Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

100 cc motor alacam ne alıyım yardın lütfen 17 yaşındayım okula gitmek için

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusuf kayaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 cc 2.el motor alacam ne alıyım lütfen yardım edin. öğrenciyim sırf okuluma gidip gelmek için alacam.önerlerinzi bekliyorum. Bide önerinizle birlikte 2.el fiyatını yani değerini söylerseniz çok mutlu olurum.çalışıp didindim 1000 lira biriktirdim okuluma rahat rahat gitmek için alcam. şimdiden saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öğrencisin sana en iyi bence cup gider
    :pl::bestmt:

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ehliyetin varmı?

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    kardeşim 1.000 tlye sıfıra yakın cuplar bulursun...senide en iyi bu motor paklarhatta fazla bile gelir ben istanbulda cupumla gazete dağıttım gezide yaptım ben 90+90 babam gezdim yani motor ideal bi motor ama şimdi emekli oldu garajda yatıyor çoçuğum olsun senin yaşına gelsin ona vercem...

evet bende 16 yaşındayım bende cup düşünüyorum para biriktirme aşamasındayım :D

model olarakta çin malının içinde en iyisi mondial 100 ukh

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Ehliyetin yoksa sakın alma.Yakalanırsan hiç affetmezler 1000 TL ye kadar ceza yersin.

YOK ABİ BEN POLİS GÖRÜNCE DEATH RACE moduna geçerim diyosan.

MODİAL 100 KH (990 TL) "Sıfır km"
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    MONDİAL CIN MALI OLDUGUNA BAKMA ISINI GORUR

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial işini görür arkadaşım...
    Ama kasksız korumasız lütfen binme
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    küçük olsan 14 yaşının altında sana benim motorumun linklerini verirdim gene binersin ama küçük gelir arkadaşların kakara kikiri sana güler xD

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    mondial 100 ukh , temiz sağlam bi şey bulursun. işinide fazlasıyla görür. 2 yıldır kullanıyorum. benden çekmediği kalmadı motorun ama yinede sağlam
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

ehliyet war yani yeni aldım.motoran torrolar var onlar çok hoşuma gidiyor onlar nasıl bilginiz var mı? weya kanuniler güçlü diyorlar onlar nasıl? mondialler için iyi şeyler duymadımda.

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    kanunı mondialden cook cook üstün bi motor değil. mondialler iyi bakım yapılırsa nazik kullanılırsa senı kolay kolay yolda bırakmayacak motorlardan bırıdır motoran için bişey diyemem hiç kullanmadım yorum yapanıda duymadım yalnış yönlendirmek istemem senı şimdiden hayırlı olsun ama biraz daha para biriktirip şöförlüğünde iyise honda ve yamahayı tercih etmenı önerırım tabi vitesli

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Cup'ların hepsi hemen hemen aynı. Torro'yu alabilirsin, sanırım yedek parça da sorun olmaz.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı yusuf kayaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet war yani yeni aldım.motoran torrolar var onlar çok hoşuma gidiyor onlar nasıl bilginiz var mı? weya kanuniler güçlü diyorlar onlar nasıl? mondialler için iyi şeyler duymadımda.
    Sürücü belgen en az A1 olmalı.
    Motoran Torro ile 28000km yaptım hiç sorun yaşamadan ve hala kullanılmakta ancak tüm çin malı motosikletlerde yaşanan ortak sorun karenaj kısmında (bağlantı noktalarından) çatlama ve kırılmalar oluşuyor...engellenmesi pek mümkün değil.
    Araç olarak gerçekten sağlam.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Cup al kardeş. Çinlilerin hepsi iyi, hangini beğenirsen onu al. Ben bugün Kuba ve Asya Motor cuplarından gördüm çok hoşuma gitti ikisi de süper. Mondialden daha güzel yapmışlar.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    Artık Yok...
    100 cc nin altı zaten japonu çini olmaz bence aynıdır hepsi.. anlamadığım şey neden 100cc nin altı yani 100cc nin altınıda alsan üstünüde alsan ceza yersin ehliyetin yoksa..
    madem rahat gidicek motor istiyorsun güzel bir scooter al bence.. benim sana tavsiyem madem öğrencisin 150 lik güzel bir ASYA 150 T1 serisinden motor olabilir neticede o kasayı getirmeyen marka yok hepsinin parçasıda birbirine uyuyor büyük geniş ferah motorda azda yakıyor.. ikinci elde de 600 den başlıyor.. sahibindende aratabilirsin.

Motosikleti
    motosan dy100-a cup
    slm arkadaşlar ben yeni kayıt oldum siteye. kardeşime motosanın dy100-a modelini önerebilirim benim motorum de bu model mondial kanuni çelik hepsiyle kıyaslarım çevremde ki arkadaşlarım da ilk aldığımda bana öyle boş boş bakmışlardı ama zaman geçtikçe gerçekten farklı olduğunu anladılar benden cekmediği kalmadı motorun ama yine dimdik ayakta çok sağlam ve seri bi motor tavsiye ediyorum

bana 2,el fiyatını sölermisiniz kanununi ile motoran torronun aşagı yukarı?

wolf05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetix Asya 150t1 Yuki lbt-8 Mondial 150Zat
    Alıntı cihan1998 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük olsan 14 yaşının altında sana benim motorumun linklerini verirdim gene binersin ama küçük gelir arkadaşların kakara kikiri sana güler xD
    abıcım lınkı bana gonderırmısın ya merak etım nsıl bısy dıye lutfen

ArkaDasiM Bence bu tavsiyeler DeilDe MotoSan AlaBiliyosan onu Al
    Bende 16 Yasindayim benim motorum çanbo diye bi tr maLi
    kanuni motoran mondial Hepsine tokati basiyorum ama motosan baska eger onu alıcaksan al SAgLam ve egzosu full bosaltınca ses super

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler