Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

navigasyon tomtom one mı garmin nuvi 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit S
    uzun zamandır uygun bir navigasyon cihazı arıyorum.bu ikisi dikkatimi fiyat olarak ikisi de 300 civarında ve ikisi de kaliteli marka.bu cihazlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirler mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    O cihazlar hakkında bilgim yok ancak kullandığım Piranha Voyager fazlasıyla işimi görüyor. 4.3" geniş ekranı ile gayet kullanışlı. Alternatiflerin arasına koyabilirsin.

Motosikleti
    HONDA TRANSALP XL 650 V - 2007
    Yaklaşık 1 senedir hem arabada hem de motosiklette Garmin Nüvi 200W kullanıyorum.
    Öncelikle içindeki harita Başarsoft olduğu için bu cihazı seçtim. Çok memnunum.
    Cihazdan önce haritasından emin olun mutlaka, Başarsoft Google firmasının da harita sağlayıcısı, başka firmaların haritalarını görmedim ama dediğim gibi ben memnunum.
    Motorda kullanmak için 4.3. ekrandan aşağısını düşünmeyin bence. Gidon üstüne koyarsanız küçük ekranlarda görmek zor olabilir.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ben nuvi 200 kullanıyorum, ilk açılısta uydu bulması çok yavas ve bulutlu havalarda arac kendi etrafıda şöyle bi tur atabiliyor onun harici çok kullanıslı, kullanımı basit ve oldukca işlevsel

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    garmin nuvi 200 bir çok müşterimin aracına taktım nerdeyse hepside çok memnun bu cihazdan ama tomtom un da çok iyi bir marka olduğunu ve piyasada çok çabuk tutulduğunu biliyoruz

Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit S
    batarya ömrü olarak garmin 5 tomtom 3 saat

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    İki yıldır araba ve bir yıldır da motorda Garmin Nüvi 200 kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Yalnız çok sapa köy yollarına girersen yol koordinatlarının doğru girilmediğini fark ediyorsun. Şehir içinde veya ana yollarda gayet iyi. Tavsiye ederim.

Bu arada Nüvi 200'ü motora sabitleme yöntemi bilen var mı? Ben ön cama kaymaz kaplama kullanarak sıkıştırıyorum ama çok sağlam olmuyor.
    Ağır metal insanı...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki yıldır araba ve bir yıldır da motorda Garmin Nüvi 200 kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Yalnız çok sapa köy yollarına girersen yol koordinatlarının doğru girilmediğini fark ediyorsun. Şehir içinde veya ana yollarda gayet iyi. Tavsiye ederim.

Bu arada Nüvi 200'ü motora sabitleme yöntemi bilen var mı? Ben ön cama kaymaz kaplama kullanarak sıkıştırıyorum ama çok sağlam olmuyor.
    Ben km saatine lastiklerle tutturuyorum Bu siteye ilan veren birisi vardı, her tür cihaza motor aparatı yapıyormuş. Bana 70 TL fiyat verdi. Satılık ilanlarını kurcalarsanız bulursunuz arkadaşın ilanını.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben Next 708 kullanıyorum Servis ve harita desteği mükemmel.

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben iphone'umu kulanmaya cesaret edemeyeceğim Piranha kullanana bir arkadaşım daha var o da memenun ama su geçirmezliği ne durumda bilmiyorum.

Savaş abi verdiğinnumarayı yemekten sonra arayacağım teşekkür ederim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bence iphone. Motoruma I phone tutucu aldım . Artık Gps, cep telefonu, mp3 player, dyno ( dynobox programı ile) hepsi elimin altında. başka birşeye para verme, parana yazık .

Motosikleti
    TDM900
    Valla kıyamıyorum nasıl bir tutucu aldın? link vs.. var mı ?

Motosikleti
    CBF1000FA
    Kargo dahil 60 dolara geldi. Süper birşey, her türlü pozisyona, dikey yatay sağa sola doğru ayarlayabiliyorsun. Link bu :http://www.ram-mount.com/CatalogResu...5/Default.aspx

Motosikleti
    TDM900
    Kaldırımdan inişlerde ya da bozuk yollardan korkuyorum vallahi Telefonu koluma bir şekilde sabitleyip kulaklık ile kullanmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    HONDA TRANSALP XL 650 V - 2007
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Emrello,

Ben Teknosa' dan Hama marka GPS çantası aldım, fermuarlı, önü şeffaf.
    Bir de Hama marka Bike Holder aldım.
    Bike Holder' ı gidona taktım ( kendinden kelepçeli ve vidalı ), çntayı da buna tutturdum ( ikisinin orijinal yuvası var kolayca oturuyor, zorlayarak çıkarıyorsun )
    Bu ikisi sürekli takılı motorda, ben sadece GPS i çantaya koyup yola çıkıyorum.

Bir tavisye, yabancı forumlarda okumuştum, GPS i sürekli şarjda tutun motorda. Bizimkiler motor uyumlu olmadığı için titreşim pile zarar verebilir diyordu. Sele altına çakmak soketi taktırdım sürekli şarjda tutuyorum.

Arka çantada sürekli bir buzdolabı poşeti tutuyorum. Bir defa yağmura denk geldi, GPS çantasının üzerine geçirdim, şeffaf olduğu için görüş bozulmadı, yağmurdan da bu şekilde korudum. Çanta su geçirmez dediler ama pek güvenemedim.

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iphone'umu kulanmaya cesaret edemeyeceğim Piranha kullanana bir arkadaşım daha var o da memenun ama su geçirmezliği ne durumda bilmiyorum.

Savaş abi verdiğinnumarayı yemekten sonra arayacağım teşekkür ederim
    Kimmiş o Iphone'u takma düşürürsen sonra evlat acısı gibi adama koyar.

Şehir içinde pek kullanmaya gerek kalmıyor. Bilmediğim bir yere gideceksem başka tabi

Ama Şehir dışına çıkınca tadından yenmez

Bir güzel yanı daha var Adres sorduğunda ben buralı değilim gardaş yanıtlarıyla vakit kaybetmiyorsunuz sokağına kadar götürüyor namussuz
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    TDM900
    Ahanda geldi anlat bakalım bildiklerini

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahanda geldi anlat bakalım bildiklerini
    benim cihaz "oem" ama piranha leon ile benzer, işlemci ve ram'i iyi

Varan 1:

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yapmaktan.html

Varan 2:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-duzeltme.html

Valla yağmurda kullanmadım kullanmak zorunda kalırsam, şeffaf poşet geçirip yoluma devam ederim herhalde
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    CBF1000FA
    I phone ' un benim kullandığım aparattan düşmesi mümkün değil. Onun için özel yapılmış. Çok uğraştım mandalını bükmeden yerinden çıkmıyor.

Motosikleti
    TDM900
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I phone ' un benim kullandığım aparattan düşmesi mümkün değil. Onun için özel yapılmış. Çok uğraştım mandalını bükmeden yerinden çıkmıyor.
    Hmm biraz düşüneyim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler