Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum ayaklar altında :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F

geçen gün sabah işe gitmek için otoparka gittim. motoru çalıştırdım, üstünde ısınmasını bekliyorum. yanıma otopark çalışanı yada ortağı geldi (tanımıyorum)

*o:günaydın, yıkamacılar araç yıkandıktan sonra paspasın üstüne koydukları yazılı resimli kağıtlardan basabilirmisin bize müdür?

*ben:bizim şirket basmıyor ama buluruz tanıdık birini (klişeciyim, eminim ne olduğunu bilmiyorsunuz, matbaa ile ilgili)

*o:tamam sen araştır, bi fiyat çıkar bana..

araştırdım ettim, uygun bir fiyat aldım şirketteki komşu dükkanlardan...
    akşam geldim anlattım adama

*ben:fiyatlar şu bu... sen resim yazı vb. ne düşünüyorsan çiz/çizdir ver bana bastıralım

*o:müdür onlardan sen anlarsın. tasarım sana ait... iki tane ayakkabı izi resmi olsun, otopark ismi ve telefonu olsun yeter

*ben:tamam ama bir şartla yaparım

*o:nedir?

*ben:temsili bi araba resmi koyarız, daha güzel olur. ama ben kendi motorumun resminide koyucam

*o:güldü, şarşırdı falan filan... SS kabul etti seve seve yani

teknik nedenlerden dolayı kendi motorumun resmini koyamadım. ama temsili bir 600f resmi koydum bu arada Mercedes'in plakaya dikkat

az önce yaptığım tasarımım hakkında siz ne düşünürsünüz? sizinde fikirlerinizi almak istedim. A4 kağıda çıkış alıp sabah adama onaylatıcam ve yarın bastırıcam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bnde matbaa okuoyorum güneş kapalı otoparkı yazısını biraz daha sade yaparsan daha uygun olur bence içini falan düz yap....plakada hç hoşuma gitmedii :D demeden geçmiyim fenerliymde:D:D

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gerçekten emeğine sağlık...
    Plaka FB olsa çok daha iyi olurdur
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bende de firma ismini ilk bakışta okunabilen birşey yaparsan daha iyi olur. Ayrıca o ayak izleri de genelde ayakkabı izi değil de ayak izi şeklinde oluyor. Muhtemelen daha sevimli durması için.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnde matbaa okuoyorum güneş kapalı otoparkı yazısını biraz daha sade yaparsan daha uygun olur bence içini falan düz yap....plakada hç hoşuma gitmedii :D demeden geçmiyim fenerliymde:D:D
    hazır bir font o... ayakkabı izi çizgilerine uyumlu olur diye düşündüm. resim küçük olduğu için çizgiler sık görünüyor. resim 35X50 cm ebadında

plaka oldukça güzel

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mercedesin plaka güzel bende gsliyim ama bu tür şeyler olmamalı sonuçta bunun fenerlisi var beşiktaşlısı var plakayı silersen gayet güzel
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    fena değil. yalnız çok dikkat dağıtacak şey var..

emir kipleri kullandığım için kusura bakma şimdiden.. sadece öneriler..

diikat dağıtan çok detay var.. isme odaklan.. öneli olan isim..
    isim daha kalın, sade daha dikkat çeken bir yazı karakteri olabilir(belki az da büyük)
    araba ve motosiklet biraz silik olsun.. yada daha az dikkat çekecek şekilde olsun..
    ayakkabı taban detayı güzel ama ismi geride bırakıyor.. belki sadece ayak şekli de olabilir..
    plakaya kıl oldum ama tasarım senin sen ne koyarsan o yakışır..

aklıma gelen bunlar..

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercedesin plaka güzel bende gsliyim ama bu tür şeyler olmamalı sonuçta bunun fenerlisi var beşiktaşlısı var plakayı silersen gayet güzel
    otoparkta istemiycektir, onu silicez büyük bir ihtimal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 ----------

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena değil. yalnız çok dikkat dağıtacak şey var..

emir kipleri kullandığım için kusura bakma şimdiden.. sadece öneriler..

diikat dağıtan çok detay var.. isme odaklan.. öneli olan isim..
    isim daha kalın, sade daha dikkat çeken bir yazı karakteri olabilir(belki az da büyük)
    araba ve motosiklet biraz silik olsun.. yada daha az dikkat çekecek şekilde olsun..
    ayakkabı taban detayı güzel ama ismi geride bırakıyor.. belki sadece ayak şekli de olabilir..
    plakaya kıl oldum ama tasarım senin sen ne koyarsan o yakışır..

aklıma gelen bunlar..
    ayakkabı gerçek ile bire bir olması gerekir. oradaki ayakkabı 32X13 cm ebadında. küçük olursa anlamı olmaz zaten. otopark ismini biraz daha büyütebilirim sanırım. teşekkürler

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    MÜKEMMEL BİR ÇALIŞMA ;) senden de bunu bekliyodum zaten ;) ama plaka yanlışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MÜKEMMEL BİR ÇALIŞMA ;) senden de bunu bekliyodum zaten ;) ama plaka yanlışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
    sağol kardeşim plaka olmayacak, silicem. daha şimdiden böyle bir tepki adamın müşterileri kaçar Vallahi

