Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

vitesli motorsiklet eğitimi için,

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Vespa Academy var ehliyete bağlı eğitimim bittiğinde (11 saat) tekrar vespa acdemyden güvenli sürüş 1 eğitimimide burdan alacağım sanırım ... Levent ulusda eğitim merkezi ekstra olarak eğitim alanında mevcut olan yokuş çalışmalarıda mevcut ... Bisiklet dengesi olmayana bile motor sürmeyi öğretimiş kaliteli bi yerdir...

ayrıntılı bilgi için :

http://www.vespaacademy.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvah! Arkaya binince ödüm botuma karışır benim. Ama bilim aşkına hayal edelim: Diyelim ki biz de motorumuza sabit gidon düzeneği ekledik. Öne birini oturttuk, arkasına biz geçtik. Öndeki kişi sabit gidondan tutup sadece gazı ve frenleri idare ediyor. Biz de motosiklete vücutla, bacakla falan yön veriyoruz.

Bu motosiklete viraj aldırabilecek miyiz? Viraj çıkışı motoru düzeltebilecek miyiz? Veya mesela Tarabya'dan Yeniköy'e kadar bu şekilde gidebilecek miyiz?

İmkanlar ve şartlar müsait olsa denemek isterim aslında.
    Hep derim zaten artçı olmak sürücü olmaktan daha helecanlı ve zor bir iştir Streç had safhada hele bir de hafif kaçık biri varsa önde geçmiş olsun
    Neyse konumuza dönelim, sabit gidon düzeneği vs. de ne oluyor ki O kadar uzun boylu bir test değil benim dediğim sadece motosikleti arkada otururken bile bacaklarınla yönetebilirsini anlatmak için söyledim ben sana Tabiki arkada giderken virajı sen aldıramazsın motora yan yatırırsın ama öndeki de gidondan yardım edecek tabi virajı alman için ama istediğin kadar gidersin bu şekil çok da eğlenceli oluyor Sürücü ve artçı eller havaya göztepeden bostancıya Yol boş olacak tabii gece saatleri makbuldür

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler