Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konfor! istiyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250
    slm arkadaşlar
    uzun bi aradan sonra bi heves çıktım motorumla turladım ama motorumla gezmek keyif olmaktan çıkıp çileye dönüşüyor!
    boyum 1.83 kilo 85 civarı bi insanım,
    motorum ledow 250 chopper(yanımdan bi tane hakikisi geçti bu akşam chopper neymiş anladım o ayrı mesele )
    özellikle sağ bacağımda kasılmalar oluyor, rahat bıraktığım zaman bacaklarım çook aralanıyor o da hoş görünmüyor
    gelelim ankaramızın güzelim yollarına, bilkent taraflarında geziyorum, yollarını bilen bilir, inanın beynim sarsılıyor, kuyruk sokumum ve sırtım da çok sarsılıyor, buda ağrılara sebep oluyor, KASILIYORUM anlayacağınız

nasip olursa bu yaza 6-7 Bin tl lik bi motor almayı düşünüyorum, sıfır ikinci el farketmez
    tarz olarak chopper i çok seviyorum, mesele hyosung gv 650 nin tipi hoşuma gidiyor, hem sportif hem klasik bi arada,

en konforlu, sürüşü kısa mesafelere ve bozuk yollara en uygun, yakışıklı bi motor ne tavsiye edersiniz bu fiyat aralığında??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Tarz olarak chopperi sevebilirsin ama konfor istiyorsan tdm 850 yi dene bir şekilde. Tanıdıklarında varsa bir test sürüşü yap. Bacaklarında uyuşma felan kalmaz.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz olarak chopperi sevebilirsin ama konfor istiyorsan tdm 850 yi dene bir şekilde. Tanıdıklarında varsa bir test sürüşü yap. Bacaklarında uyuşma felan kalmaz.
    adam 6-7 bin bütçe diyor sen ne diyorsun allahın aşkına.

gv250 bakın, aradığınız konforun asgarisini sunacaktır size. hem çok da sıkışmazsınız mali yönden.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam varsa bu bütçeye tdm bende alayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kardeş sen hiç burda yazılanları kafana takma git bi kawasaki en 500 serisine bak biraz sıkıntılı motorlardır (yani satın alırken çok dikkatli olmalısın motoru bozuk olmayan kesinlikle satmaz genelde ) temiz bulursan hiç kaçırma yeni modellerine bak 2005 olanlara filan eğer düzgün makine bulursan inan torunun dahi o makineyi sürer rahatlık konusunda hiç şüphen olmasın zerre titreşim yoktur zerre kadar rahatsız etmez inan çok konforlu makinedir
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250
    tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim,
    en-500 aklıma yatıyor gibi, dragstar da çok güzelmiş,
    peki sizce gv 650 nasıl bir makine?
    gücü var anladığım kadarıyla ama bi dragstarla karşılaştırdığımızda ne gibi artıları, eksileri vardır??

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı Ahmettt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim,
    en-500 aklıma yatıyor gibi, dragstar da çok güzelmiş,
    peki sizce gv 650 nasıl bir makine?
    gücü var anladığım kadarıyla ama bi dragstarla karşılaştırdığımızda ne gibi artıları, eksileri vardır??
    Benim arkadaslarimdan birinde GV650 digerinde de dragstar vardi gv650 ile artci olarak gezdim performansi cok guzel kesinlikle tatmin eder. Dragstarla gezme firsatim olmadi ama bana gore kesinlikle GV650 den daha konforlu. bende Su siralar GT650 R ve GV650 bakiyorum. Ogrendigim kadari ile bu motorlar da japonlarda ki ya da digerlerindeki konforu bulamiyorsun maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)