Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çeneden açılır kask ıcın onerılerınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    herkese merhabalar su an kullandıgım kask next dıye bır marka hem ses hem bugu hem agırlık hem vızorun tıtremesı acısından gercekten eşi benzerı bulunmayan kasklardan bırtanesı Çeneden acılır bu saydıklarımın aksıne ozellıklerı bulunan 300-400 tl arası onerebılcegınız hangı marka modellerı var ve nerelerden daha hesaplısını bulurum onerılerınızı beklıyorum tesekurler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    çeneden açılan alma
    benim önerim herzaman fullface kullanın.....

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    valla fiyatini bilemem ama agv var ben nolan n102 kullandim ceneden acilir ve hayatimi sanirim ona bocluyum...keske nolanin bacak icinde biseyleri olsaydi
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    Tabanvay
    Hocam diğer kaskları pek bilmem ama azcık kaliteli olsun diye agv longway almıştım. AGV ye bakma gürültülü bi kask.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hemen hemen hepsinden kullandım

airoh sv55; çok ağır bir süre sonra boyun ağrıyor ve parasına göre kaliteli değil !!

agv longway ; kullanmadım mağazada bir baktım şöyle, agv nin alt model open face bir kaskı verdiğin paraya değmez gibi duruyordu!! her yanından bişeyler gireceği belli onu alcağıma daha ucuz olan full face GP1 modelini almıştım çokda memnundum

airoh alt model bir kaskı var çene açılır (iğrenç) hala duruyor

nolan n102; tek kelimeyle mükemmel ama bir kötülüğü var o kask takınca motorun sana hız yapmıyormuş gibi geliyor bence tehlikeli
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler