Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Konuya vakıf olan arkadaşlar yeni yasa çıkmadan önce ehliyetler 5 sene ve fazlasıyken sürücü kursuna gittim sınavı geçtim direksiyon sınavını geçtim herşeyim tmm sadece iş sertifikayı almam kaldı lakin yeni yasada 2 sene olmuş 2 sene içinde alınmayan ehliyetler yanıyomuş benimde bu yasadan haberim yoktu abim b ehliyetini 5 senede aldı acelesi yok dedim ehliyet için sürücü kursundan dosyamı almadım ama şimdi kurye işine girdim ve ehliyetimi almaya gittiğimde ehliyetimin yandığını söylediler sürücü kursundan herhangi bir mesaj veya arama yapmadılar hani gelin yeni yasa çıktı ehliyetinizin süresi doluyo diye yeni yasadanda haberimiz yoktu iş nedeniyle ben bu konuda ne yapabilirim yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı acaba fikir verebilirmisiniz bana muallakta kaldım yani 750 tl neden tekrar verim sürücü kursu dosya takibi yapmıyosa benim mi hatam olmuş oluyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sen 2 sene ehliyetini çıkarmaya üşen sonra kurs mu suçlu olsun? Biraz objektif olun. Ehliyetin acelesi yok 5 sene sonra çıkaracaksanız da niye para verip boşuna sınava girdiniz zamanında.
    aquarist4, akbird, ATAdamZU ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Müstühak sana bence.2 yıl ne demek? Bir daha kayıt ol.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Hiç kaçarın yok tekrar kayıt olup sınavlara giriceksin. Eeee ne demişler "akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş".

Ayrıca kursun tek öğrencisi sen değilsin. Böyle bilgisayarda alarmlar çalmıyor. Adamlar seni nasıl takip etsin. Her sene senin gibi bir sürü insanın ehliyeti yanıyor. Ayrıca kursların işine gelir paşa paşa gelip tekrar para vericen adam niye derdine düşsün senin yapman gerekirken

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Her yerde yüzlerce kez haberi döndü bunun, duymamanız şaşırtıcı

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Sen kendi işini yıllarca takip etmezsen açıkçası kursun umrunda olmaz. Belki öldün, ülkeyi terk ettin, senin yolunu gözleyecek değil adamlar. Sorumsuzluğunun bedelini tıpış tıpış gidip tekrar kayıt olup, parayı tekrar verince anlayacaksın.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Rapright adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuya vakıf olan arkadaşlar yeni yasa çıkmadan önce ehliyetler 5 sene ve fazlasıyken sürücü kursuna gittim sınavı geçtim direksiyon sınavını geçtim herşeyim tmm sadece iş sertifikayı almam kaldı lakin yeni yasada 2 sene olmuş 2 sene içinde alınmayan ehliyetler yanıyomuş benimde bu yasadan haberim yoktu abim b ehliyetini 5 senede aldı acelesi yok dedim ehliyet için sürücü kursundan dosyamı almadım ama şimdi kurye işine girdim ve ehliyetimi almaya gittiğimde ehliyetimin yandığını söylediler sürücü kursundan herhangi bir mesaj veya arama yapmadılar hani gelin yeni yasa çıktı ehliyetinizin süresi doluyo diye yeni yasadanda haberimiz yoktu iş nedeniyle ben bu konuda ne yapabilirim yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı acaba fikir verebilirmisiniz bana muallakta kaldım yani 750 tl neden tekrar verim sürücü kursu dosya takibi yapmıyosa benim mi hatam olmuş oluyo
    komik bi açıklama Sen yıllarca gidip alma dosyanı. Tv lerde 6 aydır haberi çıktı dosyalar iptal diye bunlarıda umursama. Sonra suçu başkalarına at. Senin gibilere müstahak gidin baştan kayıt yaptırında akıllanın.
    ATAdamZU bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    çok üstüne gitmeyin arkadaşın ama tekrar kayıt olacaksın tekrar giriceksin yapıcak bişey yok

evde 8 kişiyiz ben o kurs parasını ucu ucuna toplayıp verdim üşengeçlik değil param olmadığı için alamadım ve herkes haber iliyo die bişeyde yok

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Rapright adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evde 8 kişiyiz ben o kurs parasını ucu ucuna toplayıp verdim üşengeçlik değil param olmadığı için alamadım ve herkes haber iliyo die bişeyde yok
    Arkadaşım bu senin sorumsuzluğun sen gidip kursa sordun mu en geç ne zaman alabilirim diye? Kafana göre iş yaptın ve şimdi cezasını çekicen kaçarın yok. Ya yeniden alıcan yada almican yapıcak hiç bir şey yok yasa böyle.

Şimdi tekrar alıcak olsan bir de stajyer olucaksın ohhh oda cabası tadını çıkar
    Kısaca ben;

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş sen ne yap biliyor musun şimdi en yakın sucuya gidiyorsun buz gibi soguk bir su içiyorsun...
    yani anlayacagın YANDIN ebelendin.. söbelendin... tekrar başa saracaz senin olayı..
    geçmiş olsun..
    AWESQME bunu beğendi.

Yasa çıkmadan önce kazandım ben ben kazandıktan sonra yasa yürürlüğe girmiş borcum için arayan kurs dosyam için neden aramıyo onu merak ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)