Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamaha xmax 250 nasıl motordur. bilen ve kullananların yorumlarını bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    arkdaşlar diyelimki bende scootere geçmeye karar verdim cbf 150 sattım xmax 250 aldım toprak yolda giderken motoru yatırdım granajlarını kırdım yada önümdeki araç aniden firen yaptı bende adamın arabasına geçirdim motorun ön takımlarını dağıttım bizim tekirdağ merkezde yamaha yetkili servis yok ben motoru kymco servisine yada suzuki servisene cektiğim zaman burda yetkili servis onlar var siparişle yedek parçalarını getitire bilirlermi yada oda olmadı kamyonetle istanbulada yamaha yetkili servisine götürsem yine yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım bana demesinle siparisi verdik 3 ay içinde granajlar ön takım far bilmem ne anca gelir böyle bi cevapla karşılaşırmıyım yoksa motrumu direk toplayıp eski haline getirip verirlermi yedek parçaları bulunuyomu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı muratulger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

ya aslında hangisi olduğunu bilmiyorum bu liklte sahibinden comda bakabilirsen sevinirim

karbüratör ve enjeksiyon aralarındaki fark ne peki?
    Resimden anladığım kadarı ile karbüratörlü , ben karbüratörlü kullanıyorum memnunum...Mutlaka iyi bi ustaya göster ama....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Alıntı aquax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar diyelimki bende scootere geçmeye karar verdim cbf 150 sattım xmax 250 aldım toprak yolda giderken motoru yatırdım granajlarını kırdım yada önümdeki araç aniden firen yaptı bende adamın arabasına geçirdim motorun ön takımlarını dağıttım bizim tekirdağ merkezde yamaha yetkili servis yok ben motoru kymco servisine yada suzuki servisene cektiğim zaman burda yetkili servis onlar var siparişle yedek parçalarını getitire bilirlermi yada oda olmadı kamyonetle istanbulada yamaha yetkili servisine götürsem yine yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım bana demesinle siparisi verdik 3 ay içinde granajlar ön takım far bilmem ne anca gelir böyle bi cevapla karşılaşırmıyım yoksa motrumu direk toplayıp eski haline getirip verirlermi yedek parçaları bulunuyomu
    Slm , her serviste yaptırabilirmisin onu bilemiyorum...Ben yaşamasamda da su sıralar parça konusunda şikayeti olanlar var ama düzelicek...Belki biliyorsunuzdur beldeyama distbütörlüğü bıraktı...Yamaha kendisi yapacak bu işi 3-5 aya bence tamamen oturturlar sistemi parça sorunuda olmaz...

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı aquax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beldeyama'nın en kötü zamanında 6 hafta zaman veriyorlardı. Genelde de 4 haftada parçalar elde oluyordu. Şimdi daha iyidir diye tahmin ediyorum.

Siparişle yedek parça gönderirler. Hatta www.motoliz.com adresinde satışı bile var çoğu parçanın. Fiyatlar hakkında da bilgin olur.

Tabii ki ben Yamaha servisi değilim, adamlar adına garanti veremem ama benim izlenimim bu. Bir Honda kadar iyi değilller ama kötü de diyemem.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    pcx 125
    işallah bidaki sezona kadar bu servis parça olayı son bulup sağlam bi zemin oluştururlar

arkadaşlar yorumlarınız için teşekür ederim ben yarın motora bakmaya gideceğim ama şimdiden baya bilgi sahibi oldum servise görütreceğim herhangi bir sorunu varmı yokmu diye ve servisinede soracağım parca temini zor olurmu diye ..
    yarın akşam sonuçlarıda yazarım buraya.

arkadaşlar malesef xmax alamadık adam 7000 tl den bir lira inmedi ..

bizde sifir piagoo Q7 aldık 8000 tl ye enjeksiyonlu bir motor herkeze tavsiye ederim ..

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Hayırlı olsun yeni motorunuz kısmet değilmiş x-max...Sıfır almanız daha güzel olmuş...

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Hayırlısı olsun, güle güle kullan.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    pcx 125
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    hayırlısı olsun yeni motorunuza kazasız belasız güle güle binin,piaggio larda çok güzel motorlar benimde carnaby 200 planlarım var eğer beklediğim para gelirse
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

bende xmax 250 almak istıyorum önerirmisnz ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)