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel çalışma GÖKHAN...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Koyu bir Galatasaray lı olarak Gs yi hiç beğenmedim çoğu kişiye antipatik gelir. Mesela 34 TC 34 yap babalar gibi kimseler birşey diyemez.
    Tasarımına gelince ukalalık olarak kabul etmez isen 12 senelik bilgi ve birikimince kendi görüşlerimi aktarayım gerisi sana kalmış.
    Ayakkabıları % 30 küçültmelisin.
    Motor ve araba boyutu gayet iyi.
    Güneş Otopark yazısını ayakkabıları ortalayarak en soldan en sağa yapabilirsin ( böylelilikle kaybolmayacak , tabi daha net ve keskin bir font ile)
    Adres ve telefon bilgileri çok kötü duruyor. İki satır halinde yaparsan çok daha kibar duracaktır.
    Umarım bir faydam dokunur teşekkürler..
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    gayet başarılı olmuş,eminim senin bu tasarımını kabul edecektir
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel çalışma GÖKHAN...
    sağol Hasan..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    evet güzel çalışma olmuş...ve bildiğim kadarıyla genelde hep kraft kağıt kullanılıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı agecu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koyu bir Galatasaray lı olarak Gs yi hiç beğenmedim çoğu kişiye antipatik gelir. Mesela 34 TC 34 yap babalar gibi kimseler birşey diyemez.
    Tasarımına gelince ukalalık olarak kabul etmez isen 12 senelik bilgi ve birikimince kendi görüşlerimi aktarayım gerisi sana kalmış.
    Ayakkabıları % 30 küçültmelisin.
    Motor ve araba boyutu gayet iyi.
    Güneş Otopark yazısını ayakkabıları ortalayarak en soldan en sağa yapabilirsin ( böylelilikle kaybolmayacak , tabi daha net ve keskin bir font ile)
    Adres ve telefon bilgileri çok kötü duruyor. İki satır halinde yaparsan çok daha kibar duracaktır.
    Umarım bir faydam dokunur teşekkürler..
    önerileriniz için teşekkür ederim ama tekrar söylüyorum,

1.resimin ebadı 35X50 cm. o ayakkabıların bir tanesi 32X14 cm ebadında. koltuğa oturan kişi ayağını zaten oraya basacak. ayakkabının espirisi o zaten... bu durumda ortadaki isim, resim ve adres boşta kalacak.

2. otopark ismini hazır bir fontla yazdım. resim küçük olduğu için aradaki çizgiler çok sık görünüyor. 35X50 ebadında o çizgiler biraz daha açılacaktır ve ayakkabı izleri ile uyumlu gözükecektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet güzel çalışma olmuş...ve bildiğim kadarıyla genelde hep kraft kağıt kullanılıyor...
    aynen abicim. kalın kraft kağıdına yapılacak. kağıdın rengiyle otopark ismindeki çizgiler birleşince daha güzel görünecek diye düşünüyorum...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Aramızda bir matbaacının olması çok güzel...işimiz düşerse her türlü cevoo ambiansı...

komik bir hikaye anlatayım mı...2003 te evlenme arefesindeyiz...Hanım tutturmuş davetiyeler FERMAN şeklinde olsun...o çalışma da çok zor ve zımbırtılı...hani kutu içinde yuvarlanmış kraft kalitesinde kağıda ferman okur gibi o tarz bi davetiye diye tutturdu...Allam dedim daha ilk baştan arızaya bağladı hanım illede bu olsun...Matbaa içinde sorun olmuştu...hiç tutulmayan bir model kalıp vs açısından bende beğenmeyince matbaacı arkadaş ve ben vazgeçirmeye çalıştık..ııhhıh vazgeçmedi bizimki...neyse aldık 1500 davetiyeyi...uğraş babam uğraş...

kutular ayrı davetiye ayrı hikaye..eğer davetiyeyi iyi yuvarlamazsan kutuya girmiyor meret...kağıt kalitesi o kadar yüksek ki o açıdan...bildiğin a4 değil...yan kraft tadında birşey...o geldir aklıma hep...nereden nereye dimi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

1) aracın plakası 34 TC 34 olabilir...

2) ayak izleri çok büyük ve firma imajının önüne çıkmış!..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 ----------

Ayrıca, adres ve telefon kelimeleri olmasa bence iyi olur.
    Açık adres ve telefon numarası net görünür diye değerlendiriyorum.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) aracın plakası 34 TC 34 olabilir...

2) ayak izleri çok büyük ve firma imajının önüne çıkmış!..
    3. kez söylemiş olayım,
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önerileriniz için teşekkür ederim ama tekrar söylüyorum,
    resimin ebadı 35X50 cm. o ayakkabıların bir tanesi 32X14 cm ebadında. koltuğa oturan kişi ayağını zaten oraya basacak. ayakkabının espirisi o zaten... bu durumda ortadaki isim, resim ve adres boşta kalacak.
    bu arada plakada dün akşam değişikliğe gittim. plakaya dikkat sabah otoparkçıya kağıt çıkışını onaylattım. tam 2000 adet bastırıcam, otoparkçı aradı (yatay değil, dikey olsun) dedi. (bence yatay daha güzel olurdu ama normalde de öyleymiş) işler değişti. sonunda dediği gibi bastırdım işi. herkese teşekkürler.

29 EKM 1923

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)