Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Taksimde motoru nereye park ediyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Sıraselviler yoluna giriyorsun büfeleri geçiyorsun ilk sağdan içeri ters ten giriyorsun sağlı sollu sadece motorlar park ediyor. Banko yerim şimdiye kadar sorun olmadı inş olmazda
    mehmetenis bunu beğendi.
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09

ok işareti ile gösterdiğim aradan girin sol ve sağ taraflarda müsait ağaç kenarları var. Esnafada rica ediyorsunuz birşey demiyorlar ve orası çok kalabalık değil. Başka motorlarıda görürsünüz orada.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    125 Zn
    galatasaray lisesinin orada yapıkredinin yanına koyuyorum bugune kadar kimse birşey demedi zaten sürekli de çok sayıda motor orada oluyor.hemen yanıbaşımızda da herseferinde zabıta aracı duruyor birşey demiyorlar sizlerdende bırakan varmı?
    mehmetenis bunu beğendi.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

kankavi® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki EN500 2000
    Ben yıllardır Galatasaray Lisesi ile Yapı Kredi arasına bırakıyorum. Zaten orası bir nevi gayriresmi motosiklet otoparkı haline gelmiş durumda. Eskiden zinciri arka tekerden geçirir hareket ettirilmeyeceğini garanti altına alırdım ama artık onu da kullanmıyorum. Zaten orada neredeyse sürekli bir polis ekibi bulunuyor, bu yüzden bir motorun ittire ittire kaçırılması pek mümkün değil.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Hayliden hayli kalınlaştı yobazlık yeniden, Softalık zorlu anırtı ile aldı yürüdü.
    Kara bir kinle taassub pusudan çıktı yine, Yurdu şâhâne cehâlet yeni baştan bürüdü. (Neyzen Tevfik)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    çiçekçilerin yanındaki otopark sağlam güvenilir.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    durock'a gittiğim zamanlar oraya bırakırdım sokağın başına sonraları orada polisler beklemeye başladı ve koydurtadılar, lisenin oraya koymaya başlamıştım bende.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Tepebaşı TRT'nin ordaki otoparkla yol arasındaki kaldırıma koyuyorum. Genelde trafiğinin yoğun bir yer olmasından dolayı güvenli geliyor. Disk kilidimi takıyıyorum, yanımdaysa halatım, elektrik direğine bağlıyorum ve alarmı açıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Hem İspark'ın hem de nüpera gibi kulüplerin görevlileri sürekli ortalıkta geziniyorlar. Motoru koruyacaklarından değil tabii ki de, insan onların arasında motor çalmaya çekinir herhalde. Heme bir de alarmı varsa.
    mehmetenis bunu beğendi.
    http://www.motorla.co

metallermaison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki marauder 800
    Dorock barın karşısında motor park var oraya koyurum yada Burgerking'in arkasındaki kilisenin sokağına hiçbirşey olmuyor bırakırkende motosijetin beynindeki sigortayı söküyorum zaten biri çalsa çalıştıramaz motoru sigortanın sökük olduğu aklına bile gelmez
    Hepinize rock yolculuğunda sonsuz uçuşlar

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben bu ispark zırvalığı pek anlamadım?
    Nerede ispark tabelası görsem kaldırımları parselleyip otopark yaptıklarını görüyorum.
    abi aman isparka laf etme ya isparktan önce o kaldırımlarda değnekçi diye tabir edilen tipler vardı.. arabayı bırakıyorum devletin kaldırımına biri geliyo tinerci kılıklı gel abi gel gel diyo nekadar kalıcaksın diyo bende sanane dedim burası paralı bilader dedi otoparkmı burası dedim ewet biz işletiyoruz dedi makbuzunu göster dedim kalmadı arkadaşta arabanı alırkan gösteririm vsvsvs iyi alırken öderim valla araban çizilirse başına bişey gelirse karışmam....... çok şükür bu şerefsizlerden (yazmazsam olmazdı yaptıklarına yakışan başka bişey yok) kurtulduk ispark hepsinin elinden aldı ve fiyatlarıda uygun. isparktan önce kadıköyde ben 1 buçuk 2 saat için 10 lira taksimde 16 lira ödediğimi biliyorum sadece 2 saat provaya girip çıkmıştım 16 tl otopark parası.... şimdi heryerde isparklarda gün boyu 5 tl (büyük olanlarında) dolayısıyla özellerde fiyatlarını düşürmek zorunda kaldı..
    mehmetenis bunu beğendi.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Ben tam meydana bırakıyorum. Polis barikatının oraya. Artık ordan da çalarlarsa zaten yaşamayalım bu ülkede.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    Arkadaşlar normalde söylememde :D askere gideceğim için artık park yerimi bütün motorcu kardeşlerime ve abilerime bırakmak istedim taksim civarındaki.

Trt tarafından çıkarken taksime sağ tarafı dikkatlice izleyin bir berber önünde taksiciler çekip durak yapmışlar ordan giriş MİSS SOKAK oluyor.giriş oraya ilk sola en az 20-30 motorsiklet girebilecek kadar yer var.veya miss sokakta ilerlemeye başlayın istiklal caddesi ile birleştiği yerde atm banklar var.Onların arkasına ve fotokopi kırtasiyenin önüne.Yakşalık 100 motorsikletlik stok yapılabilir.Sokakta 24 saat görev yapan sivil ekipler bulunuyor.Herhangi bir güvenlik sorunu v.s yaşamassınız.Bu yerlerde göreceğiniz siyah anj 67 plakalı motorsiklet benimdir saygılar.
    mehmetenis bunu beğendi.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galatasaray lisesinin orada yapıkredinin yanına koyuyorum bugune kadar kimse birşey demedi zaten sürekli de çok sayıda motor orada oluyor.hemen yanıbaşımızda da herseferinde zabıta aracı duruyor birşey demiyorlar sizlerdende bırakan varmı?
    .

Aynen bende oraya park ediyorum.şimdiye kadarda bir problem yasamadım.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim yerimde KFC arkası çünkü arada çalışıyorum,
    ayrıca kapıdaki güvenliklerde sağolsun bakıyorlar hatta esnafta tanıdığı içn sorun yok...
    mehmetenis bunu beğendi.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Arkadaşlar cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aman isparka laf etme ya isparktan önce o kaldırımlarda değnekçi diye tabir edilen tipler vardı.. arabayı bırakıyorum devletin kaldırımına biri geliyo tinerci kılıklı gel abi gel gel diyo nekadar kalıcaksın diyo bende sanane dedim burası paralı bilader dedi otoparkmı burası dedim ewet biz işletiyoruz dedi makbuzunu göster dedim kalmadı arkadaşta arabanı alırkan gösteririm vsvsvs iyi alırken öderim valla araban çizilirse başına bişey gelirse karışmam....... çok şükür bu şerefsizlerden (yazmazsam olmazdı yaptıklarına yakışan başka bişey yok) kurtulduk ispark hepsinin elinden aldı ve fiyatlarıda uygun. isparktan önce kadıköyde ben 1 buçuk 2 saat için 10 lira taksimde 16 lira ödediğimi biliyorum sadece 2 saat provaya girip çıkmıştım 16 tl otopark parası.... şimdi heryerde isparklarda gün boyu 5 tl (büyük olanlarında) dolayısıyla özellerde fiyatlarını düşürmek zorunda kaldı..
    Aynen öyle başım beladan kurtulmuyodu benimde ...
    Az karakola gitmedim onlar yüzünden İspark iyidir
    mehmetenis bunu beğendi.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Eski bir konu ancak şöyle bir sorum var. Motoru, kaskı ve sırt çantamı bırakabileceğim bir otopark arıyorum.
    Hatta ertesi gün sabah yada öğlen gidip alabileceğim yer var mı ? Bunun için 20 25 TL verilebilir gibi geliyor bana.
    Ben gittiğimde TRT önündeki İSPARK klubesinin önüne bırakıyorum en az 20 tane motor oluyor zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Beşiktaş da böyle bi yer olmasa da Bahçeşehir Üniversitesi otoparkının karşında motosiklet için bi alan bırakmışlar ücretsiz. Geçen bırakmıştım. Beşiktaş 'a giden varsa aklında olsun. Çıkmaz sokak olduğu için gece pek geçen olmaz diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    mt 09
    Bahcesehir universitine girip sola donup az gidince otopark vardi onun neresinde park yeri oldugunu soylersen harika olur. sahil tarafina birakip aklimin kalmasindan yoruldum
    mehmetenis bunu beğendi.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Eskiye gore durumun daha iyi oldugu dogru.
    Belediye öperken daha nazik davraniyor.
    Sonuç olarak öpülmek önemli. Kim daha nazik öpecekse onu tercih etmeliyiz, gayet mantıklı.
    Haracı kimin kestiğine bakmamalıyız. Bizi mutlu edebiliyolarsa ne mutlu bize.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    @beccaria
    41.042408, 29.009715
    Tam orası zaten. açılır kapanır bariyerin önünde motorlar duruyor zaten genelde. Yerde de demir var oraya bağlayabiliyorsun.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    taksimi yeniden düzenlediler, o çiçekçilerin oradaki otopark cami olacak deniyordu. kaç zamandır gidemedim. ben hep yapı kredinin önüne bırakıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)