Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ybr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 2
    =) Merhaba Arkadaşlar;

Ben Bundan 8 Ay Önce Bir YBr satın almıştım 2008 Model =) oldukça Memnun kaldım Gerek Konfor olsun gerekse Yakıt olsun =) beni Cezvetti sonrasında Yurt Dışı işim Olunca Satmak zorunda kaldım ve şimdi "0" bir yBR almak istediğimde yeni modelini gördüm Görüntüsü beni Etkiledi 3-4 gündür Detaylı Aratırma Yaptım Olumlu Olumsuz görüşler var
    Telefonla bayileri arayıp görüştüm özellikleri zaten internettekiler ile aynı sadece en son fiyatlarının 4.390 TL olacağını belirtiyorlar. Ben Babama 2.El alalıum dedim oda 2.el ile uğraşmamam gerektiğini söyledi bunda karar kıldık ama Ben sizinde düşüncelerinizi istiyorum 2. EL olmayacak ve 5 bine kadar sağlam konforlu başka bir motor varsa lütfen Söyleyiniz

Bazı Videolarda baktığımda 140 KM/h yi gördüğünü kanıtlamışlar =) ne kadar doğru bilmiyorum anneme göre 60 km bile hızlı ama onlarıda kırmak istemiyorum fazla hız başa bile bana yetecek bir hız limiti

Bu Özellikleri Buldum Eklemek istedim
    TEK SİLİNDİRLİ,
    4 ZAMANLI SOHC MOTR,
    HAVA SOĞUTMALI 125 CC, 12,5 HP GÜCÜNDE BİR MOTOSİKLETTİR.
    DEPO HACMİ 13 LİTREDİR.
    BİR ÖNCEKİ MODELİNE GÖRE TAMAMEN AKSESUARLARI FARKLIDIR.
    EGZOST SİSTEMİ EURO 3 NORMLARINA UYGUNDUR.
    YENİ ISITMALI ELEKTRONİK KARBÜRATÖRÜ İLE DAHA SERİ VE DAHA VERİMLİ ÇALIŞAN BİR MOTOSİKLET.

YBR 125 FACTOR Resimleri

BURDA ise mete_han Abinin YBR 2010 için Kendi çektiği Fotograflar mevcut altında ise tartışmalar.. TIKLA! gitsin

NOT: Motorda Enjeksiyon yoktur.. Geliştirilmiş ISITMALI YENİ NESİL karburator varmış.
    [COLOR="Red"][B]ÖNCE KASK[/B][/COLOR] Sonra MARŞ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    hocam bu konuda pek fazla piyasada motor yok cbf ile ybr var tip olarak hosuna hangisi gidiyosa onu al

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Beklentilerine göre ve anladığım kadarıyla yine ybr derim .... şaşma.
    Yakıt tasarrufu,yedek parça bulunabilirliği ve uygun fiyatı,ülkenin hemen her yerinde servisi,sürüş emniyeti,sağlamlığı ve dayanıklılığı,vs. vs....

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    bende ybr diyorum kuzenim aldı 2 ay önce 2010 ybr. motor ayrı bi zevk veriyor insana. zaten ybr den şikayeti olan var mıdır bilmiyorum

Motosikleti
    ramzey 100 cup.Kuba XY150STII atv
    daha öncede 125 kullandıgını belirtmişsiniz.bence 250 size daha uygun gelir 3-5 ay sonra ccyükseltme geregi duyarsınız cbf 250 sorunsuz kullanırsınız.biraz araştırın derim.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bende biraz arastırıp 2.el 250 lik bir motosiklet almanı tavsiye ederm
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Nebioğullarına baktın sanırım..Yerinde Olsam 2010 ybr almazdım, 2.el alırdım.. Karar Senin Genede, Bu arada Orjinal haliyle 140 Kesinlikle görmüyor..Son 120 görüyor orjinal haliyle..

Ama Şuan Benim motorumda 140 goruyor..100 Lira Gibi Bi masraf İle Bu makinadan daha fazlasınıda beklememek gerekir.

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Türkiyede satılan ybr ler factor diye satılmıyor yanlış bilgilendirme olmasın başlığı düzeltin lütfen!!!

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet factoru geç birkere 12,5 beygirde değil 2004 ler 12,5 beygirdir yeni nesil ybr ler euro 3 emisyonlarına uygun olması için katalizor vardır.Motor 10 beygir.
    HONDA

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el bir ybr ye temizine 2500 3000tl para istiyorlar bende motoru değiştireceğim. ikinci ele bu parayı vermeden bende sıfır almayı düşünüyorum. bence sende öyle yap yapıştır sıfırı gitsin.
    103 hp

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    yeni ybrler güzel ben dün aldım memnunum iyiki almışım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni ybrler güzel ben dün aldım memnunum iyiki almışım
    öyle olmaz hacı abi ben memnunum iyi güzel kaçiyor sizde alın bune böyle 10 milyonluk benzin alıyom akşama kadar geziyom bitmiyo der gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Kesinlikle Ybr al derim ömürlük makina,hemde bol yedek parça ve ucuz.

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    2010 MODEL HONDA TİTAN CG alabilirsin bence... YAKIT BAKIMINDAN YBR ile nazaran biraz fazladır.AMA GÜÇ VE ESTETİK BAKIMINDAN çok etkili bit makine..
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Motosikleti
    YBR 2
    =) Bir Kaç abimde :D 12 Bin TLye Runner Al diyor yahu o kadar param olsa :D ben 6 Bin daha koyar askerden sonra araba alırım :D

Birde Düşük CC düşünmemin sebebi Ailem =) 120 idealdir bence birde gezdirsin daha ne isteyebilirimki
    [COLOR="Red"][B]ÖNCE KASK[/B][/COLOR] Sonra MARŞ

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Zaten daha önce kullanmışsın, ne kadar hızlı gidebildiği hakkında az çok fikrin vardır. 120 km/h yapar yapmasına da o sürate çıkmak için 2 km düzlük gerekir. Artı bu tip motorlar için 120 km çok yüksek ve güvensizdir, yani 120'yi öyle her istediğinde göremezsin. O yüzden sen onu 100 km/h yapar diye düşün ve fazlasına ihtiyacın varsa 250'lik al ama bence madem ilk kullandığında memnun kalmışsın hiç düşünme YBR125'i al gitsin.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    TVS Apache. Öneririm. Arıza Çıkarmaz, Hızlı, Seri ( o kadar seri bir Motor ki. Tekere Geliyor Kalkışta ) Forumda Topic'imiz Mevcut İstersen inceleme Yapabilirsin sana istedigin bilgiyi veririz. Teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Ybr al derim ömürlük makina,hemde bol yedek parça ve ucuz.

şu yoruma kesinlikle inanma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Apache. Öneririm. Arıza Çıkarmaz, Hızlı, Seri ( o kadar seri bir Motor ki. Tekere Geliyor Kalkışta ) Forumda Topic'imiz Mevcut İstersen inceleme Yapabilirsin sana istedigin bilgiyi veririz. Teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

buda cabası ybr topiginde gördüm sabahları çalıştıramamktan muzdarip hepsi arkadaş hani kalite hani on numara motoru vardı hani en kaliteli motor buydu bnm çin malı bile jiklesiz tek marşta alıyor
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda cabası ybr topiginde gördüm sabahları çalıştıramamktan muzdarip hepsi arkadaş hani kalite hani on numara motoru vardı hani en kaliteli motor buydu bnm çin malı bile jiklesiz tek marşta alıyor
    Şimdi Tam anlamadım. Bu Eleştiri Apache'yemi YBR'yemi ?
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ybr ye demindse baktım şimdide boşa geçirrirken sorun yaşıyolarmış 2010 ybr de
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)