmek içinmiş) hyo yazmıyor artık motorda s&t kanuni ama hala anlamadım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor bakmaya gittiğimde adam bana su soğutmalı olduğunu söyledi ve motorununda 249 cc den 350-400 cc ye yakın olduğunu söyledi. (vergiden falan düşmek içinmiş) hyo yazmıyor artık motorda s&t kanuni ama hala anlamadım

yok öle bişi ya...
    motor yağ soğtmalı enjeksiyonlu ama devir kesici yok....

adam senin ödeyeceğin vergi için 400 cc lik motora 250 cc yazarmı......

hurafe bunlar ikiside kendi çapında güzel motor yanlız 600 cc ye geçmek için arasındaki farkı anlamadım......sonuçta ikiside 250 cc farkı fiyatı..tabi birde kawanın ismi ve kalitesi...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok öle bişi ya...
    motor yağ soğtmalı enjeksiyonlu ama devir kesici yok....

adam senin ödeyeceğin vergi için 400 cc lik motora 250 cc yazarmı......

hurafe bunlar ikiside kendi çapında güzel motor yanlız 600 cc ye geçmek için arasındaki farkı anlamadım......sonuçta ikiside 250 cc farkı fiyatı..tabi birde kawanın ismi ve kalitesi...
    herkes motor satarsa böyle olur diyorum ozaman. kawa ile hyo arasında kalmam oturuş pozisyonunun tam bi racer olması. bazı abiler öyle dedi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hiç şüphesiz ninja 250r mı

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı RaiderKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç şüphesiz ninja 250r mı
    cup dışında motor sürdün mü sen canım benim hiç şüphe etmeden ninja diyebiliyosun (bu arada o cup çok kötü bir motordu zavallı cup un içine etmişsin hiç bişeye benzememiş)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

arkadaşlar benim boy 170 daha uzar mı bilmiyorum ama bu iki motordan herhangi birini kontrol edebilir miyim iyi bir eğitim aldıktan sonra yoksa çok mu büyükler?

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    böyle bi kıyaslamada tek kelimeyle kawa derim. sırf cüssesi büyük diye hyo almam ve önermem. bi arkadaşın vardı bi kaç kez kullandım yeşil ışıkta motor kalkana kadar yanımda 50 lik peugeot bile kalmadı. motorda arrow egsoz vardı ama gaza bastıkca bakalit(grenaj) sesi geliyodu. bende ilk başta hoşuma gittiği için bi kaç gün araklarım diye düşündüm ama nafile 10 km bile yapmadan geri verdim. doğru motor çok büyük. boyun biraz kısaysa direksiyona yetişmen için iyice uzanman gerekir. ama dışı büyük içi boş bişe olmuş. iyiki o şekilde test etme şansım olmuş yoksa bende 2. el düşünüyordum. ama şimdi gözüm zzr250 den başkasını görmüyor yine eskisi gibi.

Büyük motoru ne biliyim magandalardan korunmadan + puan olarak düşünüyordum ama yine de sırf daha güzel görünüyor diye de süremeyeceğim bir motor almak istemiyorum ki sadece bir kere (büyük ihtimalle) motor alacağım değiştirip durmak bana çok masraflı olur onun için sürmeyi ve motorlar hakkındaki bilgileri en iyi şekilde öğrenmeliyim.Yardımlarınızı bekliyorum.Bu arada spor tipi motor düşünüyorum bu yıl içinde almak gibi bir planım var

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Maksat 600cc'ye geçmek değilmi.
    Ne farkeder o zaman hyo olmuş ninja olmuş...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

yok 600'e geçmek değil sürüş keyfi ve en iyi kontrol diyebilirim.600 düşünsem bile bu motor sürmeye iyice alıştıktan sonra olur

arkadasım ben sahsen hyo derim.zaten kısa süre bincekmişsin boşa masrafa gerek yok.hem hyo fena bi motor degıldır.krank dagıtmış arkadaslar olduğu gibi çok uzun km ler boyunca sorunsuz kullanan arkadaslarda var.bunu da göz önüne al derim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)