Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Köprülerden Motosikletle geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    Köprüden geçerken kgs kartımı sınıf 6 olarak ayarlattım 3 TL çekiyor ama çıkarken bangır bangır ötüyor nedendir anlamadım???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    motosikletlerin hepsi ötüyor, normal..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı superkaos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüden geçerken kgs kartımı sınıf 6 olarak ayarlattım 3 TL çekiyor ama çıkarken bangır bangır ötüyor nedendir anlamadım???
    Ötmesinin sebebi gözetleme operatörünü uyarmak için.Sahiden motosikletmi geçmiş yoksa ucuz fiyata başka araçmı geçmiş diye.Bu yüzden motosikletlere OGS vermiyorlar,indirimli.

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Abi tek kgs ile iki yada üç motor yan yana gemiyormu köprüden
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    ben bunu gidip köprüdeki merkezle konuştum ötmesi önemli değil senin kartından para çekiliyor ok işareti yeşil oluyorsa sorun yok geç bir problem olmaz dedi ve bağaziçi köprüsündeki bütün kgs gişelerini denedim o en sağ tarafta metrobüs ün geçiş yaptığı gişelerin otarafındaki sağdaki ve son kgs gişesi ötmüyor o alarm sesini sevmediğim için hep o gişeden geçiyorum ve trafiktede az yoğunluğu oluyor...
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Arkadaşlar KGS ürünü sunan bir bankada çalışıyorum, bu ötmelerde köprüden geçişte herhangi bir ek ücret yokken, otoyollarda ek ücret tahsil ediyorlar, gerçi kuruşlu bir miktar ama itiraz ederek iadesini sağladım.

Köprülerde ve otoyollarda ötmesinin sebebi, aldığım cevap:

"müşterimiz telefon ile aranarak, sınıf farkı uyarısını karayollarının motosiklet programını
    yüklemediği için aldıklarını, kesilen tutarların normal olduğu ve uyarıyı dikkate almamaları
    gerektiği bilgisi iletildi."
    Otoyollarda kesilen fazla ücretin iade açıklaması ise böyle:

Sayın Devrim xxxx

İLGİ : 05.03.2010 TARİH VE xxxx KAYIT NOLU BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU

34 xxx xx Plakalı aracınızın geçiş ve ekstreleri incelenmiştir.sistemsel teknik bir hatadan dolayı 08.01.2010 ve 14.02.2010 tarihli geçişlerinizde KKGS Hesabınızdan fazla tahsil edilmiş olan 1,10 TL ücretin iadesi yapılmıştır.sistemden kaynaklanan hatanın giderilmesi için gerekli inceleme yapılacaktır.Ancak bu zaman zarfında yapmış olduğunuz geçişleri geçiş ekstrelerinden takip ederek aynı sorunla karşılaşmanız halinde ogs@kgm.gov.tr e-posta adresimiz kanalıyla A.K.M Başmühendisliğine başvuruda bulunmanız rica olunur.Başvurunuz değerlendirmeye alınarak yapılacak işlemlerden sonra bilgisi de tarafınıza verilecektir.

Bilgilerinize

Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü

OGS-KGS Ana Kontrol Merkezi

Başmühendisliği

R.Hisar üstü-İSTANBUL

Tel: 0212 444 11 17 (7/24)

Faks 0212 287 71 22 (Geçiş İhlal)

0212 263 42 23

0212 257 04 81
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar KGS ürünü sunan bir bankada çalışıyorum, bu ötmelerde köprüden geçişte herhangi bir ek ücret yokken, otoyollarda ek ücret tahsil ediyorlar, gerçi kuruşlu bir miktar ama itiraz ederek iadesini sağladım.

Köprülerde ve otoyollarda ötmesinin sebebi, aldığım cevap:

Otoyollarda kesilen fazla ücretin iade açıklaması ise böyle:

Birde eski bilet olayından sıkıntı var Biletle gir otobana ödeme yaptığın gişede araba motosiklet farketmiyor bir tek kgs d eolay farkediyor.Dudulu gişe düzce çıkış 5TL verdim arabayla aynı

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Ha birde söylemeyi unuttum, başkasının kgs si ile geçiş yaptınız ve kaçak geçiş uyarısı verdi, rastladığım bir kaç kişide ceza yazmışlar başkasının kgs si ile geçseler bile, her zaman plakanıza tanımlı kgs ile geçmeye özen gösterin, ispat şansınız olur...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tek kgs ile iki yada üç motor yan yana gemiyormu köprüden
    Arabam için kullandığım KGS ile 2 motor yan yana geçtik köprüden. Gayet kullanışlı oluyor. 4 Teker parası verdiysem, 4 teker geçmek lazım

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Ha birde söylemeyi unuttum, başkasının kgs si ile geçiş yaptınız ve kaçak geçiş uyarısı verdi, rastladığım bir kaç kişide ceza yazmışlar başkasının kgs si ile geçseler bile, her zaman plakanıza tanımlı kgs ile geçmeye özen gösterin, ispat şansınız olur...
    ben ziraaat ten şimdiye kadar 3 tane kgs aldım hiçbirindede plaka tanımlanmadı. plakaya tanımlı kgs yi ilk defa duyuyorum.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    benden köprüden geçmeme rağmen iki sefer 0,75 tl fazla para çekmişler, itiraz ettim, geri iade edildi dedi ama yalan, param gasp edildi resmen. nası aricam hakkımı şimdi
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ziraaat ten şimdiye kadar 3 tane kgs aldım hiçbirindede plaka tanımlanmadı. plakaya tanımlı kgs yi ilk defa duyuyorum.
    Nakit KGS lerde bildiğim kadarıyla plakaya tanımlanmıyor ama kredili KGS lerde plakaya tanımlanıyor. Ama ben arabamın plakasına tanımlı KGS mi motosikletimde de kullanıyorum. Alarm çalmadığı sürece sorun yok.

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Ben Bizim Otobüsün KGS Sini Yanımda Bulunduruyorum Ama Nedense Köprüden Geçerken Hiç Kullanmak Nasip Olmadı Hep Şeytana Uyuyorum (: (Kgs Gişesinden Araçla Beraber Geçiyorum Cezai İşlemden Yırtıyorum) (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    boğaziçi köprüsünde sağdaki gişelerde ötme yapmıyor kgs.diğer gişelerde ötüyor malesef ama sorun yokmuş.yeşil yanıyorsa aldırış etmeyin demişti banada görevli memur.iki motor yan yana geçmekte mantıklı nasıl olsa arabayla aynı ücreti ödüyoruz.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Bizim Otobüsün KGS Sini Yanımda Bulunduruyorum Ama Nedense Köprüden Geçerken Hiç Kullanmak Nasip Olmadı Hep Şeytana Uyuyorum (: (Kgs Gişesinden Araçla Beraber Geçiyorum Cezai İşlemden Yırtıyorum) (:
    iyi taktikmiş

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    polis beklemese iyi de polis çakal gibi bekliyor orda
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis beklemese iyi de polis çakal gibi bekliyor orda
    20 Kere Geçtim Ceza Kessede Geçtiklerime Sayarım (: Ama Hiç Çeviren Olmadı Bi Keresinde Modifiyeli Bi Arabaya Denk Geldim Beni Görünce Gazladı Lavuk Zor Yetiştim Nede Olsa Scooter 0-100 1 Saat (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler