Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

600cc ye geçiş için ninja 250r mı hyo gt250r mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bu başlığa bir daha yazmıyacağım şahsen hiç kullanmadığı motosiklet hakkında ileri geri yorum yapanlarla başedilmiyormuş öğrendim
    (bu arada kendi motorumu acemiye kakalamak için yazı yazmadığım için kusuruma bakmayın)
    git kardeşim al paşalar gibi kawasaki 250 ninjayı kawasaki z moto sanada bi güzel kazığı atsın motosikletindeki en ufak arızanı 3 ayda tamir ettir ondan en ufak arızana 1000 dolara yakın para ver sonra burda otopsici diye bi hıyar vardı ısrarla kawasaki Türkiyede eğer sokağa atacak bol paran yoksa alınmaz demişti dersin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

250cc motor kısa bir zaman sonra tatmin etmemeye başlar direk Kawasaki zx6r almak daha mantıklı sonuçta aynı para ? 97-98 modeller

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı yusuf1989 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc motor kısa bir zaman sonra tatmin etmemeye başlar direk Kawasaki zx6r almak daha mantıklı sonuçta aynı para ? 97-98 modeller
    kardeş doğrudan 600 cc ye geçmek çok sakıncalı diyor herkes ben geçmek istesem bile. ama 250cc al diyenlerin sözünü yabana atmamak gerek. 250 cc ye binelim bakalım biraz

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başlığa bir daha yazmıyacağım şahsen hiç kullanmadığı motosiklet hakkında ileri geri yorum yapanlarla başedilmiyormuş öğrendim
    (bu arada kendi motorumu acemiye kakalamak için yazı yazmadığım için kusuruma bakmayın)
    git kardeşim al paşalar gibi kawasaki 250 ninjayı kawasaki z moto sanada bi güzel kazığı atsın motosikletindeki en ufak arızanı 3 ayda tamir ettir ondan en ufak arızana 1000 dolara yakın para ver sonra burda otopsici diye bi hıyar vardı ısrarla kawasaki Türkiyede eğer sokağa atacak bol paran yoksa alınmaz demişti dersin
    Sizinle olan tartışmanın Kawasaki veya Hyosung'la bir alakası yoktu ki. Zira kimse Hyosung alma, kazıklanma, dandik motordur, kullananlar enayidir demedi. Benzeri terimleri sadece siz, Kawasaki için diyorsunuz. Hyosung'un iyi yanları kadar herkesçe bilinen, olası problemleri gibi rasyonel şeyler konuşuldu. Tıpkı Kawasaki'nin fiyat, servis dezavantajının konuşulduğu gibi. Ben ve birkaç diğer arkadaş, Hyosung'un da hakkını vererek Kawasaki'nin daha iyi bir seçim olacağını söylediler. Doğru olur, yanlış olur. Adam gibi dile getirilen farklı fikirlere saygınız yoksa forum kullanmak size fayda sağlamayabilir. Burada boşuna vakit kaybetmeyin, ne biliyim motora falan binin burada takılacağınıza.

Tartışılan, sinirleri geren konu ise sizin uslubunuzdu. Bunu gene anlamamışsınız. Bence de daha fazla yazmayın. Ben de susuyorum artık. Zaten yazdığım şeyleri okumak anlamak niyetinde de değilsiniz.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)