Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

herkez baksın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    http://www.motosiklet.net/forum/alma...et-yardim.html bu sayfadaki yardımıma o almak istiyenler bölümüne fazla uğranmıyor görmediniz bi türlü burdan söyliyim dedim ilgilenenler bi baksın ya motosiklet sepeti ile ilgili 1 cevap bile yok nolur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yahu, her sorduğunuz soruya illa cevap alacaksınız diye bir vaat mi var forumlar için? üstelik açtığınız başlık nasıl bu kadar manasız ve gereksiz. yani ilgi uyandırmak için böyle bir başlık açıp, konuyla alakalı ya da alakasız herkesi buraya çekip, başlıkla ilgisi olmayan ve ilgilenmeyecek insanların zamanını ve merakını çalınca amacınıza ulaşmış oluyor musunuz? yardım talebinizi belirten bir başlık açmışsınız zaten, üstüne bu başlığı açmanın ne gereği var? forumu çorbaya çevirmenin ne gereği var?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu, her sorduğunuz soruya illa cevap alacaksınız diye bir vaat mi var forumlar için? üstelik açtığınız başlık nasıl bu kadar manasız ve gereksiz. yani ilgi uyandırmak için böyle bir başlık açıp, konuyla alakalı ya da alakasız herkesi buraya çekip, başlıkla ilgisi olmayan ve ilgilenmeyecek insanların zamanını ve merakını çalınca amacınıza ulaşmış oluyor musunuz? yardım talebinizi belirten bir başlık açmışsınız zaten, üstüne bu başlığı açmanın ne gereği var? forumu çorbaya çevirmenin ne gereği var?
    Dikkat ettiysen çocuk 12 yaşındayım diyor.
    12 yaşındaki bir insan senin gibi düşünemez herhalde?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    evlat meraklısın bu yaşta motora biniyorsun tebrik ederim,motosiklet kullanmana ailen bişey demiyorsa kaskını koruma ekipmanlarınıda giyiyorsan bende bişey demiyorum.

senin motorun 50 cc onu belirtmişsin motorunun gücü belli ona takacağın römorkun ağırlığı motorun gücünden kullanacak,birde sen üstüne biniceksin 25 kilo olduğunu kabul edelim takacağın römork de eğer fiberden olursa oda en az 25 kilo olacak ettimi 50 kg.buda motora ayrı bir yük getirecek çekişten düşecek benzin sarfiyatı artacak ve en önemlisi motorun ömrünü kısaltacaksın, birde frene bastığın zaman durma mesafeni uzatacaksın ki bu çok önemli,römorkun boşken mesafen farklı olur,doluyken farklı olur bunların hepsi ince detay dır ama hayati önem taşır.İyi düşün taşın derim küçük dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat ettiysen çocuk 12 yaşındayım diyor.
    12 yaşındaki bir insan senin gibi düşünemez herhalde?
    nerde yazıyor 12 yaşında olduğu? diğer topicte mi? oraya bakmadım. zaten eleştirimin ana teması da bu ya. ilgi alanıma girmiyorsa okumam nasıl anlarım bunu? başlıktan tabiki. peki benim gibi düşünenler girip bakmazsa, çözümü bu sefer herkesi merakta vırakacak bir başka başlık açmak mı? madem oraya sormuş, bir de burda niye soruyor? burda da cevap alamasa bir başlık daha mı açacak?

neyse uzatmayalım bu mevzuyu ama halen küçük arkadaşımızın yanlış yaptığını düşünüyorum. umarım yanlışının farkındadır da tekrarlamaz...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde yazıyor 12 yaşında olduğu? diğer topicte mi? oraya bakmadım. zaten eleştirimin ana teması da bu ya. ilgi alanıma girmiyorsa okumam nasıl anlarım bunu? başlıktan tabiki. peki benim gibi düşünenler girip bakmazsa, çözümü bu sefer herkesi merakta vırakacak bir başka başlık açmak mı? madem oraya sormuş, bir de burda niye soruyor? burda da cevap alamasa bir başlık daha mı açacak?

neyse uzatmayalım bu mevzuyu ama halen küçük arkadaşımızın yanlış yaptığını düşünüyorum. umarım yanlışının farkındadır da tekrarlamaz...
    Tabiki küçük arkadaşımız yanlış yapmış
    Ben hatta kendisinin forum kurallarını okuduğundan bile şüpheliyim. Zaten okumuş olsa 2. başlığı açmazdı
    Sanırım sizde 12 yaşında olduğunu bilmeden çıkıştınız, bende aynı hatayı bir daha tekrarlamayacağını umuyorum
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    yaptığı yanlış tabiki ama 30 yaşındaki adamda aynı şeyi yapıyor hor görmeyelim arkadaşı
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    abooooooo özür dilerim ya pardon bunu kilitleyin silin konuyu o zmn çöpe atın bidaha yapmıcam özür dilerim ya çok pardon

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    Alıntı cihan1998 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abooooooo özür dilerim ya pardon bunu kilitleyin silin konuyu o zmn çöpe atın bidaha yapmıcam özür dilerim ya çok pardon
    dostumuz bi kac gundur ilginc cikislariyla 12 yasindaki bi arkadasimizdan beklenmicek cumleler kuruyo... buyumuste mi kuculmus, buyumus de kucuk gibi mi gosteriyo, yada buyuyememiste mi boyle anlamis degilim, hadi hayirlisi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler