Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ve artık zamanı geldi (bana göre...) 600 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r6
    150 sky jet ardından hyo gt 250 r.. aileyi ikna ettim. ve geldik 600 lük makina almaya. 600 rr ninja yada r6 secenek bunlar. araştırmaya devam temizini iyisini bulana kadar.. simdi gelelim konuya tanıdıgım bi motorcuya gittim uzaktan akraba adam bana neredeyse yalvaracaktı 600 lük makina alma diye. ve diger bi yer oda aynı sekilde erken oldugunu söyledi. ayrı yetten sencer abide söyledi bende ısrarla almak istiyorum neden erken olsun ? birazda sizin fikirlerinizi alalım.
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    kanın deli daha dlikanlı ondan dır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bence al 20 yıl beklemenın anlamı yok

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    kaç km yaptın makinalarda
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    yamaha r6
    2 3 ay sky jet 2 kadarda hyo

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alma diye ısrar edenlerin bir bildiği vardır. Belki seneye böyle demeyeceklerdir. Kırk kişiyi dinle, ondan sonra bildiğini yap demişler. Ancak bundan o kırk kişiyi takmaman gerektiği anlamını çıkarmazsın umarım.

Tahmini bi km yok mu

Ayla anlamak zor ve 5-6 ay bencede az
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    yamaha r6
    herşey tamamken neden almayım hayalimdeki makinayı ben onu anlamıyorum ?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sevgili kardeşim 2-3 ay Sky kullanmışsın 2 ayda hyo..

Bu kısa süre sana tecrübe kazandırmaz, bunlar sadece sana kullandığın makinaya adapte olmanı sağlar. Alma diyenler haklı bence..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Motosiklet geçmişin hakkında detay vermemişsin mesajında. Şu şu motorlara bindim demek yeterli değil. O yüzden böyle yüzeysel cevaplar almaya devam edeceksin. Veya sabırlı ol, biri çıkıp sana satırlar dolusu yazı yazabilir bir ara.

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Ya sen zaten almayı kafaya koymuşsun neden bize soruorsunki alma deyince almıcaksın sanki ?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    yamaha r6
    motosiklet geçmişi küçük yaşta başladı işte mobilet falan filan. sonra sky jet 1 sene kadar benimdki 2 -3 ay falan bindim hyoda okadar sayılır. şuan yaşımda 20

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen zaten almayı kafaya koymuşsun neden bize soruorsunki alma deyince almıcaksın sanki ?
    fikirlerinizi alıyorum. tavsiye edeciginiz şeylerde olabilir nasihatta verebilirler şunu şunu yap diye. ama motor alma kararım yüksek seviyede.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Benimde Aynı şekildeydi, ilk motorum skyjet f5 , 2. 2009 ybr ,3 . yeniden ybr ..Bundan sonra Direk 600 cc düşünüyorum .
    ay'La km'le olmaz , Zamanı geldiğini düşünüyorsan alıcaksın..Hayırlı olsun allah kazasız belasız Kullanmayı nasip etsin..Zaten hyo ile 150 160 km hızlara alışmışsındır..Daha fazlada basmazsın olur biter Kendine hakim oLdukdan sonra , 600 cc de aynı 100 cc de aynı 100 cc motorlada ölebilirsin 2 teker sonuçta..Tekrardan hayırlısı olsun.

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde Aynı şekildeydi, ilk motorum skyjet f5 , 2. 2009 ybr ,3 . yeniden ybr ..Bundan sonra Direk 600 cc düşünüyorum .
    ay'La km'le olmaz , Zamanı geldiğini düşünüyorsan alıcaksın..Hayırlı olsun allah kazasız belasız Kullanmayı nasip etsin..Zaten hyo ile 150 160 km hızlara alışmışsındır..Daha fazlada basmazsın olur biter Kendine hakim oLdukdan sonra , 600 cc de aynı 100 cc de aynı 100 cc motorlada ölebilirsin 2 teker sonuçta..Tekrardan hayırlısı olsun.
    sonunda ya neyse daha cok kisi yazacaktır bende bu fikirdeyim eliminden geldigi önlemi alacam. takdiride allaha bırakacam tabikide

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Valla aradaki süre kısa arkadaşım ben olsaydım beklerdim daha acele etme derim ben.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla aradaki süre kısa arkadaşım ben olsaydım beklerdim daha acele etme derim ben.
    bekle derken neyi beklicem dahada büyümeyi falanmı ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda ya neyse daha cok kisi yazacaktır bende bu fikirdeyim eliminden geldigi önlemi alacam. takdiride allaha bırakacam tabikide
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekle derken neyi beklicem dahada büyümeyi falanmı ?

Şimdi Şöyle Bir şey Var , sen 10 yıl 250 cc motor kullan Senin Hız Merakın Gaza gelme hırsın, bu kafan değişmediği sürece isterse 40 yıl motor kullan 600cc alamazsın, Ayla yılla KmLe olacak şey değil diyorum tabi tamamen değil demiyorum..Gene Bi tecrüben olması gerekli(Motora tamamen hakim olma Sürüş teknikleri Vs..) en önemlisi Kafa Senin düşüncelerin..Ben alıcam gaza gelmem Basmam Vs. Öyle düşünüyorsundur diye tahmin ediyorum, Benim bir Abim var, Ybr den sonra r6 aldı hergünde görüyorum Allah kaza bela vermesin., Önemli olan Düşüncelerdir..Bende Toplam 1.5 yıl 2 yıl olucak yazın 2yıldır motor kullanıyorum , Parayı tamamlamaya başlıyorum bende düşünüyorum 600 cc motor..Tekrardan hayırlı olsun

Benim yaşım 19 1 ay'a kadar da 600lük bir alet alıyorum,ancak benim alma sebebim 600luk tecrübemin çok olması ile beraber kanımın deli gibi kaynamıyor olması
    İşte yorum burda, Daha fazla bişi denmez artık

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Benim yaşım 19 1 ay'a kadar da 600lük bir alet alıyorum,ancak benim alma sebebim 600luk tecrübemin çok olması ile beraber kanımın deli gibi kaynamıyor olması
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    2 sene 5 aydır ybr 125 kullaniyorum 34 bin km yaptım..Artık 250 cc sınıfına geçebilirim kendimde bu güveni görüyorum cok rahat kullanabilecegimede inaniyorum...600 ccye gelince 250 cc de (ybr250) bi 50-60 bin km yol yaptıktan sonra bi fazer in hakkından gelebilirim.. Yaşım 20
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yamaha r6
    tabiki benimde kendime göre tecrübem var bir çok 600 lüge bindim hayabusaya bile bindim sürdümde. kendime güveniyorm neden olmasınki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)