Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce bu motor alınırmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Daha az yakan naked comet tarzı bişey tavsiye ederim aslında esas almak istediğin motorun aynısını 2-3 gün kiralayıp binmeni tavsiye ederim sana göremi değil mi o kadar para verdikden sonra pişman olmak kötü olur ayrıca ss motorların bırak sorun çıkartmasını genel bakımları bile oldukça tuzludur.en son sezon bakımı yaptım lastik 650 tl ki kelepir aldım nerdeyse aku 150 tl bujiler 100 tl hava filtresi 100 tl yağ ve filtresi 150 tl ayrıca araba gibi de yakar ki benimki fazlasını bile yakıyor.Motoru alıp yatırmayacaksan bu şartlarda al bir ss ama bütçeni sarsarsa al bir gsr 600 zevkini çıkart derim nacizane düşüncelerim.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşma pişman olursun.

kardeş ben 2000 yamaha r 6 yı yenı aldım. ve 9200 tl odedim. ona göre değerlendr.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mehmet_astsb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben 2000 yamaha r 6 yı yenı aldım. ve 9200 tl odedim. ona göre değerlendr.
    aman allahım paraya bak

hayırlı olsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    fotoğrafları ilk görünce benim içime sinmedi açıkçası, bu renginden de kaynaklanıyor tabii. ancak bakımları zamanında yapılmış mı motor iyi durumda mı bir bakmak lazım. Bunun için de tanıdığın sözüne güvendiğin bir ustaya göstermen gerekir diye düşünüyorum.
    anladığım kadarıyla bu motor sana fiyatı dolayısıyla cazip gelmiş. atıyorum iki ay sonra masraf çıkarırsa eğer düşündüğün fiyatları da geçebilir.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bize link'i vermişsiniz fakat buradan alacağınız cevaplar tahminlerin ötesinde olamaz. Resme göre bir değerlendirme yapabilmemiz imkansız. Eğer almak gibi bir niyetiniz olursa gidersiniz sahibi ile konuşursunuz ve motoru bir kaç yere gösterirsiniz. Çıkan sonuçlar neticesinde pazarlığınızı yaparsınız veya yapmazsınız. Supersport sınıf için konuşuyorum düzgün bakıldığında 100.000 km'lere kadar sorunsuz kullanabilirisiniz fakat karşı tarafın motoruna nasıl bir muamele yaptığını bilmediğiniz için, içinizde kuşkuların oluşması normaldir.
    Ülkemizde çoğu ss sürücüsü hava atma peşinde olduğu için motorların geneli pek iç açıcı sayılmaz. İş satmaya gelincede hayal dünyasına dalış yapıverirler (ederinden yüksek). Arayan soranda çok olur ama ilanları hep öyle asılı kalır. Ürünün fiyatı bence makul. Fiyatının düşük olması illa büyük arızalara sebebiyet değildir. Buradan ne desek boş. Göreceksiniz, konuşacaksınız, inceleyeceksiniz ondan sonra karar vereceksiniz alınır mı alınmaz mı diye ! Şimdiden hayırlı olsun.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hem SS (genelde tipine ve ilandaki gibi sesine bakılarak sürat ve hava atmak için alınan motor), hem 40 bin km'de, hem de 2001 model. Bir de üzerinde çizikler var. Almamak için daha ne kadar sebep olabilir ki ?

Ben SS motorları pek beğenmem ama başka tarz bile olsa yine alma derdim.

Cixmypower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Bence Biraz Beqle Ben Aynısını 3 4 ay once 5.500 e gormustum daha ıyısını bulabılecegıne ınanıyorum
    Bayrakları Bayrak Yapan Üstundeki Kandır,Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    lunaparktaki fiber oyuncaklara benziyor...
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler